11303 відвідувача онлайн
2 793 34

Надії на участь Китаю у Саміті миру є примарними, - Никифоров

Речник Зеленського Сергій Никифоров

Не варто сподіватися на участь Китаю у Глобальному Саміті миру, що невдовзі відбудеться у Швейцарії.

Про це заявив прессекретар президента України Сергій Никифоров у етері телемаратону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

За його словами, Китай досі не підтвердив, що його делегація братиме участь у саміті. Тож, як сказав Никифоров, "надії на те, що китайська делегація братиме участь у саміті, є примарними".

Глобальний саміт миру

Нагадаємо, уряд Швейцарії планує 15-16 червня провести дводенну конференцію, під час якої шукатимуть шляхи для досягнення миру в Україні. Проте, як зазначив раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц, під час Глобального саміту миру не обговорюватимуть процес закінчення війни.

До участі в першому саміті миру було запрошено низку країн з усіх континентів. Однак, як заявляв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, участі Росії у цьому заході поки не передбачається.

Наразі відомо про 107 країн та міжнародних організацій, які візьмуть участь у Глобальному саміті миру, який відбудеться у Швейцарії.

Китаю не буде на Глобальному саміті миру

За даними ЗМІ, Китай підтвердив, що не братиме участі у Глобальному мирному саміті, який відбудеться у Швейцарії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна без позитиву сприймає цей факт.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що позиція Китаю зумовлена очікуванням, чим закінчиться війна, розв’язана Росією проти України, бо від цього залежать подальші дії КНР.

Топ коментарі
+19
Дегенерат та крадій з жОПи.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
+15
Примарним є сам т.з саміт. Тупорилий ішак вчергове обісрався, що і не дивно.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
+14
Нікіфоров тупо сидить на державній зарплаті і ні**я не робить.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо за ісусик?
показати весь коментар
12.06.2024 07:22 Відповісти
Дегенерат та крадій з жОПи.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
Бекае-мекае - недалеко вiдкотився вiд зешлепера.
показати весь коментар
12.06.2024 07:34 Відповісти
*****.
показати весь коментар
12.06.2024 07:39 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 08:32 Відповісти
Золоті слова…

Але розуміе він що це означае і що Україна повинна обмежети контакти з кітаем?
показати весь коментар
12.06.2024 07:22 Відповісти
Примарним є сам т.з саміт. Тупорилий ішак вчергове обісрався, що і не дивно.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
Нікіфоров тупо сидить на державній зарплаті і ні**я не робить.
показати весь коментар
12.06.2024 07:23 Відповісти
Чому не робить , нікіфорофф тупо перебиває журналістів які ставлять зеленському незручні запитання (зручні питання скінчились)
показати весь коментар
12.06.2024 08:06 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2024 07:25 Відповісти
Бідоносець..
показати весь коментар
12.06.2024 07:35 Відповісти
путин своей войной укрепляет НАТО!

Если страны НАТО раньше тратили на оборонку 1% от ВВП, то сейчас они тратят 2%!

Страны НАТО вооружаются, увеличивают количество армии, массово закупают оружие!

Выгодно ли Китаю усиление НАТО? Нет! Так как Китай считает НАТО своим противником.

Чем дольше путин будет вести войну - тем больше будет усиливаться НАТО!

Поэтому Китай должен приструнить путина и заставить его сматывать удочки.

Нашему МЗС нужно донести эту позицию до Китая.
показати весь коментар
12.06.2024 07:38 Відповісти
Довести позіцію до союзника рашці,це те саме,що алкоголіку розповідати про пагубність спиртного.
показати весь коментар
12.06.2024 07:50 Відповісти
Навіть агрохімія не вмовив своїх жовтопиких дружбанів?
показати весь коментар
12.06.2024 07:38 Відповісти
Шапіто...
показати весь коментар
12.06.2024 08:00 Відповісти
Примарними взагалі є надії на цей саміт - авантюру Єрмака з фсб для здачі України.
показати весь коментар
12.06.2024 08:04 Відповісти
Боже, яка сумна новина ..
показати весь коментар
12.06.2024 08:06 Відповісти
Точно, тепер китайці не будуть вчити напам'ять цитати найвеличнішого Лідора в світі. І навіть не будуть знати ... Лідора.
показати весь коментар
12.06.2024 14:40 Відповісти
Найвеличніший думає, що він може органіщувати щось більш глобальне і дієве ніж в рамках ООН. Але замість того, щоб розвивати успіх, досягнутий в рамках ООН він почав зменшувати вимоги України до 3-х пунктів, де немає ні виведення військ кацапстану, ні санкцій, ні репарацій, тобто, нічого з головного, що є в резолюціях ООН (яке б воно не було, але воно проголосувало ключові рішення щодо війни проти України). А найвеличніший тупо чи спеціально зливає ті рішення в унітаз)
показати весь коментар
12.06.2024 08:14 Відповісти
дЄрмак переконав свого підопитного кролика, що він потужніший за ООН. Тепер Лідор буде носитись по світу з промовами про Бахмут фортецю або я не здав жодного метра своєї (наголошую своєї) землі. А ШО ? Він як завжди нічого не обіцяв, не крав, і не брехав.
показати весь коментар
12.06.2024 14:43 Відповісти
Аргентина відмовилась,шукають на що замінити "муку",була надія на китайську синтетику,бо легалізований канабіс вже не вставляє "наполеончика",а Китай послав Єрмака.Що ж тепер робити,до кого бігти за марафєтом?Може треба бубочці підписати "гарантії безпеки" з афганським Талібаном?
показати весь коментар
12.06.2024 08:15 Відповісти
Цікаво чому
Може тому що китайози наш ворог ?
Може тому що войовничий запал кацапів давно би згас, якби не постійне підживлення китайозами ? Вони фактично утримають срасію.
Що іще вам треба ?
показати весь коментар
12.06.2024 08:22 Відповісти
Україні ворог, а Єрмаку джерело халявних грошей.
показати весь коментар
12.06.2024 08:49 Відповісти
Идиот.
показати весь коментар
12.06.2024 08:36 Відповісти
Китайці не зацікавлені у мирі. Вони отримують прибутки від війни.
показати весь коментар
12.06.2024 08:46 Відповісти
А от цікаво хто у світі не отримує прибутки від українсько-кацапської війни ? Крім простих українців та воїнів. зеєлєнская ? Не повірю ! дЄрмак ? Та ви здуріли вже. США чи Шольц ? Ага, вони взимку сніг не продадуть задурно.
показати весь коментар
12.06.2024 14:38 Відповісти
Тільки зараз стало зрозуміло нащо потрібен спікер найпотужнейшого спікера: виходити з сумним **...м та говорити речі, які не новина вже з неділю
показати весь коментар
12.06.2024 08:51 Відповісти
Китай не хоче з шулєрами і нелегітимом зустрічатися
показати весь коментар
12.06.2024 10:02 Відповісти
навіщо той саміт, якщо питання закінчення війни та виводу кацовійськ з України навіть не буде розглядатися? який це саміт миру?
просто актьорішка хоче чергових овацій......
показати весь коментар
12.06.2024 10:07 Відповісти
А ти зроби селфі, де карті Китаю язик, або "фак" показуєш. Звична справа. Зразу прорив у дружніх стосунках.
показати весь коментар
12.06.2024 11:24 Відповісти
Китай зацікавлений забити стрілку США на найвищому рівні, його не цікавлять Науру, Берег слонової кістки, і що там ще збереться на самміт.
показати весь коментар
12.06.2024 11:30 Відповісти
Погано працює оцей Никифоров ! Дуже погано ! Си треба було заманити. Що він не знає чим ? То який він секретар.
показати весь коментар
12.06.2024 14:34 Відповісти