8329 відвідувачів онлайн
4 374 18

Все свідчить про те, що за підривом Каховської ГЕС стоїть Росія, - Боррель

каховська

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель наголосив, що за підривом Каховської ГЕС стоять російські загарбники.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

"Дамбу не бомбили. Вона була зруйнована вибухівкою, встановленою у місцях розташування турбін. Ця територія знаходиться під контролем Росії. Мене там не було, щоб з'ясувати, хто це зробив. Але все вказує на те, що якщо це сталося на підконтрольній РФ території, важко повірити, що хтось інший причетний", - зазначив він.

У будь-якому випадку, сказав Боррель, наслідки для України жахливі, як з гуманітарної точки зору для переселенців, так і з екологічної точки зору, тому що руйнування спричинить екологічну катастрофу.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 6 червня стало відомо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Внаслідок підриву повністю зруйновано машинний зал, станція не підлягає відновленню.

У регіоні розпочато евакуацію. Затопити може 80 населених пунктів. Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тис. людей.

Підрив Каховської ГЕС загрожує тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції, проте зараз ситуація під контролем. Також підрив може спричинити дисбаланс в енергосистемі України. Поля на півдні України можуть перетворитися на пустелю.

За даними української розвідки, ніхто, крім Росії, не мав технічної можливостіпідірвати ГЕС. Видання NYT опитало експертів і теж дійшло висновку, що станцію підірвали зсередини. В телеграм-каналі 205 мотострілецької бригади РФ, яку підозрюють в підриві дамби, про мінування ГЕС і можливість підриву писали ще в жовтні 2022 року.

Кремль твердить, що росіяни нібито не причетні до підриву Каховської ГЕС, і покладає всю відповідальність на українців.

Топ коментарі
+11
А от Ерді,жовтолиці китайці,ООН.Червоний Хрест і Айлон Маск у цьому не впевнені ...Але найглибше копають браві попи Московського патріархату,які заявили,що це кара Господня за печерську Лавру...я б на місці зе-чекістів арештував би весь їх Синод,бив-би смертним боєм і вимагав надати докази,що це саме Господь гнівається...
показати весь коментар
09.06.2023 17:04 Відповісти
+9
Нет, блин, пришельцы с планеты Мельмак.
показати весь коментар
09.06.2023 16:56 Відповісти
+9
показати весь коментар
09.06.2023 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нет, блин, пришельцы с планеты Мельмак.
показати весь коментар
09.06.2023 16:56 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 16:59 Відповісти
Борель прокинувся, випив чарівну піґулку від голови, або вийшов із запою. 🤔 Ні, бл*ть, то Україна просто заради хайпу навіть перед кацапським вторгненням раз у півроку підривали власні ГЕС. І чи вторглися б кчцчпи в Україну, чи ні - а Казовську ГЕС ЗСУ підірвали б. Нє? (Це сарказм, якщо щось).
показати весь коментар
09.06.2023 17:01 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 17:03 Відповісти
А от Ерді,жовтолиці китайці,ООН.Червоний Хрест і Айлон Маск у цьому не впевнені ...Але найглибше копають браві попи Московського патріархату,які заявили,що це кара Господня за печерську Лавру...я б на місці зе-чекістів арештував би весь їх Синод,бив-би смертним боєм і вимагав надати докази,що це саме Господь гнівається...
показати весь коментар
09.06.2023 17:04 Відповісти
бздят
показати весь коментар
09.06.2023 17:06 Відповісти
Далі ЗАЕС , це тількі питання часу
показати весь коментар
09.06.2023 17:08 Відповісти
да,схоже,все йде до цього....
показати весь коментар
09.06.2023 17:27 Відповісти
і Боїнг завалили не рашисти, і Крим віджали не рашисти, і ГЕС підірвали не рашисти... "на НІ і суда ні!!!" це дівіз паРаши - на це робить ставку *****!!!!!
показати весь коментар
09.06.2023 17:09 Відповісти
Россия это паталогический и трусливый врун. Если применить это свойство для человека, то получиться - редкая мразь!
показати весь коментар
09.06.2023 17:12 Відповісти
Капітана очєвідность підвищили в званні. Тепер він Гєнєрал *******
показати весь коментар
09.06.2023 17:12 Відповісти
А може це Борель зробив?
показати весь коментар
09.06.2023 17:15 Відповісти
дед борель здоров в отличие от других
показати весь коментар
09.06.2023 17:19 Відповісти
якщо виглядає як качка
ходить як качка
крякає як качка
то це звісно ж
ООН
показати весь коментар
09.06.2023 17:34 Відповісти
коли росіяни намагаються переконати світ що вони просто дебіли, насправді вони просто хочуть цим приховати той факт що вони підараси.
показати весь коментар
09.06.2023 17:39 Відповісти
А що, *****, були сумніви?!!!
показати весь коментар
09.06.2023 18:07 Відповісти
это понятно и ежу!
показати весь коментар
09.06.2023 18:35 Відповісти
Так кацапы вообще не причем. Это не они напали на Украину а рука госдепа, вашингтонский обком и боевые комары.
показати весь коментар
10.06.2023 07:54 Відповісти