10644 відвідувача онлайн

Луцьких заручників після звільнення оглянули медики й опитали слідчі, - Геращенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Сніданку з 1+1" розповів заступник голови МВС Антон Геращенко.

"Заручників було 13, з ними працювали психологи, їх оглянули медики. Крім того, їх опитали слідчі, щоб вони допомогли відтворити справжню картину подій. Щодо компенсацій - то мені невідомо, що таке рішення ухвалювалося. Якщо його ухвалить Кабмін, то його опублікують. У мене такої інформації немає", - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, вранці 21 липня невідомий з вибухівкою захопив автобус у Луцьку та утримує людей у заручниках.

У правоохоронних органах повідомили, що чоловік двічі судимий.

Заступник глави МВС Антон Геращенко розповів, що підозрюваним у захопленні заручників у Луцьку є Кривош Максим, уродженець РФ, 1975 р.н., який загалом відбув близько 10 років ув'язнення.

Увечері Кривош дозволив поліцейським передати заручникам воду, а також відпустив трьох осіб.

Президент Володимир Зеленський виконав вимогу терориста, записавши короткий відеоролик.

В результаті спецоперації всіх заручників, які були в автобусі, звільнили, терориста затримали.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що у терориста Кривоша були спільники в інших містах, зокрема в Харкові. Їх затримали.

Топ коментарі
+19
странный захват, похожий на постановочную сценку в стиле "95 квартала"..
скорее всего, "постановочный захват" был нужен как информационная операция по отвлечению внимания СМИ и общества от того что раненный морпех трое суток ждал помощи и поддержки, а Гавнокомандующий и Генштаб ничего не делали для его спасения..
показати весь коментар
22.07.2020 09:14 Відповісти
+14
https://www.youtube.com/watch?v=g96eEe0oOO4 Сдаётся мне, джентльмены, это была… комедия.
показати весь коментар
22.07.2020 09:15 Відповісти
+13
Ганьба! Слава! Тобто добрий вечір!
Когда я служил якорем на клипере "Заскорузлый", вся команда заболела тропическим бешенством и умерла, даже я.
Но меня спасло то, что я до этого заболел хронической шизофренией. Так что один я скончался, а другой я благополучно спасся!

===
Луцьким терор-шоу навіяно.
В 2013-му Януковичу не потрібно було створювати штучні інциденти - вони самі створювалися, а народ потроху лютішав.
Але останнім часом - що це за цирк? І хто режисер?
Чи російсько-українська група режисерів?
Нєрушимая та лєгєндарная спілка ФСБ з СБУ, Аваковим, бубочкою?
Добре хоч акторський виконавчий склад недолугий.
Хоч би не ганьбилися своїм невіглаством.
Чи може - виконуємо накази ФСБ, але робимо паскудно, щоб усі розуміли - що це фейк, і "нє віноватая я, он сам прішьол!" ?
показати весь коментар
22.07.2020 09:10 Відповісти

Завантаження...