10326 відвідувачів онлайн

Експомічник Портнова подав до суду на журналістів через розслідування, яке завдало йому "психологічних страждань"

Експомічник Портнова Коровченко судиться із журналістами

Колишній начальник ГУ юстиції Мін’юсту України в Криму та експомічник Андрія Портнова Сергій Коровченко подав позов до суду на видання Hromadske. Він вимагає спростувати інформацію з розслідування "Плівки Портнова: як віджимали Крим".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалах справи, з якими ознайомилися журналісти.

Так, Коровченко заявив, що недостовірною та неправдивою є інформація про "буцімто його причетність до вчинення дій, спрямованих на сприяння окупації російською федерацією суверенної території України - півострова Крим".

Також він вимагає "виготовити та оприлюднити" відео, в якому керівниця відділу розслідувань hromadske Ярослава Вольвач зачитає спростування.

Коровченко також отримав результати психолінгвістичної експертизи у Національному науковому центрі "Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса", які свідчать, що розслідування завдало йому "психологічних страждань":

Для особистості Коровченко Сергія, стресогенним є аморфність, невизначеність актуальних проблем, конфлікти, які важко розв’язати конструктивним шляхом, саме в період часу, що стосуються подій поширення негативної, образливої інформації публічного характеру щодо його особи у підекспертного встановлюються обставини, які є фруструючими та стресовими для нього і змусили його діяти на межовому рівні адаптаційних можливостей. Він пережив суттєві психічні страждання, які виразилися у переживанні образи, гострої несправедливості, гіпертрофованого сорому через поширення спотвореної інформації у публічному просторі, пережив почуття безвихідності, правової незахищеності з точки зору полярності емоції - безумовно вищевказані емоції є емоціями негативними

Представниця Ярослави Вольвач, Анастасія Бурковська, заявила, що ця справа є черговим прикладом спроби обмежити свободу слова під виглядом захисту честі та гідності.

Сергій Коровченко звернувся із позовом до Печерського районного суду Києва. Справу розглядає суддя Ірина Григоренко.

Наступне засідання у справі призначене на 18 серпня.

Нагадаємо, раніше головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов ініціював створення списку соратників Андрія Портнова.

Вбивство Андрія Портнова

21 травня 2025 року ексзаступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова вбили в іспанському місті Посуело-де-Аларкон.

Посольство України в Іспанії постійно контактує з місцевими правоохоронними органами щодо справи про вбивство ексзаступника голови адміністрації Януковича Портнова.

Суддя в Іспанії, яка розслідує вбивство, постановила засекретити матеріали розслідування.

Видання "УП" повідомляло, що тіньовий куратор судів та наближений до експрезидента-втікача юрист Андрій Портнов за кілька днів до вбивства у Мадриді був в Україні і зустрічався з топпосадовцями, відповідальними за роботу правоохоронних органів.

Топ коментарі
+52
А фізичної травми не зазнав- КНУР ЗЕЛЕНИЙ
показати весь коментар
09.06.2025 11:55 Відповісти
+47
Коровченко, лучше застрелись сам. Сэкономишь следующему киллеру время и патроны, а заодно избавишься от душевных страданий и мук.
показати весь коментар
09.06.2025 11:55 Відповісти
+36
Попіл Клааса Портнова стукає йому у груди.
показати весь коментар
09.06.2025 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо його там - ломає?
показати весь коментар
09.06.2025 11:53 Відповісти
Попіл Клааса Портнова стукає йому у груди.
показати весь коментар
09.06.2025 12:01 Відповісти
Так ломает, что аж кушать не может.
показати весь коментар
09.06.2025 12:52 Відповісти
А фізичної травми не зазнав- КНУР ЗЕЛЕНИЙ
показати весь коментар
09.06.2025 11:55 Відповісти
Коровченко, лучше застрелись сам. Сэкономишь следующему киллеру время и патроны, а заодно избавишься от душевных страданий и мук.
показати весь коментар
09.06.2025 11:55 Відповісти
Експомічник Портнова подав до "портновського" суду?
показати весь коментар
09.06.2025 11:58 Відповісти
А перед цим заручився ксівою від "Інституту судових експертиз"який є один з найкорумпованіших інституцій в укр-му судочинстві,там десятки років "малюють"експертизи"які замовлять,при тому оплата за них є в кожному приговорі,як законна,а в основному "харчуються"з тої.
показати весь коментар
09.06.2025 12:41 Відповісти
Саме так...а як вам оце "через поширення спотвореної інформації у публічному просторі"-це що вже експерт на себе перетягнув повноваження суду?
показати весь коментар
09.06.2025 12:55 Відповісти
Чергова портянкінська паскуда шукає "справедливості" в "справедливих" портянківських судах...
показати весь коментар
09.06.2025 14:36 Відповісти
Зейло плоть і кров суддівської мафії !портнов здох , а справа ойго живе ‼️Васілевська -смаглюк:"портнов допомогає нам восстанавливать справедливість"
показати весь коментар
09.06.2025 17:30 Відповісти
Молодець мужик, тільки забув додати, що якщо не спростують то він від психологічних страждань піде на фронт, хоча у него велика надія на самий гуманний пещерний суд
показати весь коментар
09.06.2025 11:58 Відповісти
О, гниди, вороги України принижують українців їхніми же судами? Та вимагайте вже присвоєння порнтнову героя України і московії одночасно. Викладіть петицію на президенстський портал і він що6 навіть допоможе.
показати весь коментар
09.06.2025 11:59 Відповісти
розслідування, що завдало йому "психологічних страждань"

Чомусь у жирдяїв завше дуже тонка душевна організація!
показати весь коментар
09.06.2025 11:59 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2025 12:10 Відповісти
Це не душевна, це тонкий анус. И в роти хворий зуб.
показати весь коментар
09.06.2025 12:16 Відповісти
Як же йому дали посаду начальника з такою вразливою психікою? Цей портновський гандон не хоче дізнатися скільки він завдав страждань українцям разом з Казбеком? Може його відправити на фронт? Там буде йому менше психологічних страждань і атмосфера там сприяє медитаціям.
показати весь коментар
09.06.2025 12:00 Відповісти
"стресогенним є аморфність, невизначеність актуальних проблем"

"саме в період часу, що стосуються подій поширення"

"у підекспертного встановлюються обставини, які є фруструючими та стресовими для нього"

"пережив почуття безвихідності, правової незахищеності з точки зору полярності емоції"

Психолінґвістичних експертів - у студію. Потоптання ними всіх правил української мови завдало мені суттєвих психологічних страждань.
показати весь коментар
09.06.2025 12:00 Відповісти
ТЦК вже мобілізувало Коровченка, чи він, дозвольте вгадати, непридатний?
показати весь коментар
09.06.2025 12:00 Відповісти
ви попали в ціль, джекпот з першого разу! цей бородатий вгодований боров стовідсотково непридатний
показати весь коментар
09.06.2025 12:03 Відповісти
Він не може бо "...у перший же день ловить снайпер і стріляє..." Вні потрібен Україні - хто ж як не він буде тримати "економічний крадівничий фронт"
показати весь коментар
09.06.2025 23:02 Відповісти
Журналісти зазначають, що у 2023 році він передав українським військовим автівки. Тепер він збирається захищати інтереси українського бізнесу, який постраждав від російської агресії.

Два місяці тому митрополит Епіфаній нагородив Коровченка орденом Святого Архистратига Михаїла І - за відновлення храму в Прилуках. (с)
показати весь коментар
09.06.2025 12:01 Відповісти
Ну, треба ж собі якийсь "плюсик" у кармі мати! Тим паче, шеф далеко, хто зна, які обставини будуть далі...
показати весь коментар
09.06.2025 12:08 Відповісти
Він як і Ренат Ахметов пробує відбілити своє минуле. Але колись Ахметов був розбійником, а цей був зрадником. А кожний баран має бути підвішеним за своє яйцо.
показати весь коментар
09.06.2025 12:26 Відповісти
за своє "яйце" - коли відмінювати, то цим баранам так більш боляче)))
показати весь коментар
09.06.2025 12:50 Відповісти
Цікаво: і чому всі ці бл@ді такі психічно слабкі? Як країну ворогу здавати, так воно здорове й не хворіє, а як за свою роботу відповідати -- воно ковдрою накривається і "психологічно страждає".
показати весь коментар
09.06.2025 12:02 Відповісти
Скільки ж навколо ватного дерма.
показати весь коментар
09.06.2025 12:07 Відповісти
гімна
"Дерма (или корiум, кутис) - это соединительнотканный слой кожи, расположенный между *********** и гиподермой..."
показати весь коментар
09.06.2025 12:10 Відповісти
Спростовую, він не коровченко, а бичара
показати весь коментар
09.06.2025 12:12 Відповісти
Психологічні страждання! Аж анус нестерпно болить!
показати весь коментар
09.06.2025 12:13 Відповісти
Так на свою посаду воно повинно було медкомісію проходити..як з такими діагнозами пройшов??? Лікарів з ним до однієї камери.
показати весь коментар
09.06.2025 12:14 Відповісти
Везіть його до Іспанії
показати весь коментар
09.06.2025 12:14 Відповісти
и у него от страданий отвалилось правое яцо
показати весь коментар
09.06.2025 12:18 Відповісти
Крим-Потрнов-*******.
наголосували остолопи у 19 році
показати весь коментар
09.06.2025 12:20 Відповісти
Ось і побачимо, як відреагуть судді на позов морально страждальця, після того, як пристрелили їх господаря.
показати весь коментар
09.06.2025 12:23 Відповісти
Підеш вслід за портновим , падло брехливе
Воно страждає не через свій психоголочний стан ,
а страждає через те , що його патрона вбили , як скажену собаку !!
показати весь коментар
09.06.2025 12:26 Відповісти
І ,без сумніву, виграє суд...Бо суд у відповідача зажадає ДОКАЗІВ, а не емоцій та домислів....На жаль,як вбачається з судової практиКИ БЕЗЗАПЕРЕЧНИХ ДОКАЗІВ у відповідача по справам таких категорій - як правило немає. Портнови на цьому фахівці....на жаль
показати весь коментар
09.06.2025 12:26 Відповісти
Ще не здохла гнида?
показати весь коментар
09.06.2025 12:31 Відповісти
Все , в тіпа є експертиза, і ви, хлоп'ята, попали. Хто розумний? Так, тіпок розумний. А оці намагання викликати до себе співчуття широкої громадськості виглядають жалюгідно і нікчемно, панове журналісти. Особливо нікчемний вигляд має заява представниці.
Якісь непрофесійні невдахи.
показати весь коментар
09.06.2025 12:32 Відповісти
Коровченко також отримав результати психолінгвістичної експертизи у Національному науковому центрі "Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса", які свідчать, що розслідування завдало йому "психологічних страждань": Джерело: https://censor.net/ua/n3556858 А як судова експертиза визначила, що саме це розслідування завдало йому "психологічних страждань":? Може ця людина вже давно ,,психологічно страждає" і причина страждань зовсім інша.
показати весь коментар
09.06.2025 12:34 Відповісти
От так завжди: у нашого посадовця чим ширше рило та товстіше брюхо, тим слабкіша нервова система.
Бідняжечка!
Українці! Не жеріть стільки, аби не захворіти дзеркальною хворобою!
показати весь коментар
09.06.2025 12:37 Відповісти
Стісняюсь спитать: а до якого суду подано позов? До Басманнаво чи Хамовнічєскаво?
показати весь коментар
09.06.2025 12:40 Відповісти
Це що, якийсь паросток портновщини з труни Портнова? Демонстрація невмиручості портновської суддівської мафії? Чи спроба довести що вищий суд - суд Лінча?
показати весь коментар
09.06.2025 12:41 Відповісти
Пусть ТЦК выдаст ему путевку и все покажется мелочью.
показати весь коментар
09.06.2025 12:50 Відповісти
Отримало гівно стрес
показати весь коментар
09.06.2025 13:09 Відповісти
Ласковое слово и бутылка в жпоу могут значительно облегчить психологические страдания пациента.
показати весь коментар
09.06.2025 13:12 Відповісти
В правовій державі його б депортували до Іспанії, але у нас усюди керує русня, тому суд виграє, компенсацію отримає.
показати весь коментар
09.06.2025 13:15 Відповісти
а https://www.chesno.org/politician/18413/ адвокату Портнова нардепу слуг уродів Демченко (заступнику голови Комітету ВР з питань правової політики) це розслідування, а також телепрограма "Радіо Свобода" (була в п'ятницю) не завдала моральної шкоди?
показати весь коментар
09.06.2025 13:20 Відповісти
"Експомічник Портнова подав до суду на журналістів через розслідування, що завдало йому "психологічних страждань"- з однієї сторони

З іншої сторони
"Представниця керівника відділу розслідувань hromadske Ярослава Вольвач заявила, що ця справа є черговим прикладом спроби обмежити свободу слова під виглядом захисту честі та гідності".

Тобто, представниця керівника відділу розслідувань hromadske зразу стала ходити з тузів "черговий приклад спроби обмежити свободу слова під виглядом захисту честі та гідності".

І на чиїй стороні ПРАВДА має СПРАВЕДЛИВО розібратися Ірина Григоренко, суддя Печерського районного суду Києва.

І тоді стане зрозуміло чи це не є черговим прикладом ЗМІ, в нашому випадку видання hromadske, - користуючись нагодою Портнов, - творити "паралельну реальність", чи справді тойкспомічник Портнова ... причетний до вчинення дій, спрямованих на сприяння окупації російською федерацією суверенної території України - півострова Крим".
показати весь коментар
09.06.2025 13:27 Відповісти
Давте йому повістку...
показати весь коментар
09.06.2025 13:28 Відповісти
Из за того, что была внедрена агентурная сеть России в Украинскую систему - Украина должна переписывать всю судебную систему и конституцию надо переписывать. Этот бред про запрет выборов - это сумасшедший бред. Войны бывают дляться и по 100 лет, так что будет страна 100 лет с прогнившей властью? Это не устраивает Украинский народ. Нужно проводить выборы и очищать напрочь коррумпированную и состоящую из агентуры кремля систему. А они законы приняли, что они навсегда у власти и приватизировали страну - враги народа.
показати весь коментар
09.06.2025 14:18 Відповісти
А чого ця жирна харя до сих пір не бусифіцирувана?
показати весь коментар
09.06.2025 14:22 Відповісти
Він був настільки емоційно виснажений, що втратив майже всю свою вагу.
показати весь коментар
09.06.2025 14:23 Відповісти
Бажаю цьому відверто півню перемоги в суді,всі ці змі-баригоборці мають хавати повними долонями
показати весь коментар
09.06.2025 14:53 Відповісти
Нужно ещё добавить физических, через мапупу....где там спермозавр ярёменко???
показати весь коментар
09.06.2025 15:11 Відповісти
Роками хлопці на фронті стоять постійний стрес мають і від рашистів країну захищають ,а тилові щурі,що мали бізнесзв'язки зі зрадником -портновим ,щей до суду позиваються ,бо в них бачите великий стрес журналісти розкопали....Чому не ідуть ці... на фронт в окопи, щоб сумління по судах не гонилось а рашистами на фронті билось .?
показати весь коментар
09.06.2025 15:57 Відповісти
ПІДАРАСІНА...
показати весь коментар
09.06.2025 16:26 Відповісти
Чергова ЗЕ гнида!
показати весь коментар
09.06.2025 16:43 Відповісти
Ну,що зробиш..",бідолашний" ,получав "2361 "грн в місяць.Він дуже" настраждався"
показати весь коментар
09.06.2025 17:47 Відповісти
Беззаконня під виглядом судочинства нас впевнено веде до Європейського Союзу. Ага, нас там зачекались, особливо зелених пройдисвітів, які все перетворюють на фарс. Чомусь ні один із цих привладних покидьків не мобілізований. Вони вважають, що їх повинні захищати інші, бо вхопили бога за бороду.
показати весь коментар
09.06.2025 18:00 Відповісти
Як казав один: це все факти, а де докази? Так от, фахівці інституту Бокаріуса можуть сформувати докази чого завгодно без будь-яких фактів. Ця їхня цитата про психологічні страждання - справжній шедевр. Аж не віриться, що таке може бути насправді.
показати весь коментар
09.06.2025 18:30 Відповісти
Тобто, йому портновські, забороняли прибути до ТЦК і захищати Україну від московського окупанта, а у нього, як у насралова, шок??
показати весь коментар
09.06.2025 18:56 Відповісти
Він пережив суттєві психічні страждання, які виразилися у переживанні образи, гострої несправедливості, гіпертрофованого сорому

Хорошо излагает, собака, учитесь, Киса!
показати весь коментар
09.06.2025 21:06 Відповісти
суддя Ірина Григоренко, портновська протеже !? Потрібно зачистити всіх суддів, які пройшли через портнова !!! Зачистити в гарному розумінню цього слова...
показати весь коментар
09.06.2025 22:27 Відповісти
Які психологічні страждання? Де статті по мобілізації? Тортури в стінах ТЦК. Залякування населення, бійки стрілянини з людьми котрі не бачать себе на фронті. Не у всих є жага до адреналіну як у Сергія Філімонова.

Не потрібно було затягувати. Порошенко розумів це. Але зелені хлопці яйцями і пішли вабанк. Жалко тільки що народом, а не своїми близькими чи 95 кваратлом. Вони всі патріоти і разом вони до конця, але в тилу
показати весь коментар
09.06.2025 22:41 Відповісти
Уявить собі, як його коробить від психологічних страждань, коли він читає всі ці коменти!! Це ж скільки позовів ще треба подати!
показати весь коментар
09.06.2025 23:00 Відповісти
В Україні нема журналістів. Останнього забусярили.
показати весь коментар
10.06.2025 00:12 Відповісти
Обвинения серьёзные, раз суды под татаровым, то пора вмешаться ЦРУ. В Киеве сейчас около 100 человек ревизии из США. https://youtube.com/watch?v=9jbNLlFBDEU&si=7jaRqkpAb1pODU7h
показати весь коментар
10.06.2025 07:07 Відповісти
Обідєлі мишку, напісали у норку!!!! Мерзота зелена!!!
показати весь коментар
10.06.2025 07:17 Відповісти
Шлях до портнова підару.
показати весь коментар
10.06.2025 08:13 Відповісти