10165 відвідувачів онлайн
3 474 12

Каховське водосховище за добу обміліло на 1 метр. Вода продовжує спадати, - Укргідроенерго

гес,каховська

Гребля Каховського водосховища продовжує руйнуватися. За добу рівень води в ньому знизився ще на метр.

Про це повідомили в Укргідроенерго, інформує Цензор.НЕТ.

"Рівень водосховища в районі Нікополя станом на 08:00 8 червня становить 13,05 м", - йдеться у повідомленні.

Укргідроенерго та Укренерго опрацьовують можливі сценарії для збалансованої роботи енергосистеми.

"Для зменшення підтоплень коригується режим роботи гідроелектростанцій та накопичується вода вище Каховської ГЕС у інших водосховищах Дніпровського каскаду", - зазначили в Укргідроенерго.

Також спеціалісти вже працюють над проєктом зведення перемички Каховського водосховища для відновлення рівня води.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 6 червня стало відомо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Внаслідок підриву повністю зруйновано машинний зал, станція не підлягає відновленню.

У регіоні розпочато евакуацію. Затопити може 80 населених пунктів. Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тис. людей.

Підрив Каховської ГЕС загрожує тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції, проте зараз ситуація під контролем. Також підрив може спричинити дисбаланс в енергосистемі України. Поля на півдні України можуть перетворитися на пустелю.

За даними української розвідки, ніхто, крім Росії, не мав технічної можливостіпідірвати ГЕС. Видання NYT опитало експертів і теж дійшло висновку, що станцію підірвали зсередини. В телеграм-каналі 205 мотострілецької бригади РФ, яку підозрюють в підриві дамби, про мінування ГЕС і можливість підриву писали ще в жовтні 2022 року.

Кремль твердить, що росіяни нібито не причетні до підриву Каховської ГЕС, і покладає всю відповідальність на українців.

Топ коментарі
+2
Очевидно що кацапня добряче пересрала , підірвавши греблю ,і побачивши що накоїла , і тепер пробує будь що оправдовуватись , перекладаючи вину на ЗСУ . Навіть їхня недолуга опозиція вже меле що мовляв - винні обидві сторони ( чому - обидві хз .!? Підірвали греблю спільно , чи що ? )
Але найбільше шокує нав'язування кацапами наративу що мовляв - пошкоджена в результаті обстрілів ЗСУ ( ну а як же ще ) ****** не витримала напору води і розвалилась сама . Більшої дурні важко й уявити .Таке розраховано на повних ідіотів .
****** , яка будувалась з запасом міцності таким щоб витримати навіть непрямий ядерний удар - розвалилась в результаті обстрілу ствольною артою , чи кількома Хаймарсами . !! занавєс
показати весь коментар
08.06.2023 09:33 Відповісти
+1
Да о чем вы говорите вообще?.. Есть видео с камеры видеонаблюдения, где зафиксирован мощный взрыв. Я не эксперт, но по видео видно что взрыв имеет световую интерференцию исходящую из центра дамбы. Так что взрыв был скорее всего изнутри. Естественно необходимо провести расследование для детального установления причин взрыва. В любом случае - на дне Каховского водохранилища полно улик и осколков, в т.ч. остатков от мин (если все так - и минирование было изнутри ГЭС). Поэтому при желании всё это можно найти и установить по этим уликам истинные причины этой ужасной катастрофы.
показати весь коментар
08.06.2023 10:12 Відповісти
+1
Який 1метр??? Живу на березі Каховського моря. На сьогодні на 10:00 впала вола на більше ніж 3 метри вглиб!!! Не від берега відійшла, а глибини пішло більше 3 метри! 😭😭😭😭😭🤬🤬🤬🤬🤬🤬Щоб кацапи виздихали всі до останнього!!!
показати весь коментар
08.06.2023 10:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нам же наче, з кожного утюга, вєщали, що "правий берег вище за лівий і йому нічого не загрожує"...
показати весь коментар
08.06.2023 09:25 Відповісти
всі копії болоті куйла вищі чи нищі - але їм всім буде загроза шибенецею у Гаазі
показати весь коментар
08.06.2023 11:10 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 10:12 Відповісти
Я хіба спростовую - вибух всередині станції . ?
показати весь коментар
08.06.2023 10:15 Відповісти
Ну тогда нет смысла в этой полемике - кто-то что-то сказал, что станция якобы сама развалилась типа от старости. Мы ведь с вами (надеюсь) желаем Украине добра и победы, поэтому давайте не будем ретранслировать фейки по наущению кремля.
показати весь коментар
08.06.2023 10:20 Відповісти
Так я їхні фейки й не ретранслюю , навпаки - спростовую ,, я ж кажу що русня меле повну дурню , коли стверджує що ГЕС розвалилась сама . Ви неуважно читали мій коментар .
показати весь коментар
08.06.2023 11:21 Відповісти
Рашисти підривом машзалу і шлюзів греблі Каховської ГЕС крім лиха для України створили також і собі проблеми на цілу голову.
Навіть, якщо не рахувати ті ресурси, втрачені ворогом від приробленого ним затоплення низини Дніпра і своїх рубежів на лівобережжі, постала багато більша для його запорізького угрупування небезпека.
Так, десь через 2 тижні Каховське водосховище у своїй верхній північній частині повністю обміліє по умовному ферватеру з 1,5 - 4 м глибини на нуль. А грунт підсохне.
Це дозволить ЗСУ обійти ешелоновані ворожі оборонні лінії біля Василівки по дирекції Кушугум/Малокатеринівка - Скельки/Маячка й зайти в тили 5-ї ОТБ ворога для їх розгрому, закріпившись на плацдармі Дніпрорудне-Орлянське.
А вже далі після зосередження достатніх сил і засобів просуватись на захід на Енергодар і на південь на Мелітополь.
Відео з картою-схемою - https://twitter.com/vladymyr_vp/status/1666501740126937089?t=7pghDpL264Jd5QLxNHtT3w&s=19 тут .

показати весь коментар
08.06.2023 10:25 Відповісти
Який 1метр??? Живу на березі Каховського моря. На сьогодні на 10:00 впала вола на більше ніж 3 метри вглиб!!! Не від берега відійшла, а глибини пішло більше 3 метри! 😭😭😭😭😭🤬🤬🤬🤬🤬🤬Щоб кацапи виздихали всі до останнього!!!
показати весь коментар
08.06.2023 10:35 Відповісти
не бзди - як вода впаде - на поверхню вийдуть ВСІ Пороги та СІчі Війська Запорізького
Ще отаман Сірко казав - ЯК Запорізькі Січі воскреснуть - воскресне ВСЯ УКРАЇНА!!!
показати весь коментар
08.06.2023 11:14 Відповісти
В новині вказано що рівень води знизився на 1 м - за останню добу .! А всього за дві доби він знизився дійсно - десь на 3 м .
показати весь коментар
08.06.2023 11:25 Відповісти
вчора рівень впав на 2,8, сьогодні плюс 1 метр. читай новини уважно.
показати весь коментар
08.06.2023 11:47 Відповісти