9662 відвідувача онлайн
3 111 40

Тищенко отримав догану за вечірку під час локдауну, - "слуга народу" Арахамія

Тищенко отримав догану за вечірку під час локдауну, - "слуга народу" Арахамія

Народний депутат із фракції "Слуга народу" Микола Тищенко отримав партійну догану за вечірку на честь дня народження дружини під час локдауну.

Про це заявив голова фракції СН Давид Арахамія, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Так. Було одноголосно проголосовано за рішення офіційно винести йому догану", - сказав Арахамія.

Інформацію також підтвердили нардепи від "Слуги народу" Олександр Качура та Євгенія Кравчук. При цьому Тищенко зберігає свої внутрішньопартійні посади і залишається заступником голови фракції у парламенті.

Нагадаємо, нардеп "Слуги народу" Микола Тищенко в розпал карантину влаштував пишну вечірку в ресторані київського готелю Fairmont. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Пізніше в мережі з'явилися фото і відео з вечірки, яку народний депутат "Слуги народу" Микола Тищенко влаштував 18 квітня в ресторані київського готелю Fairmont на честь дня народження своєї дружини - Алли Баранівської.

Потім ЗМІ оприлюднили відеорепортаж про вечірку "слуги народу" Тищенка: гості без масок, 5 годин святкування і великий салют.

У підсумку, штраф за вечірку "слуги народу" Тищенка в розпал карантину заплатить готель, і він буде мінімальним.

Наприкінці квітня минулого року Тищенко вже потрапляв у подібний скандал під час локдауну в столиці. Журналісти з'ясували, що його ресторан у центрі Києва приймає ВІП-гостей, попри карантин. Сам Тищенко пояснив: "У ресторані проходять особисті зустрічі. Це такий штаб".

Топ коментарі
+14
Выговор с занесением в личное дело и полное осуждение на партсобрании?... А в ответ Арахамия больше в ресторане не обслуживается? ДЛБы что тут скажешь
показати весь коментар
21.05.2021 00:34 Відповісти
+6
А лишение 13 премии, поставить на вид и забрать вымпел?
показати весь коментар
21.05.2021 00:41 Відповісти
+5
ну-ну-ну, Тіщєнка, нє дєлай так больші!
показати весь коментар
21.05.2021 01:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Выговор с занесением в личное дело и полное осуждение на партсобрании?... А в ответ Арахамия больше в ресторане не обслуживается? ДЛБы что тут скажешь
показати весь коментар
21.05.2021 00:34 Відповісти
Нуу. Може ще на один вечір оставили Колю без котлет. А це дуже важке покарання для Колі.
показати весь коментар
21.05.2021 01:11 Відповісти
🤢🤡🎪🐲 погорелое шапито 95 , плюет на вас стадо 🐑🐏
показати весь коментар
21.05.2021 06:14 Відповісти
А лишение 13 премии, поставить на вид и забрать вымпел?
показати весь коментар
21.05.2021 00:41 Відповісти
А карикатуру в стенгазете? А партбилет на стол, слабо?
показати весь коментар
21.05.2021 01:38 Відповісти
Родителей вызвать? Без гаджетов неделю! И гулять не пускать!
показати весь коментар
21.05.2021 07:13 Відповісти
лишение анальной девственности, путем постановки раком и забивания вымпела в очко "жопы как у Ким".
показати весь коментар
21.05.2021 15:50 Відповісти
ну-ну-ну, Тіщєнка, нє дєлай так больші!
показати весь коментар
21.05.2021 01:01 Відповісти
Не раскрывай материалы уголовного производства полиции!
показати весь коментар
21.05.2021 01:14 Відповісти
Поругали строго и поставили в угол?
показати весь коментар
21.05.2021 01:32 Відповісти
Нет.
В угол решили не ставить:
Нарушение мелкое и не заслуживает такого строгого наказания.
показати весь коментар
21.05.2021 02:52 Відповісти
"...Народный депутат из фракции "Слуга народа" Николай Тищенко получил партийный выговор..."

З занесенням в грудну клітку чи ні?
показати весь коментар
21.05.2021 01:55 Відповісти
Як ви вже дістали , як тільки дорветесь до влади так відразу голуба кров у вас стає
показати весь коментар
21.05.2021 01:59 Відповісти
Я выговор был мягкий или глубокий? А то, я уверен что, выговор, написали на бумаге и просили передать)
показати весь коментар
21.05.2021 03:27 Відповісти
Если выговор на бумажке - становиться понятна её дальнейшая судьба...
показати весь коментар
21.05.2021 04:15 Відповісти
Тищенко был плохим мальчиком и в наказание отказачил хорошую девочку Зеленского
Тищенко получил выговор за вечеринку во время локдауна, - "слуга народа" Арахамия - Цензор.НЕТ 1577
показати весь коментар
21.05.2021 05:56 Відповісти
Тищенко получил выговор за вечеринку во время локдауна, - "слуга народа" Арахамия - Цензор.НЕТ 2728
показати весь коментар
21.05.2021 06:10 Відповісти
Даже не обложили законным штрафом, для вида?
Это Знак! Знак того, что ты освобождаешься от соблюдения законов, пока при власти...
Они реально, в глаза, не желают нести ответственность....Даже в малом.
А что, Зеленский сказал, что отвечает за всё.
показати весь коментар
21.05.2021 06:27 Відповісти
колька-каклета долго смеялся
показати весь коментар
21.05.2021 06:34 Відповісти
долго ржали, когда придумали такое "наказание" ??
думаете что бессмертные?
показати весь коментар
21.05.2021 06:56 Відповісти
только выговор сделайте на туалетной бумаге, что бы Тищенко приятнее было)))
показати весь коментар
21.05.2021 07:02 Відповісти
Ага и заплакал от обиды.
показати весь коментар
21.05.2021 07:13 Відповісти
В дневник записали двойку по поведению? А родителей вызвали?
показати весь коментар
21.05.2021 07:32 Відповісти
Бедный ПопакакуКим, как он это переживет?! Наверное, уже вторые сутки рыдает.
показати весь коментар
21.05.2021 07:53 Відповісти
Які УРОДИ,такі і СЛУГИ.
показати весь коментар
21.05.2021 07:59 Відповісти
На вид у меня есть, Борис Петрович. У меня "строгого с предупреждением" нет.
- Да помолчи, я без тебя знаю!
Товарищи! На вид у Борщева есть! У него строгого с предупреждением нету. Какие будут предложения?
показати весь коментар
21.05.2021 08:11 Відповісти
Це все, що потрібно знати про ціну "бажання" та обіцянок Зєлєнского реформувати країну. Після такого і багато чого іншого тільки амеби з дистрофійованим мозком можуть вірити Зєлєнскому.
показати весь коментар
21.05.2021 08:27 Відповісти
выговор не триппер..лечить не надо...
показати весь коментар
21.05.2021 08:32 Відповісти
выговор? ахахахахахаха
А что так можно было всем ФОПам? Нарушить карантин и получить ВЫГОВОР?
показати весь коментар
21.05.2021 08:33 Відповісти
Это все равно, что императору Центрально-Африканской империи Жану Беделю Бокассо посоветовать хотя бы православные посты соблюдать.
показати весь коментар
21.05.2021 08:42 Відповісти
Хоть бы с собой ничего не сделал плохого из за выговора.
показати весь коментар
21.05.2021 09:02 Відповісти
а озабоченность это до первого выговора или после первого...
показати весь коментар
21.05.2021 09:05 Відповісти
"...за вечеринку Тищенко получил выговор..." Боюсь, он этого не переживет!
показати весь коментар
21.05.2021 09:10 Відповісти
Напевне, від горя втопиться...
показати весь коментар
21.05.2021 09:28 Відповісти
Ай-я-яй сказали, и даже в угол не поставили?
А нужно было выпороть, привселюдно.
показати весь коментар
21.05.2021 09:35 Відповісти
С занесением в трудовую книжку)))) Пипец наказали , а где штраф?
показати весь коментар
21.05.2021 09:50 Відповісти
ахренеть... сурово с ним обошлись......
показати весь коментар
21.05.2021 10:44 Відповісти
надо еще - поставить на вид и вызвать на товарищеский суд..... совок был - совок и остался.....
показати весь коментар
21.05.2021 10:45 Відповісти
зелена мерзота плюе в лице своім виборцям і добре робить бо ви цього варті
показати весь коментар
22.05.2021 05:39 Відповісти
Та до сраки твои выговоры, точно так же, как и ты - обезьянка.
показати весь коментар
12.10.2021 22:42 Відповісти