10232 посетителя онлайн

Уиткофф о переговорах в Женеве: Есть значительный прогресс

Вчерашние переговоры в Женеве между Украиной, США и Россией увенчались успехом.

Об этом спецпредставитель Трампа Стив Уиткофф пишет в соцсети Х, информирует Цензор.НЕТ.

Есть значительный прогресс

Он напомнил, что по указанию президента Трампа, Соединенные Штаты модерировали третью серию трехсторонних переговоров с Украиной и Россией.

"Успех президента Трампа в объединении обеих сторон этой войны привел к значительному прогрессу, и мы гордимся тем, что работаем под его руководством, чтобы остановить убийства в этом ужасном конфликте. Обе стороны договорились предоставить обновленную информацию своим соответствующим лидерам и продолжить работу над достижением соглашения", - пишет Уиткофф.

переговоры в Женеве

Что предшествовало?

Топ комментарии
+29
Для Трампа з Віткоффом вже сам факт цих перемовин ні про що і з нульовим результатом - це успіх. А з точки зору результату - це пустопорожнє ніщо. Перемовини заради перемовин можливі, якщо під яас їх проведення замовкають гармати. У даному вирадку навіть цього нема.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:04 Ответить
+19
Вітько товче г@вно в ступі і всіх запевняє що скоро будуть вершки
завдяки Трампу.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:12 Ответить
+13
Бла-бла-бла
показать весь комментарий
18.02.2026 07:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бла-бла-бла
показать весь комментарий
18.02.2026 07:03 Ответить
Для Трампа з Віткоффом вже сам факт цих перемовин ні про що і з нульовим результатом - це успіх. А з точки зору результату - це пустопорожнє ніщо. Перемовини заради перемовин можливі, якщо під яас їх проведення замовкають гармати. У даному вирадку навіть цього нема.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:04 Ответить
Та ну. А вибори в 2026 році а премія мира 10 грудня в Осло його вже не хвилюють? Не думаю так.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:10 Ответить
Може й хвилює, але треба бути дійсно повним флотом, щоб за ситуації, яка склалася, сподіватися і на перше, і на друге. А постійне словесне вилизування трампової дупи (чим займається Віткофф) потроху перетворюють його заяви на фоновий шум, на який перестають звертати увагу.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:41 Ответить
Та подивіться на цей фейс. Фейс бажає всього і зразу.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:45 Ответить
Всю купу цегли, включаючи половинки?
показать весь комментарий
18.02.2026 10:28 Ответить
цей гебрейний поц-міліардер,але після переговорів в раші віз в літаку безкоштовну ікру яку затарили йому гебісти,це яким треба бути чмошником,щоб маючи міліарди хапати подачки,свиня
показать весь комментарий
18.02.2026 10:06 Ответить
А що воно таке вітков? Агенти паРаші рішають глобальні питання?
показать весь комментарий
18.02.2026 10:06 Ответить
Як бачимо - ні. Але вони успішно вирішують питання особисті, підмінюючи поняття.
показать весь комментарий
18.02.2026 10:08 Ответить
Це ж вже було.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:04 Ответить
і ми пишаємося тим, що працюємо під його керівництвом
показать весь комментарий
18.02.2026 07:06 Ответить
культ особистості
показать весь комментарий
18.02.2026 07:07 Ответить
Культ особи, особистістю там і не пахне. Та й культ теж якийсь дуже обмежений невеличким колом підлабузників, висловлювання яких абсолютно не впливають на американський і світовий загал.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:44 Ответить
Прошу пояснити зіркових американців простим українцям коли пройде доба за трамповим годинником?
показать весь комментарий
18.02.2026 07:06 Ответить
коли рудий дуба вріже
показать весь комментарий
18.02.2026 07:08 Ответить
Ще три роки чекати?
показать весь комментарий
18.02.2026 07:32 Ответить
Уявляєте, що буде з нашими мізками, якщо рудий почне пояснювати нам теорію відносності Епштейна?!...
показать весь комментарий
18.02.2026 07:56 Ответить
Ви зробили ранок. Дякую.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:57 Ответить
Одна буква і лауреат нобелівської премії перетворюється в лауреата шнобеліської.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:10 Ответить
показать весь комментарий
18.02.2026 09:09 Ответить
Дебіл. Перемовини зайшли в глухий кут. Де вони й були.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:09 Ответить
Вітько товче г@вно в ступі і всіх запевняє що скоро будуть вершки
завдяки Трампу.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:12 Ответить
Вершки будуть дуже смердючі.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:23 Ответить
Щось ці перемовини нагадують секс у нацюцюрнику: рухє, результату-ні.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:17 Ответить
РФ присилає Медінського чіста тягнути час. Наші теж присилають делегатів для цього кукольного театру, який потрібен тількі одній людині - веселому шизіку Трампу.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:18 Ответить
Раіся готується до нового нападу. Технічно це може бути "нова" війна після короткого періоду "підписали мир / ПісДіл " або продовження в тому ж темпі - перемирря на словах і віртуально-енергетичній бошкі ЗЕбуїна.
Всі аналітика кричать що рашка накоплює БК та муштрує поповнення, робить резерви...
А ЗЕбуїн породи шемпаЗЕ відпустив молодь на свій розсуд щоб "не мусила" воювати а потім як ПісДіл, то одразу демобілізація на парах популізму + "вибори"
показать весь комментарий
18.02.2026 08:52 Ответить
нужно быть добрее) я например рад что молодняк смог вырваться из этого цирка уродов. Пусть строят жизнь в Европе, тут уже делать нечего. Зависть плохое чувство
показать весь комментарий
18.02.2026 09:30 Ответить
Нєчєва дєлать каму?
показать весь комментарий
18.02.2026 11:10 Ответить
***** цей попугай брайтонській хоч щось інше вміє вимовляти?
показать весь комментарий
18.02.2026 07:30 Ответить
Хотів щось написати, але бачу, що вже не встиг))
показать весь комментарий
18.02.2026 07:34 Ответить
Якщо букви з латиниці і кирилиці розхватали то можно й іерогліфами.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:38 Ответить
Обмен наверно какой то будет
показать весь комментарий
18.02.2026 07:38 Ответить
Курська область!! Точно головний лот на торгах!! До ворожки і до Чумака не ходи...
показать весь комментарий
18.02.2026 08:47 Ответить
Ідіот проклятий.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:46 Ответить
Такий самий киздабол як й зешмаркля
показать весь комментарий
18.02.2026 07:51 Ответить
Вітькоф ти кончаний ідіот про тебе книжку будуть писати Як довіритися ідіоту.
показать весь комментарий
18.02.2026 07:53 Ответить
Кожний раз після перемовин Віткофф каже про успіх - заклинило?
показать весь комментарий
18.02.2026 07:58 Ответить
Прогрес є, а результату нема! Як говорили при комунізмі, ППР -"посіделі, попізделі, разошлісь"
показать весь комментарий
18.02.2026 08:18 Ответить
КПсс - набор нємих согласних...
Ссср - старие старухє стірал рубаху
Ссср в латиноамериканських країнах читається як ЧіЧіЧіПі
показать весь комментарий
18.02.2026 08:46 Ответить
https://x.com/BarakRavid/status/2023859082093097002
показать весь комментарий
18.02.2026 08:28 Ответить
Щось нове взнали про печенігів та половців?
показать весь комментарий
18.02.2026 08:35 Ответить
Хазарська пропаганда..... 😡🤬🤬😡😡
" Об'єднання обох строрін.. " коротше всесвітні лихварі хочуть великий гешефт по ресурсам і вкладення у відбудову "(держзамовлення) та ще й особисті відкати в кишеню від хюндешвайне за здані території
показать весь комментарий
18.02.2026 08:44 Ответить
показать весь комментарий
18.02.2026 08:46 Ответить
"Прогрес" даже так, ну то тоді да. А ви як думали, Ого-го-го. Якщо в двох словах то тяп-ляп.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:53 Ответить
Кому потрібен той прогрес ? Хіба тільки Путлеру та Трампу ?
показать весь комментарий
18.02.2026 08:54 Ответить
Прориви у переговорах відбуваються лише тоді, коли в позиціях сторін під впливом якихось обставин щось принципово міняється. А які можуть бути прориви лише через те, що сторони в надцяте балакають про одне й те саме (це не той випадок, щоб сподіватися, що котрась із сторін, або обидві, на щось погодяться лише тому, що їм просто все набридне). Для того, щоб дійсно був прогрес, США мали б перманентно тиснути на Москву, практично щодня запроваджуючи нові санкції та підсилюючи військові позиції Києва. Звичайно, те саме можна робити і щодо України, але зважаючи на генезис цієї війни це було б руйнуванням існуючого світопорядку, у якому Штати точно не можуть бути зацікавлені.
показать весь комментарий
18.02.2026 08:54 Ответить
В чому прогрес? Тобі чебуреки мединський уже в Женеву привозить?
показать весь комментарий
18.02.2026 09:16 Ответить
Навіть не чебуреки, а як їх там... посікунчики! 🤣
Це все, чого він вартий!
показать весь комментарий
18.02.2026 09:31 Ответить
Циркова вистава для одного глядача...
показать весь комментарий
18.02.2026 09:29 Ответить
Так, так. Особливо Суми вчора добряче відчули цей "прогрес"...
показать весь комментарий
18.02.2026 09:42 Ответить
- Поруччік Ржевскій, любітє лі ви дєтєй?
- Дєтєй нє очеь, но сам процес ...
(коротка анотація будь-якого етапу переговорів).
показать весь комментарий
18.02.2026 09:52 Ответить