12559 посетителей онлайн

Иранские СМИ пишут о срыве режима прекращения огня со стороны США: атакован НПЗ Ирана. ВИДЕО

Иран сообщил о якобы нарушении перемирия войсками США и Израиля, которые атаковали нефтеперерабатывающий завод на иранском острове Лаван.

Об этом сообщили иранские СМИ, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

Иранский новостной канал Press TV заявил, что американо-израильские войска "нарушили соглашение о прекращении огня" и атаковали нефтеперерабатывающий завод на острове Лаван.

В настоящее время пожарные и службы безопасности работают над тушением пожара.

Иран заявил о срыве перемирия: подробности

По данным СМИ, в ответ ракетами и беспилотниками были нанесены удары по ОАЭ и Кувейту.

Что предшествовало?

  • Накануне СМИ сообщили, что Иран и США вышли из критической фазы: перемирие возможно в течение часа.
  • Трамп объявил о готовности к двухнедельной паузе в ударах по Ирану. Израиль поддержал.
  • Роль главного посредника в переговорном процессе от американской стороны выполняет вице-президент Джей Ди Венс.
  • В свою очередь, Иран объявил двухнедельное перемирие с США и открывает Ормузский пролив. Но есть условие.
  • В то же время Трамп заявил, что США могут возобновить удары по Ирану, если не удастся договориться о соглашении.
Топ комментарии
+32
давай по новой миша , все ху.ня
показать весь комментарий
08.04.2026 14:45 Ответить
+22
Хто б сумнівався-Ізраїлю це "перемир'я",як і всі інші,непотрібне й загрозливе.Ізраїль зриватиме всі подібні ініціативи без огляду на ситуацію у інших країнах й наслідки для світу в цілому! Війна без кінця-єдиний порятунок для Нетаньяху!
показать весь комментарий
08.04.2026 14:52 Ответить
+14
ну, два тижні вже минули))) пинаймні, в одній голові...
показать весь комментарий
08.04.2026 14:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
давай по новой миша , все ху.ня
показать весь комментарий
08.04.2026 14:45 Ответить
показать весь комментарий
08.04.2026 14:57 Ответить
Как мнє рукі делать.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:04 Ответить
Недовго "музика грала", недовго "танець танцював" Трамп!
показать весь комментарий
08.04.2026 14:46 Ответить
ну, два тижні вже минули))) пинаймні, в одній голові...
показать весь комментарий
08.04.2026 14:47 Ответить
у пуйла Київ за три дні теж був
показать весь комментарий
08.04.2026 15:26 Ответить
Шоб не казали шо ви мене наїбали - Трамп
показать весь комментарий
08.04.2026 14:48 Ответить
Хто б сумнівався-Ізраїлю це "перемир'я",як і всі інші,непотрібне й загрозливе.Ізраїль зриватиме всі подібні ініціативи без огляду на ситуацію у інших країнах й наслідки для світу в цілому! Війна без кінця-єдиний порятунок для Нетаньяху!
показать весь комментарий
08.04.2026 14:52 Ответить
якщо пізніше будуть докази що це рушники самі влаштували ти бот просто зникнеш?
показать весь комментарий
08.04.2026 14:57 Ответить
А якщо ні, то зникнеш ти?
показать весь комментарий
08.04.2026 15:10 Ответить
а ти за нього відповідаєш бо з той самої ботоферми у паРаші?
показать весь комментарий
08.04.2026 15:12 Ответить
Бикуєш? ну, ну... чисто як кацап...
показать весь комментарий
08.04.2026 15:15 Ответить
тобто ти вступився за кацапа, відповів питанням на питання, та ще й коли тебе ніхто не питав, а "бикую" я? Чисто бото-логіка.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:25 Ответить
Я не вступився за кацапа, я задав запитання, а ти зникнеш, якщо виявиться, що то таки Ізраїль обстріляв? Заміть, не я ту гру видумав, а ти, хто неправий, той зникає, Чи єта другоє?
Тим більше, Ізраїль тут НІЧИМ не відрізняється від кацапів. Ті ж аргументи і ті ж методи. Ізраїль просто агресор. Можна багато говорити про іранський режим, але Ізраїль просто агресор. Та й "аргументи" в нього ті ж самі, що і в кацапів проти нас - фошизди, нацисти і т.п. Ти став на бік Ізраїлю?
Мало того, та ізрїльська двіжуха нам, ох як боляче віддає... Та й єдиний, кому вона вигідна, знову ж, кацапам...
То хто ж тут кацап? А часом не ти, якщо так?
показать весь комментарий
08.04.2026 15:51 Ответить
ти не задав питання, ти відповів на моє. Він, до речи, так і не відповів, тож вважаю що ти більш за все і є той самий бот з іншого акку. Ізраїль агресор? І після цього ти будеш втирати що ти не кацап з їх методичкою? Просто їди нах кацапе.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:10 Ответить
Ні, та війна вигідна не тільки кацапам, а й їхньому союзнику, Ізраїлю. Вони війну руками придурка Трампа й почали.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:16 Ответить
що ти мелеш? Іран поставляв зброю кацапам весь час с початку війни. Чи ти з той же ботоферми кацапскої?
показать весь комментарий
08.04.2026 16:30 Ответить
Можна цитату де Ізраїль погрожує знищити Іран ядеркою ??
показать весь комментарий
08.04.2026 18:12 Ответить
Атаковали израиль и сша,но отгребли ответку Кувейт и Саудиты...какая то странная у них групповуха там...Прям как у нас...НАТО придвинуло границы,но напали на Украину...Спятившие режимы самоутверждаются и бьют тех,кто меньше всего может ответить по их мнению и расчетам
показать весь комментарий
08.04.2026 14:53 Ответить
ну хто так війни веде ДОНІІ!!!!!
показать весь комментарий
08.04.2026 14:55 Ответить
упс - не встигли Емірати об'явити і про свою перемогу у війні, як на них знову полетіло

«ОАЕ здобули перемогу у війні, якої ми щиро прагнули уникнути. Ми вистояли завдяки героїчній загальнонаціональній обороні, яка захистила наш суверенітет, гідність і досягнення перед обличчям підступної агресії. Сьогодні ми рухаємося вперед, щоб керувати складним регіональним порядком денним, маючи більші важелі впливу, глибше розуміння ситуації та більшу здатність формувати майбутнє. Наша сила, стійкість і непохитність лише зміцнили модель відродження ОАЕ»
показать весь комментарий
08.04.2026 14:56 Ответить
Ще декілька ударів і саудити знов стануть бедуїнами-пастухами верблюдів. Як їх дідусі
показать весь комментарий
08.04.2026 15:00 Ответить
А взагалі ці ОАЕшники офігєлі. Ішь чєго удумалі? Добробут людей покращують, інфраструктру розвивають, будують міста на піску. А мали б як росіянці та іранці жити в гімні. І кто ета разрєшил ім так красіва жить? Ґа?
показать весь комментарий
08.04.2026 15:10 Ответить
Це все суб'єктивно і залежить від ЗМІ, лінії партії. Що повинні думати барани про якусь країну реашют журналісти-агітатори. Вони навіть придумали "прогресивний джихад".
показать весь комментарий
08.04.2026 15:27 Ответить
Маєш право на свою особисту думку, друже, навіть таку
показать весь комментарий
08.04.2026 17:33 Ответить
Поцікався скільки у саудитів надходжень від нафти у відсотках від загальних прибутків , може тоді зрозумієш ,що допоки вони почнуть пастухами знову працювати - ти поїздку на віслюку за радість матимеш .
показать весь комментарий
08.04.2026 17:28 Ответить
Фальстарт
показать весь комментарий
08.04.2026 15:08 Ответить
По-любому Бєня постарався. Мудило вухасте.
показать весь комментарий
08.04.2026 14:57 Ответить
Гарна спроба, ісраєль, але нічого не вийде. Два тижні, а потім мир. Подобається це тобі або ні...
показать весь комментарий
08.04.2026 15:09 Ответить
гарна спроба рушник, але ніхто вам вже не вірить.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:26 Ответить
"Нє долго музика іграла, не долго фраєр танцевал"(С)
показать весь комментарий
08.04.2026 15:10 Ответить
8. PROFIT!!!!!!11
показать весь комментарий
08.04.2026 15:58 Ответить
Все лише на користь країні: як плата Ірану за поставлені шахеди і фатеги, та їх технології-росії,так і тепер,бо не в змозі їх постачати рашці,так як зайняті критично собою.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:19 Ответить
Так буває, коли всі "пабеділі" і ніхто "не програв"...
показать весь комментарий
08.04.2026 15:20 Ответить
Нада проста перестать стрелять.....
показать весь комментарий
08.04.2026 15:22 Ответить
100%
показать весь комментарий
08.04.2026 15:25 Ответить
Немає і не буде ніякого режиму припинення вогню між Іраном та США!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:24 Ответить
Всім хочеться кровушкi, але Україні ця війна не вигідна.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:33 Ответить
Ще й як вигідна, іранські кацапи отримують по заслугах за свою допомогу для кацапстану!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:36 Ответить
Чесно кажучи, я тільки за. Нехай Трамп повністю і остаточно виваляється в гівні.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:48 Ответить
Исран союзник *****.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:46 Ответить
Нова діч від тампона:

Будь-яка країна, яка постачає військову зброю до Ірану, відтепер буде негайно обкладена 50-відсотковим митом, - Трамп

показать весь комментарий
08.04.2026 15:25 Ответить
Таке враження, що перемир'я він вигадав. Воно й недивно, бо у його макітрі одночасно існують кілька вигаданих реальностей. І вони ніяк між собою не перетинаються
показать весь комментарий
08.04.2026 15:28 Ответить
👀 Трамп хоче домовитися з Іраном про спільний контроль над Ормузькою протокою і плату за прохід суден, - https://abcnews.com/International/live-updates/iran-live-updates-casualties-reported-missile-strikes-israel?id=131757074&entryId ABC

До початку конфлікту, Ормузька протока вважалася міжнародними водами з вільним судноплавством.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:37 Ответить
Тромб хоче і собі брати мзду по 2 ляма з кожного судна. Представляю по чому буде тоді та нафта
показать весь комментарий
08.04.2026 15:47 Ответить
Я все не міг зрозуміти, як же ж він буде відбивати бабло, витрачене на війну. Тепер ось щось таке починає вимальовуватися. Цікаво, на чому ще воно захоче підзаробити?
показать весь комментарий
08.04.2026 15:53 Ответить
А тим часом...

❗️Перше судно пройшло Ормузьку протоку після перемир'я з дозволу Ірану

Тегеран заявляє, що стягуватиме плату за прохід танкерів - $1 за барель, причому оплату можуть вимагати в криптовалюті. Порожні судна пропускатимуть безкоштовно.

Кожне судно перевірятимуть на наявність зброї, що фактично означає посилений контроль над протокою.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:07 Ответить
Через Ормузьку протоку проходило приблизно 15-20 млн барелів нафти щодня. Відповідно, Іран за день зможе отримувати $15-20 млн прибутку
показать весь комментарий
08.04.2026 16:29 Ответить
Ну невтрималися й що за це дошкулять тепер.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:29 Ответить
Для профілактики нагадали аятолам...
показать весь комментарий
08.04.2026 15:32 Ответить
За 10 (!) хвилин Ізраїль вразив 100 цілей у Лівані: наймасштабніша атака за весь період війни триває - вибухи лунають по всій країні найбільша атака за весь час війни триває - вибухи звучать по всій країні
показать весь комментарий
08.04.2026 15:34 Ответить
добивають Хезболлу ? Ото розвідка у людей. Аж завидно.
показать весь комментарий
08.04.2026 18:17 Ответить
Не довго проіснувала трампівська мірна угода. Як завжди. Будемо зараз дивитись як Тромб буде розказувати що 2 тижні міру вже минуло. То у вас просто календар не такий
показать весь комментарий
08.04.2026 15:44 Ответить
Кококо, США проиграли, Коко будут платить контрибуцию Исрану.....
показать весь комментарий
08.04.2026 15:44 Ответить
Контрибуцій не буде, але зад ще довго доведеться лікувати американською зеленкою.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:53 Ответить
У іранців зеленка скоріше китайська або московська.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:54 Ответить
Руде мудило буде ввечері заявляти, що він закінчив вже 9 воєн.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:59 Ответить
Непонятка! Трампу дадуть Нобеля за мир чи ще хай почекає до наступної "перемоги" ?
показать весь комментарий
08.04.2026 16:34 Ответить
***** ти цю ***** тащишь.
показать весь комментарий
08.04.2026 17:09 Ответить
Там из дыма пейсы не торчат ?)
показать весь комментарий
08.04.2026 18:59 Ответить