8679 відвідувачів онлайн

У Росії вмер черговий військовий, який відповідав за роботу з мобілізованими: полковник Бойко п’ять разів вистрелив собі в груди

бойко,вадим

Заступника начальника Тихоокеанського вищого військово-морського училища імені С.О. Макарова, начальника відділу технічного забезпечення Вадима Бойка виявили з численними вогнепальними пораненнями у груди.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Baza.

"Сьогодні вранці він прийшов на роботу, зайшов до свого кабінету, а після цього звідти пролунало п'ять пострілів. Черговий, який почув стрілянину, прибіг на місце і побачив тіло Бойка - полковник був мертвий. Передсмертну записку чоловік не залишив. На місці його загибелі криміналісти знайшли п'ять гільз та чотири пістолети Макарова. При цьому місцеві ЗМІ повідомляють, що це було самогубство, але тоді виходить, що полковник вистрілив собі у груди п'ять разів. Також, за їхньою інформацією, Бойко відповідав за роботу з мобілізованими", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 вересня депутати Держдуми РФ одноголосно ухвалили в другому і третьому читаннях законопроєкт, який вводить до Кримінального кодексу РФ такі поняття, як "мобілізація", "воєнний стан" та "воєнний час".

У Європейському союзі вважають, що запровадження Держдумою Росії кримінальної відповідальності, доречнішої під час повномасштабної війни, так само як і проведення на окупованих українських територіях так званих "референдумів" є ознакою "нервозності" Кремля через провали на фронті.

21 вересня президент РФ Володимир Путін підписав указ про часткову мобілізацію. Росією прокотилися акції невдоволення

Чоловіки масово намагалися виїхати з РФ, але деякі країни закрили кордони. зокрема, у Грузію виїхали близько 700 тисяч громадян РФ.

За даними журналістів, щонайменше 115 мобілізованих росіян були вбиті на війні з Україною.

"Часткову мобілізацію" в Росії нібито завершено 1 листопада, але продовжується набір "добровольців".

Топ коментарі
+33
Ну хоч попав? А то "трєвожно"...
показати весь коментар
16.11.2022 17:58 Відповісти
+30
а контролний в голову
показати весь коментар
16.11.2022 17:57 Відповісти
+26
"стрельба в четыре руки" ))
показати весь коментар
16.11.2022 17:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"стрельба в четыре руки" ))
показати весь коментар
16.11.2022 17:56 Відповісти
-Док, а что с ним случилось?
-Он покончил с собой.
-О! И как?
-Три раза ударил себя в спину ножом, перерезал себе горло и бросился в реку...
показати весь коментар
16.11.2022 18:35 Відповісти
В этот день кащей бессмертный развлекался как мог
показати весь коментар
16.11.2022 20:00 Відповісти
По-македонськи.
показати весь коментар
16.11.2022 18:57 Відповісти
а контролний в голову
показати весь коментар
16.11.2022 17:57 Відповісти
п'ять куль і чотири пістолети. Де п'ятий? В дупу заглядали? Може туди контрольний був?
показати весь коментар
16.11.2022 18:42 Відповісти
Угу...Прямо в мозг.
показати весь коментар
16.11.2022 18:52 Відповісти
Добре хоч не в спину.
показати весь коментар
16.11.2022 17:57 Відповісти
Ну в спину он мог себе и топор всадить.
показати весь коментар
16.11.2022 18:54 Відповісти
промахувався мабуть.
показати весь коментар
16.11.2022 17:57 Відповісти
Какой выносливый!!!ну его и вынесли к ****** матери извините за ненормативную лексику,по другому никак
показати весь коментар
16.11.2022 18:31 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2022 18:56 Відповісти
Ну хоч попав? А то "трєвожно"...
показати весь коментар
16.11.2022 17:58 Відповісти
Кобзон дає концерти. Черга на туди просто безмежна.
показати весь коментар
16.11.2022 17:58 Відповісти
Кабздон наверное, самый большой в мире стадион Камп Ноу , Барселона арендует вместимость 99 000 человек , пока еще вместит всех))))
показати весь коментар
16.11.2022 18:09 Відповісти
"нарендра моди" в Индии вроде бы побольше. 132 тыс.
показати весь коментар
16.11.2022 18:46 Відповісти
Вроде бразильскую "Маракану" пока никто не переплюнул - 200к смотрело матч Бразилия-Уругвай в 1950-м. Правда, его потом реконструировали и вместимость снизилась...
показати весь коментар
16.11.2022 20:38 Відповісти
Скоро військові самогубці будуть використовувати кувалди.
показати весь коментар
16.11.2022 17:58 Відповісти
Я думав тільки наш Кірпа так вмів, цей його переплюнув.
показати весь коментар
16.11.2022 17:58 Відповісти
моледец
показати весь коментар
16.11.2022 17:59 Відповісти
а почему нет инфы что он ещё и перезаряжал после каждоко выстрела Макарова??? Неувязочка! !
показати весь коментар
16.11.2022 17:59 Відповісти
Слабак. Не дотянул до известного анекдота с концовкой: "И так восемь раз подряд".
показати весь коментар
16.11.2022 17:59 Відповісти
Живучій аказался падла...
показати весь коментар
16.11.2022 18:00 Відповісти
чё то давно туров не было "водопады плато путорана" )
показати весь коментар
16.11.2022 18:00 Відповісти
Кацапські ахвіцери настільки круті, що після чотирьох пострілів собі в груди обов'язково роблять п' ятий - контрольний у саме серце! 😁
показати весь коментар
16.11.2022 18:00 Відповісти
яке прикре самогубство... п"ять раз... самогубився ))))
показати весь коментар
16.11.2022 18:01 Відповісти
Красіво ушол... по-макєдонскі, блд.
показати весь коментар
16.11.2022 18:01 Відповісти
Типове самогубство. Видно чмобики нерви витріпали.
показати весь коментар
16.11.2022 18:02 Відповісти
Он после одного выстрела уже бы не выстрелил второй раз. Разве что с автомата очередь всадил или в него всадили.
показати весь коментар
16.11.2022 18:05 Відповісти
Або "стєчкін" в режимі авт. вогню
показати весь коментар
16.11.2022 18:23 Відповісти
Неподобство! Чому в заголовкі "вмер"... а НЕ ЗДОХ ПАДЛО!
показати весь коментар
16.11.2022 18:08 Відповісти
В Макаровому училищі з макаровим пістолем....та й місця там - куди макар телят не ганяв
показати весь коментар
16.11.2022 18:08 Відповісти
а сліди пороху на спині. і так 5 разів
показати весь коментар
16.11.2022 18:10 Відповісти
То в нього після Херсону пригоріло...
показати весь коментар
16.11.2022 18:15 Відповісти
В старом совковом фильме "Коммунист" и не такие чудеса живучести были показаны...))
показати весь коментар
16.11.2022 18:13 Відповісти
Да!!! Сам себе в грудь четыре раза выстрелил?? Єто что ??новый российский анекдот???..... Хотя весть приятная !Побольше бы таких самоубийств среди полковников и не только!!!
показати весь коментар
16.11.2022 18:16 Відповісти
Здохніть всі, сросіянці, в муках
показати весь коментар
16.11.2022 18:17 Відповісти
Яке прикре самогубство
показати весь коментар
16.11.2022 18:23 Відповісти
Аи да сукин сын! А че не четыре ножевых?
показати весь коментар
16.11.2022 18:25 Відповісти
В дохлом Сссре,,,майор Гаврилов выстрелил себе в грудь 29 раз
Но Брестская крепость не сдаюцца...🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.11.2022 18:27 Відповісти
ты его 30-м добил...
показати весь коментар
16.11.2022 19:12 Відповісти
Страна непуганых идиотов.
показати весь коментар
16.11.2022 18:29 Відповісти
он пошел посмотреть как справляються те кого он отправил первыми... решил до кобзона добраться и узнать по чем билеты
показати весь коментар
16.11.2022 18:31 Відповісти
какая же живучая свинособака...................нихуя себе......надеюсь *********** с первого выстрела себя захерячит..............................................................
показати весь коментар
16.11.2022 18:32 Відповісти
Гитлер внезапно напал на советское быдло...типа Молотов-Риббентроп..нарушил браццкий договор..но советские бараны сопротивлялись до последнего патрона...🤣🤣🤣..
Гитлер оказалсЯ гадом.а не союзник 🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.11.2022 18:33 Відповісти
Буває... - в Україні Кравченко собі двічі голову сам собі прострелив, тут полковник 5ть разів застрелився...
показати весь коментар
16.11.2022 18:47 Відповісти
Прямо как в анекдоте, "Плейшнер пятый раз выбрасывался из окна - яд не действовал"
показати весь коментар
16.11.2022 18:54 Відповісти
полковник Бойко п'ять разів вистрелив собі в груди
Притом бойко-то как выстрелил!

Выстрелил в себя он, чтоб навек умолкла
Птичка на ветвях его души? (с)
показати весь коментар
16.11.2022 19:05 Відповісти
все просто 3доx кацаб
показати весь коментар
16.11.2022 19:10 Відповісти
Це курві, за Єнота і за кожного сірого хомячка по кулі
показати весь коментар
16.11.2022 19:15 Відповісти
Прізвище кацапське ,яб таким два рази ато і три померти побажав
показати весь коментар
16.11.2022 19:20 Відповісти
а краще би було якщо...знайшли пять дохлих палковників та один пистолет
показати весь коментар
16.11.2022 19:21 Відповісти
В книгу рекордів Гіннеса цього добродія. Здається він перевершив попередній рекорд Кирпи.
показати весь коментар
16.11.2022 19:36 Відповісти
стопроцентно можна
реальльно
реально 5 разыв. ггг яя отвычаю
3-4 разыв ы потым смышно пару ударыв у ваа оно буде бьнтьть то ше правий замок
показати весь коментар
16.11.2022 19:44 Відповісти
Человек доброе дело сделал, а вы над ним смеётесь, а-ха-ха-ха-ха
показати весь коментар
16.11.2022 20:03 Відповісти
Побил рекорд Кравченко.
Тот 2 раза в голову выстрелил.
Терминаторы
показати весь коментар
16.11.2022 20:08 Відповісти
Буває
показати весь коментар
16.11.2022 20:19 Відповісти
Це просто нерви - чмобіки довели до нестями. Взяв по два макарова в кожну руку та одночасно вистрилів - це вже 4 кулі, а п'ята куля - з п'ятого макарова, який він надійно після цього заховав. Потім ліг і спокійно здох.
показати весь коментар
16.11.2022 20:31 Відповісти
Сльози мішають мнє гаварить...
показати весь коментар
16.11.2022 20:33 Відповісти
Якесь дивне самогубство... 4 стволи , 5 пострілів. А контрольного в голову не було.
показати весь коментар
16.11.2022 20:34 Відповісти
Рембо-***.
показати весь коментар
16.11.2022 20:43 Відповісти
Яке прикре самогубство...
показати весь коментар
16.11.2022 20:54 Відповісти
Как говорили ещё в совке: шел, споткнулся, упал и насмерть.
И так семнадцать раз подряд ...
показати весь коментар
16.11.2022 21:33 Відповісти
...і три рази в голову...
показати весь коментар
16.11.2022 21:38 Відповісти
Хароший руцькій👍
показати весь коментар
16.11.2022 22:24 Відповісти
Тільки з п"ятого разу поцілив собі в груди?
Питання - настільки поганий зір був чи він транссексуалом був та мав груди 10 розміру?
показати весь коментар
20.11.2022 21:19 Відповісти