24596 посетителей онлайн

В Израиле отказались разгружать судно с украденным украинским зерном, - СМИ

В Израиле не позволят разгрузиться судну с украденным украинским зерном

В Израиле не разрешили разгрузить судно Panormitis, доставившее зерно, предположительно вывезенное с временно оккупированных украинских территорий.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишут Times of Israel и Marker.

Кто принял решение

Интересно, что решение об отказе не было государственным. Его приняла израильская компания-импортер "Цанципер", которая заявила, что не будет принимать российское судно с таким грузом.

В компании прямо указали, что "отклонят российский корабль", а поставщику придется искать другой порт для разгрузки.

Почему это важно

По данным СМИ, это первый случай, когда в Израиле отказались принять партию зерна, которая подозревается в происхождении с оккупированных территорий Украины.

Фактически речь идет о создании прецедента, который может повлиять на дальнейшую практику международной торговли зерном, связанной с российской оккупацией.

Что предшествовало

  • Израиль принял судно с зерном с оккупированных территорий Украины.
  • Израиль принял еще одно судно с похищенным украинским зерном.
  • Еврокомиссия обратилась к Израилю по поводу судов с похищенным Россией украинским зерном.
  • ЕС готовит санкции из-за поставок украденного украинского зерна в Израиль.
Топ комментарии
+5
Так вони і зараз послали. Це ж не державна структура відмовилась його розвантажувати.
...Цікаво, що рішення про відмову не було державним. Його ухвалила ізраїльська компанія-імпортер "Цанціпер", яка заявила, що не прийматиме російське судно з таким вантажем... Джерело: https://censor.net/ua/n4000759
показать весь комментарий
30.04.2026 11:35 Ответить
+4
показать весь комментарий
30.04.2026 12:07 Ответить
+3
Шо сі стало? - раніше посилали всі нах
показать весь комментарий
30.04.2026 11:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шо сі стало? - раніше посилали всі нах
показать весь комментарий
30.04.2026 11:30 Ответить
Так вони і зараз послали. Це ж не державна структура відмовилась його розвантажувати.
...Цікаво, що рішення про відмову не було державним. Його ухвалила ізраїльська компанія-імпортер "Цанціпер", яка заявила, що не прийматиме російське судно з таким вантажем... Джерело: https://censor.net/ua/n4000759
показать весь комментарий
30.04.2026 11:35 Ответить
Компанія - це перший випадок шо відмовились
показать весь комментарий
30.04.2026 11:47 Ответить
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готує санкційний пакет як щодо тих, хто перевозить крадене українське зерно, так і щодо тих, хто намагається заробляти на цьому.
Джерело: https://censor.net/ua/n4000344

найпотужніший та найвпливовіший підписувач санкцій, втрутився особисто!
показать весь комментарий
30.04.2026 11:35 Ответить
Звичка Ізраїлю, системно отримувати від московитів крадене збіжжя з України, якось дивно збігається з його відношенням до визнання Ізраїлем ГОЛОДОМОРУ в Україні!?!?!?
показать весь комментарий
30.04.2026 11:52 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2026 12:07 Ответить
це називається - порядність
показать весь комментарий
30.04.2026 12:05 Ответить
ну, от і всьо!
сподіваюсь питання з міндічєм і умєровим закрите?
більше не будете відволікати від шашликів на 9 мая, найзеленішого гундосого зе!поца?
показать весь комментарий
30.04.2026 11:32 Ответить
Ну а інша ізраїльська компанія-імпортер прийме з розпростертими обіймами...
показать весь комментарий
30.04.2026 11:35 Ответить
після розголосу, та й те що ЄС може накласти санції не прийме
бо мізкі в них є
показать весь комментарий
30.04.2026 11:58 Ответить
У них не мізки - у них нюх! Де можна заробити, а де можна нарватися на погром і санкції. І як свідчить історія страх втратити гешефт часто перевершує страх втратити здоровʼя і навіть життя.
Компанія імпортер зерна має гарний калькулятор.
показать весь комментарий
30.04.2026 12:32 Ответить
Мені цікаво чому Україна не потопила це корито коли воно ще було біля наших берегів? Чи хтось за це отримав ''двушечку''? Чи в нас народна забава зробити собі проблему а потім бігати як смажений півень і в авральному режимі її вирішувати?
показать весь комментарий
30.04.2026 11:36 Ответить
А воно було біля наших берегів? Чи ви насправді думаєте, що Україна має можливість контролювати переміщення всіх кораблів на Чорному морі?
показать весь комментарий
30.04.2026 11:56 Ответить
нарешті допетрали
за виручені від продажу краденого гроші кацапські підари навчають та забезпечують іранських підарів для вбивств Ізраїльських Воїнів
нема чого бі-бі по *********** парадах шаритися
показать весь комментарий
30.04.2026 11:36 Ответить
Один раз, і то не на державному рівні. А де офіційна реакця??? Докази досі вивчають?
показать весь комментарий
30.04.2026 11:37 Ответить
хто це провіряв ? лапша на вуші - маца до столу.та й годі !!!
показать весь комментарий
30.04.2026 11:37 Ответить
Все з таки погроза запровадження санкцій від ЄС може подіяла, треба слідкувати далі, щоб раптом не передумали.
показать весь комментарий
30.04.2026 11:37 Ответить
Но до этого один таки разгрузили, значит украинская дипломатия сработала на этот раз неплохо...
показать весь комментарий
30.04.2026 11:41 Ответить
Та розвантажать його. Або перепродають.
Єврейська мудрість
показать весь комментарий
30.04.2026 11:43 Ответить
Хвилинку, а де офіційне рішення Ізраїлю про затримання судна?
Це виконання має бути в рамках міжнародної Угоди між Україною та Ізраїлем!
показать весь комментарий
30.04.2026 11:45 Ответить
Нетаньяху в цей час симпатизує путлєру...сволота
показать весь комментарий
30.04.2026 11:46 Ответить
вірити чи не вірити заявам в Ізраїлі - це справа кожного. Я не врю. Вважаю, що все одно саме це судно буде розвантажено десь в іншому місці і все одно це зерно попаде до Ізраїлю, але по іншим документам.
показать весь комментарий
30.04.2026 11:47 Ответить
Це означає, що конкретна компанія злякалася санкцій ЄС. Це все.
Позиція держави Ізраїлю по відношенню до України залишилась незмінною.
показать весь комментарий
30.04.2026 11:56 Ответить
кратність сестра таланту
показать весь комментарий
30.04.2026 11:58 Ответить
прикинули шо розвантажити їм дорожче вийде
показать весь комментарий
30.04.2026 11:57 Ответить
Журналісти намагаються згладити кути. І правильно. З Ізраїлем краще не сваритися. Плюс Донні може покарати Зе ременем.
показать весь комментарий
30.04.2026 12:00 Ответить
Слідкуєм, якщо підтвердиться, тоді Україна в міжнародній торгівлі вагу має і наглість не пройде і від Ізраїлю в т ч
показать весь комментарий
30.04.2026 12:03 Ответить
Має вагу поки вбиває кацапів.
показать весь комментарий
30.04.2026 12:05 Ответить
принаймні третя частина евреїв, що емігрувала з України і не дивилася путінсткий зомбовізор, підтримує Україну, там є "наші люди", хоч більшість, звичайно, що показують вибори, підтримує українофоба Нетаньяху
показать весь комментарий
30.04.2026 12:07 Ответить
Було кілька спроб скинути Нетаньяху. Але євреї як білоруси, бояться вбивати ментів.
показать весь комментарий
30.04.2026 12:11 Ответить
Там сьогодні теж "двіжуха".
"В Ізраїлі вже не хочуть служити та воювати: в країні спалахнули масові протести проти призову в армію - на вулицях лунають постріли, передає Al Jazeera. Ультраортодоксальні євреї виступають проти обов'язкової служби для студентів релігійних вузів та затримання людей, які не бажають мобілізуватися."
показать весь комментарий
30.04.2026 12:21 Ответить
я мав на увазі більшість громадян Ізраїлю, а яка більшість серед українських емігрантів, то ніхто не знає і не визначить, яка у них більшість, але путіністів багато
показать весь комментарий
30.04.2026 12:14 Ответить
Тут ось нам предява
показать весь комментарий
30.04.2026 12:10 Ответить
Українці повинні дякувати євреям за допомогу?
Уся їхня допомога під час повномасштабного вторгнення рашки була направлена виключно єврейським громадам, організації "Джойнт" та іншим. Які українці?
показать весь комментарий
30.04.2026 12:16 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2026 12:29 Ответить
Це приватна ініціатива, а де офіційна реакція?
показать весь комментарий
30.04.2026 12:38 Ответить
Ой не могу...Первая серия сериала была по поводу очеловечивания сбежавших полициянтов...Теперь серия номер два..Там хоть Цахал на помощь не вызывали,отбиться от обнаглевших развантажников,привезжих краденое зерно,захватившие порт и насильно пытавшиеся выгрузить его на святой земле.Это был неравный бой,с совестью и хитростью...но,думаю победили смекалка и обходной маневр,о котором...никто не узнает