Семенченку оголосили нову підозру - йому інкримінують незаконне зберігання зброї

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі для УП заявив адвокат Семенченка Владислав Добош
Текст підозри також є в розпорядженні видання.
Раніше колишнього командира батальйону "Донбас" підозрювали тільки у створенні незаконного збройного формування (НВФ - ред) та організації вчинення терористичного акту.
Однак майже через чотири місяці після оголошення першої підозри про НЗФ до справи додалася ще одна - придбання і зберігання зброї (ч.3 ст.27 і ч.2 ст. 28 і ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України).
За словами адвоката Семенченка, підозра була очікуваною, проте здивування викликає час її вручення. Оскільки існування незаконного збройного формування ніби повинно передбачати наявність зброї у його членів.
Захист каже, що підозра базується на свідченнях, що зброя, яку знайшло слідство, належить саме Семенченку.
Нагадаємо, 24 березня агент НАБУ Шевченко повідомив, що СБУ провела у нього обшук за підозрою в створенні незаконного збройного формування. Сам він стверджує, що у 2018 році збирався разом із ветеранами створити охоронну компанію, але ці плани не були реалізовані. Пізніше пресслужба СБУ поширила інформацію, що припинено діяльність воєнізованого збройного формування, серед організаторів якого - агент НАБУ Євген Шевченко і екснардеп Семен Семенченко.
За даними слідства, Семенченко створив незаконне збройне формування, а Шевченко забезпечував його членів спорядженням.
Також СБУ повідомила про підозру Семенченку в організації обстрілу телеканалу "112-Україна". З 3 квітня він перебуває в СІЗО СБУ.
22 червня Апеляційний суд не задовольнив апеляцію на запобіжний захід для екснардепа. Семенченка залишили під вартою.
Більш докладно про справу НВФ Семенченка і Шевченка читайте в статті головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова "Затримати Виногродського і Семенченка наказав Єрмак, щоб допомогти КДБ РБ сфабрикувати справи проти білоруських патріотів".
Не понимаю полезных идиотов, которые помогают Зелебобикам, обгаживая Семенченка.
Пока он ВОЕВАЛ на Донбассе, его обсиратели и рэготуны бздели в комментах, обпившись пивом и обожравшись тараньки.