10008 відвідувачів онлайн
10 198 76

Президент Азербайджану Алієв слідом за Вірменією оголосив часткову мобілізацію в країні

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованому розпорядженні президента Алієва.

"Керуючись пунктом 25 статті 109 Конституції Азербайджанської Республіки, постановляю: Оголосити часткову мобілізацію в Азербайджанській Республіці. Державній службі з мобілізації і призову на військову службу Азербайджанської Республіки відповідно до затверджених планів забезпечити призов на військову службу військовозобов'язаних за мобілізацією і виконання заходів, що випливають з військово -транспортних обов'язків", - йдеться в тексті розпорядження.

Крім того, Кабінету Міністрів Азербайджану доручено вирішити питання, що випливають з цього Розпорядження.

Раніше повідомлялося, що Азербайджан і Вірменія відновили бойові дії. Згодом Міністерство оборони Вірменії оприлюднило кадри знищення азербайджанських танків і кадри знищення військової техніки Азербайджану.

Тим часом у Вірменії було оголошено воєнний стан і загальну мобілізацію. А президент Азербайджану Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку Вірменії. Пізніше він підписав указ про запровадження з 28 вересня воєнного стану на всій території Азербайджану.

Нагадаємо, невизнана "Нагірно-Карабаська Республіка" розташована на південному заході Азербайджану, влада країни вважає її окупованою територією. У 1994-му після шести років війни був підписаний Бішкекський протокол, за яким Азербайджан і Вірменія домовилися про припинення вогню. На лінії зіткнення час від часу спалахують конфлікти.

Також читайте: Вірменія та Азербайджан вранці відновили бойові дії, кількість загиблих зростає

Топ коментарі
+19
Це ти вірно зазначив!!! Так як презедент зеленських заборонив стріляти у відповідь і ввів за це штрафи, то імхо нашим військовим зброя не потрібна, нехай стріляють по нарошку із дерев'яної палкі. Тому необхідно весь арсенал передати на підсилення азейбарджанського війська.
показати весь коментар
28.09.2020 12:48 Відповісти
+14
Азербайджану есть где, покупать оружие и без нас. То, что они не смогут купить напрямую, они легко получат через Турцию.

И денег на оружие у Азербайджана поболе, чем у нас.

Все, что им нужно - это, чтобы не мешали своими вскукареками европейские гуманисты-миротворцы.
показати весь коментар
28.09.2020 12:55 Відповісти
+12
Да нет ,это просто жизик игорьL?Под другим ником.
показати весь коментар
28.09.2020 13:00 Відповісти

Завантаження...