8900 відвідувачів онлайн

Близько 400 українських працівників вирушать в Австрію 18 травня

Близько 400 українських працівників вирушать в Австрію 18 травня

Асоціація виробників фруктів та овочів Верхньої Австрії організовує на 18 травня ще два спеціальні авіарейси, які доставлять сезонних робітників з Києва до Лінца.

Про це в коментарі власному кореспонденту Укрінформу повідомив управляючий справами Асоціації виробників фруктів та овочів Верхньої Австрії Штефан Гамедінгер, інформує Цензор.НЕТ.

"Зараз я займаюся організацією двох інших рейсів з приблизно 390 людьми з Києва до Лінца на 18 травня 2020 року. Ці два літака також прибувають на замовлення нашої Асоціації виробників фруктів та овочів Верхньої Австрії", - заявив він.

Ще один спецрейс із робітниками з України планується всередині червня 2020 року.

8 травня до Лінца (столиця федеральної землі Верхня Австрія) прибув перший спецрейс з Києва, який привіз 213 українських сезонних робітників. Цей рейс також був організований Асоціацією виробників фруктів та овочів Верхньої Австрії після того, як відповідні домовленості були досягнуті між урядами двох країн.

За словами Гамедінгера, в одного з прибулих українців після тестування було виявлено COVID-19, а тому наразі 19 робітників знаходяться під карантином - "але не в одному місці, а в маленькими групами у шести різних фермерів". Інші 194 українських робітників з першого рейсу вже працюють на зборі полуниці.

Як повідомили в Асоціації виробників фруктів та овочів Верхньої Австрії, вони потребують цих близько 800 сезонних робітників для збирання полуниці, абрикос, вишні, і що, особливо важливо – огірків. Там також хотіли б, щоб заробітчани залишилися і на збір яблук.

"Чотири-шість місяців на рік – було б супер", - заявив Гамедінгер.

Нагадаємо, вдень 29 квітня стало відомо, що громадяни України, які планували полетіти на заробітки до Великої Британії і прибули до аеропорту "Бориспіль", не можуть вилетіти через заборону Державіаслужби на рейс Київ – Лондон компанії "МАУ". Перевізник стверджував, що надав усі необхідні документи для отримання дозволу.

Увечері того ж дня авіакомпанія отримала дозвіл і рейс відбувся.

28 квітня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не буде допомагати заробітчанам повертатися на роботу в інші країни. "В умовах пандемії будь-яка подорож - це наразитися на небезпеку захворіти, особливо коли це подорож літаком", - підкреслив він. За його словами, зараз усі зусилля влади спрямовані на те, щоб повертати українців, які застрягли за кордоном.

Увечері того ж дня в пресслужбі МЗС заявили, що не ухвалювали рішення про заборону українцям виїжджати за кордон.

29 квітня стало відомо, що переговори з країнами, які хочуть залучити українців до сезонних робіт, буде вести віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко.

Топ коментарі
+8
австрийские фермеры ...
Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 3421
показати весь коментар
12.05.2020 17:40 Відповісти
+7
Братья дЕрмаки порешали - Шмыгаль утвердил
показати весь коментар
12.05.2020 17:39 Відповісти
+5
Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 4174
показати весь коментар
12.05.2020 17:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Братья дЕрмаки порешали - Шмыгаль утвердил
показати весь коментар
12.05.2020 17:39 Відповісти
Зарплату будут шиллингами платить
показати весь коментар
12.05.2020 17:39 Відповісти
едой и экскурсиями
показати весь коментар
12.05.2020 17:41 Відповісти
Там валюта євро!
показати весь коментар
12.05.2020 18:01 Відповісти
Хіба що для колекціонерів
показати весь коментар
12.05.2020 18:08 Відповісти
Ну хоть не в Германию.
показати весь коментар
12.05.2020 17:39 Відповісти
австрийские фермеры ...
Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 3421
показати весь коментар
12.05.2020 17:40 Відповісти
На следующий день после короновируса
показати весь коментар
12.05.2020 17:42 Відповісти
Как у вас там погодка в козломордоре ? Сезонных работников не набираете на сбор мухоморов и валежника ?
показати весь коментар
12.05.2020 21:35 Відповісти
А що українців в Австрію брали на с/г роботи? Ану хто знає цю тему?
показати весь коментар
12.05.2020 17:55 Відповісти
********** особисто буде їх провожать під марш слов"янки. він спєц в цьому, літаки і всьо такоє...
показати весь коментар
12.05.2020 17:41 Відповісти
Как говорится, каждому своё...

Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 1981
показати весь коментар
12.05.2020 17:48 Відповісти
эт точно!

кому австрия, а кому - раша
показати весь коментар
12.05.2020 18:34 Відповісти
а говорили не создаст шмыгаль рабочих мест...а он сразу по 400 создаёт
показати весь коментар
12.05.2020 17:50 Відповісти
Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 4174
показати весь коментар
12.05.2020 17:51 Відповісти
до кінця 1943 р. виїзд на роботу із Галичини був добровільний, а назад, в совецький союз після війни повернулося лише 42% галичан (із східних областей - 84%), решта ж дримнула якнайналі від комуністичного щастя, аж до Австралії - бо боялись вусатого таргана
http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/95607/07-Lapan.pdf?sequence=1
показати весь коментар
12.05.2020 19:07 Відповісти
Близько 400 українських працівників вирушать в Австрію 18 травня - Цензор.НЕТ 400
показати весь коментар
12.05.2020 19:20 Відповісти
Около 400 украинских работников отправятся в Австрию 18 мая - Цензор.НЕТ 2992
показати весь коментар
12.05.2020 17:51 Відповісти
https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/12/660363/ На Рівненській АЕС відключили від мережі енергоблок
"У зв'язку із балансовим обмеженням НАЕК "Енергоатом" блок №4 РАЕС переведено у "гарячий резерв", реакторна установка енергоблоку розвантажена.."
показати весь коментар
12.05.2020 17:52 Відповісти
Повязки и кандалы уже выдали? Я бы на месте западных стран сделал спецпрограмму по эмиграции, благо те кто возвращался домой с подработок уже поняли что очень серьезно ошиблись, в том числе паспортом.
показати весь коментар
12.05.2020 17:53 Відповісти
писатели, кто из вас хоть раз был в Австрии?
показати весь коментар
12.05.2020 17:53 Відповісти
больше всего мне понравились альпы. хоть и вена тоже неплоха. но жить там не дешево.
показати весь коментар
12.05.2020 17:57 Відповісти
Вена интересный город.
мы решили переночевать в машине. где-то в центре.
подьехали полицаи. а мы уже бухие. они нас не оштрафовали, сопроводили к месту, где можно ночевать. когда я собрался дать взятку, полицай сказал чтоб я исчез и они уехали.
вот это полиция.
показати весь коментар
12.05.2020 20:14 Відповісти
самая классная страна, а австрияки - самые немецкие из немцев.
это та страна, где хотелось бы жить (на порядок приятнее, чем Германия) !
но дорогая
показати весь коментар
12.05.2020 19:10 Відповісти
а в это "хозяева жизни" из азии и африки, спойно попивают пивко на террассе ресторана в линце, поскольку у них жизнь удалась. им можно ничего не делать, а тупые австрийцы будут и дальше им давать деньги на жизнь.
показати весь коментар
12.05.2020 17:55 Відповісти
казус. австрийцы просто так денег не дают.
самый дешевый отель -50 евро. с завтраком.
автобус или... 2 евро минимум.
поесть просто самое дешевое - 10 евро.
дармовой сыр - в мышеловке.
показати весь коментар
12.05.2020 18:01 Відповісти
зачем ты мне это рассказываешь? удивить хочешь? тогда учтоню твой комент. в вене транспорт в одну сторону - 2,40; самый дешевый отель - койка в хостеле за 13-15 евро; поесть самое дешевое - шоколадка милка в билле за 0,99 евро, а попить - вода 1,5 литра за 0,20 в той же билле. сыру можно взять 100 грамм дешевле 2 евро.
показати весь коментар
12.05.2020 18:23 Відповісти
дорогая страна, самая дорогая из тех, где удалось побывать
показати весь коментар
12.05.2020 19:11 Відповісти
самое интересное что дешевый отель я нашел на Пратере. это центр Вены, парк развлечений.
показати весь коментар
12.05.2020 19:34 Відповісти
Огласите пожалуйста весь список и скоко бабок нужно брать с собой чтоб туда поехать к примеру на неделю и НЕ на заработки
показати весь коментар
12.05.2020 21:41 Відповісти
ну чтоб не напрягаться, 100 баксов в день человека.
показати весь коментар
13.05.2020 09:01 Відповісти
Благодарю . Ценная информация . Буду ориентироваться
показати весь коментар
13.05.2020 18:30 Відповісти
1. я не про хостел, а отель с завтраком.
2. поесть ты можешь и собачьи каки с мостовой. бесплаптно.
показати весь коментар
12.05.2020 19:31 Відповісти
Якби діди знали, що через 75 років після перемоги їхні нащадки будуть самовільно їздити до переможених батрачити...
показати весь коментар
12.05.2020 18:04 Відповісти
і шоб діди зробили ? попереду Гітлер, позаду - Сталін.

за роки війни було засуджено 2 500 000 військовослужбовців, із них 154 000 (15 дивізій було розстріляно)

Саме стільки !!!!!!
показати весь коментар
12.05.2020 19:15 Відповісти
вибір не великий
показати весь коментар
12.05.2020 19:32 Відповісти
Это несомненно пэрэмога!
показати весь коментар
12.05.2020 18:25 Відповісти
У нас принято провожать в Путь.Значит все правительство в составе на перон.
показати весь коментар
12.05.2020 18:28 Відповісти
Я одного не понимаю, зачем было воевать с немцами? Ведь и безвиз был с Европой и бесплатно возили на работу
показати весь коментар
12.05.2020 18:30 Відповісти
Это дно, или еще нет? Как обезьян вывозят.
показати весь коментар
12.05.2020 18:30 Відповісти
Правильно. Закрывайте оставшиеся АЕС и подгоняйте вагоны для гастарбайтеров. Больше в Украине делать нечего
показати весь коментар
12.05.2020 18:31 Відповісти
Они зарабатывают, а Украина из-за них должна сидеть на карантине.
показати весь коментар
12.05.2020 18:36 Відповісти
а почему из за них? если бы зеленый идиот ввел с 17 марта 2х неделный карантин для прибывающих в украину, последствия были бы намного мягче
показати весь коментар
12.05.2020 18:46 Відповісти
как в австрию? а дороги кто за 6-8 тыщ в мес шмыгалю строить будет?))))))
показати весь коментар
12.05.2020 18:44 Відповісти
Збулась мрія 400 україців - нарешті вони зможуть випити філіжанку кави, в Віденській опері!
показати весь коментар
12.05.2020 19:03 Відповісти
От вы зря зубоскалите.
Знакомый работает дальнобойщиком по Европе, так он все музеи посетил,все достопримечательности и пляжи, там где его грузовик стоял на погрузке. От Испании до Польши
показати весь коментар
12.05.2020 20:30 Відповісти