За пів року можуть відправити у відставку ще двох міністрів, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, в інтерв'ю журналістам у ВР сказав лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
Він відмовився називати прізвища міністрів, про яких ідеться.
"Ви знаєте нашу добру традицію: я вам не скажу до останнього моменту", - заявив нардеп журналістам.
Арахамія уточнив, що відставки можуть статися десь за пів року.
Як повідомлялося, 3 листопада Рада звільнила одразу п'ятьох міністрів: Романа Абрамовського з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів, Олексія Любченка - з посади першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки, Олексія Резнікова - з посади віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Олега Уруського – з посади віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, Андрія Тарана – з посади міністра оборони.
4 листопада ВР призначила Олексія Резнікова на посаду міністра оборони, Ірину Верещук – на посаду віцепрем'єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Павла Рябікіна – на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості, Юлію Свириденко –міністерки економіки.