21131 посетитель онлайн

Теракт в Киеве: патрульного Дробницкого отправили под стражу до 18 июня: залог - 266 тыс. грн

Теракт в Киеве: патрульному избрана мера пресечения

Печерский райсуд Киева избрал меру пресечения патрульному Михаилу Дробницкому по делу о служебной халатности во время теракта в Голосеевском районе Киева.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Что решил суд?

Патрульного отправили под стражу до 18 июня. При этом ему назначили залог в размере 266 тыс. грн.

Подозреваемый взят под стражу в зале суда.

В случае внесения залога Дробницкий будет обязан являться к следователям по первому требованию.

Стрельба в Киеве

Побег полицейских

  • Ранее сообщалось, что полицейские после выстрелов сбежали, оставив без помощи пострадавшую во время теракта в Киеве: Клименко требует служебного расследования.
  • Выговский сообщил, что полицейские, сбежавшие во время теракта в Киеве, отстранены от должности. Начато служебное расследование.
  • Как сообщает генпрокурор Руслан Кравченко, возбуждено дело против полицейских за служебную халатность во время теракта в Киеве.
Топ комментарии
+19
Міша виходив на службу трясти сємєчки з бабульок-торгашок та розводити на бабло наріків на "точках". А тут таке діло.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
+11
"Спускання на гальмах" розпочалося.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
+11
А де ж його бойова подруга? Так далеко забігла що і знайти тепер не можуть?
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а, жукова, на посаду радника!

С-
справедливість!!!
показать весь комментарий
21.04.2026 17:07 Ответить
Чергова, *********** - віз зеленського та інших осіб з Урядового кварталу кабміндічів… Зробили їх ще раз, оті таврові - портновські… та недореформатори зеленського?!?!?
показать весь комментарий
21.04.2026 18:07 Ответить
Які можуть бути претензії до поліціянта який рятував своє життя? Він прийняв єдине правильне рішення та покинув зону обстрілу.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:31 Ответить
Стрілочника Дробницького в буцегарню, а мафіозі Клименка і його шефа Вову **********- не чіпати, хай і далі поліція деградує , а неадеквати убивають беззахисних людей.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:12 Ответить
Цікаве покарання для цього поліцая - замість негайно відправити його в бригаду ЛЮТЬ на "нуль" - його сховали від фронту в теплій та безпечній кімнаті! ЯКА КРАСА бути поліціянтом!
показать весь комментарий
21.04.2026 18:58 Ответить
"Спускання на гальмах" розпочалося.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
Так і про убивства Сашка Білого, Фаріон, Парубія, Сергія Русінова, та ще сотень Українців, з 2014 року, все «забалакала» потороч привладна…
Дієва люстрація з вірьовкою, позитивно б вплинула на відновлення цієї гнилої та продажної системи правоохоронних органів та суддівської гангрени в Україні!!! Ба в іншому варіанті, - ВРАДІЇВКА та Суди Лінча!
показать весь комментарий
21.04.2026 18:42 Ответить
А де ж його бойова подруга? Так далеко забігла що і знайти тепер не можуть?
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
Не здивуюсь, якщо декрет оформлює.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:09 Ответить
Ето другоє. На цьому рівноправ'я з чоловіками закінчується. Нє вінаватая она.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:10 Ответить
ти вже дуже далеко
показать весь комментарий
21.04.2026 17:26 Ответить
подруга побiгла за аптечкою. По сутi вiн врятував ii, бо зафiксовано на камеру. А так, як вони "мiцна команда" , вiдповiдае тiльки вiн)
показать весь комментарий
21.04.2026 17:32 Ответить
Міша виходив на службу трясти сємєчки з бабульок-торгашок та розводити на бабло наріків на "точках". А тут таке діло.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:08 Ответить
Показуха
показать весь комментарий
21.04.2026 17:10 Ответить
100%
показать весь комментарий
21.04.2026 17:33 Ответить
"scared and running" це девіз нинішньої "поліції"
показать весь комментарий
21.04.2026 17:10 Ответить
И через сколько времени оно свалит в Европы? Или потом изъявит желание пойти воевать, и будет где-то тихонько сидеть на блок-посте типо на фронте, или в рем.бригаде(как Титушко), но только там где не стреляют.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:14 Ответить
вiн ще не навчений. Треба час)
показать весь комментарий
21.04.2026 17:34 Ответить
"Стрілочників" покарають - не проти а от ЗЕлене кодло "своїх" бичків в генеральських погонах не віддасть!
показать весь комментарий
21.04.2026 17:17 Ответить
Читаєш коменти і дивуєшся. Чому наш народ такий короткозорий. Та діло не в хлопцеві , а в системі, він є заручником системи, в обох випадках він би був неправий. По ньому стріляли, то він мав не втікати, коли не бачив звідки кулі летять? Я не бачив на ньому броніка, чи автомата. В 22 році вони всі ходили і в броніках , і з автоматами, то питання, хто відмінив наказ і з цього потрібно починати, а далі, чому він не був на фронті, кожний мав би там бути. А це вже питання до верхівки, як вони організували безпеку тилу. Хто дивився фільми кацапські про мєнтів то в часи війни в Чечні, всі їхали туди воювати, а наші чим відрізняються? Якщо я не помиляюсь, то в країні військовий час, війна, а тут ТЦКшників вбивають , мєнтів розстрілюють, скільки цей безлад має тривати?
показать весь комментарий
21.04.2026 17:29 Ответить
люди шуткують, але розумiють.
показать весь комментарий
21.04.2026 17:36 Ответить
Він що, перший день в поліцаях? Чи в них зовсім нема ні навчання, ні тренувань? Дії в будь-якій ситуації повинні бути відпрацьовані до автоматизму, хоч з броніком, хоч без.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:33 Ответить
"По ньому стріляли" Ніхто безпосередньо по ньому не стріляв.
Ці 2 дятли замість того, щоб сховатися ЗА машиною і дістати зброю - сховалися У машині - тобто якщо стрілець хотів би їх застрелити - він підійшов би і застрелив би - вони повністю беспорадні були.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:42 Ответить
не скигли,бараняча голово! навіть,якби цього твого брата-баранячу голову-поліціянта і потягали трохи за вогонь по кацапу-кілеру....він би міг врятувати життя вбитим кацапом людям! голова ти голова....з вухами...
показать весь комментарий
21.04.2026 19:07 Ответить
Ага - "мальчік в трусіках"
показать весь комментарий
21.04.2026 19:16 Ответить
Та ты шо, а где же он там бегать будет? Так можно и форму потерять...
показать весь комментарий
21.04.2026 17:37 Ответить
Та він 266 тисяч гривень за пару днів "відіб'є" у бабусь біля метро...
показать весь комментарий
21.04.2026 17:39 Ответить
розігнати 95% поліціянтів та прокурорів, толку з них ніякого, залишити 5% для оперативно дії, усе інше віддати Штучному інтелекту, повно камер містом, нехай ШІ аналізує загрозу та відправляє наряд, замість кавопиття поліціянтами на заправках
показать весь комментарий
21.04.2026 18:03 Ответить
а кого брати на їх місце-гарячих,сміливих і влучних іспанських кабальєро,типу тебе? сиділа б ти вже мовчки,іспанська голова! ще й воно свої 3 песети вставляє,чудо....
показать весь комментарий
21.04.2026 19:09 Ответить
Напрасно,хлопчик может обидеться и вдруг начать рассказывать какие установки он получал от начальства-прихвостней квартала,там будет совсем не защита мирных граждан и их жизней,общество может быть шокировано.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:08 Ответить
Жіночку скоро відпустять. Це ж Україна.
показать весь комментарий
21.04.2026 18:58 Ответить