10869 відвідувачів онлайн
2 561 29

За пів року можуть відправити у відставку ще двох міністрів, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, в інтерв'ю журналістам у ВР сказав лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Він відмовився називати прізвища міністрів, про яких ідеться.

"Ви знаєте нашу добру традицію: я вам не скажу до останнього моменту", - заявив нардеп журналістам.

Арахамія уточнив, що відставки можуть статися десь за пів року.

Як повідомлялося, 3 листопада Рада звільнила одразу п'ятьох міністрів: Романа Абрамовського з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів, Олексія Любченка - з посади першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки, Олексія Резнікова - з посади віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Олега Уруського – з посади віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, Андрія Тарана – з посади міністра оборони.

4 листопада ВР призначила Олексія Резнікова на посаду міністра оборони, Ірину Верещук – на посаду віцепрем'єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Павла Рябікіна – на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості, Юлію Свириденко –міністерки економіки.

Топ коментарі
+4
дают полгода отработать стоимость назначения
показати весь коментар
04.11.2021 17:03 Відповісти
+2
Та й арахамія теж не вічний...
показати весь коментар
04.11.2021 17:03 Відповісти
+2
Тасуют колоду, чтобы концов не найти. Наперсточники...
показати весь коментар
04.11.2021 17:10 Відповісти

Завантаження...