Іран запустив третю хвилю ракет по Ізраїлю

У ніч на суботу, 14 червня, Іран здійснив нову хвилю ракетних ударів по Ізраїлю. Працюють системи ППО для перехоплення загрози.
Про це повідомляє Times of Israel з посиланням на Армію оборони Ізраїлю, інформує Цензор.НЕТ.
"Армія оборони Ізраїлю виявила ракети, запущені з Ірану в напрямку території держави Ізраїль", - сказано в повідомленні.
Засоби протиповітряної оборони працюють над збиттям загроз. Жителів Ізраїлю закликали перебувати в бомбосховищах до подальших розпоряджень.
Інформація про постраждалих не надходила.
Удари Ізраїля по Ірану
Нагадаємо, у ніч проти 13 червня Ізраїль завдав низки ударів по об'єктах Ірану. У Тегерані були вибухи, працювала ППО.
Ізраїль назвав операцію "Левиний народ", в рамках якої ізраїльські літаки атакували десятки цілей в Ірані, пов'язаних з ядерною програмою та іншими військовими об'єктами.
Після цього Ізраїль оголосив надзвичайний стан в країні через загрозу ударів Тегерану у відповідь.
Дональд Трамп заявив, що США захищатимуть себе та Ізраїль в разі відповіді з боку Ірану.
Відомо, що Ізраїль зруйнував важливий ядерний об’єкт Ірану.
Видання Axios писало, що Ізраїль готував атаку на Іран, яку здійснив у ніч на 13 червня, впродовж восьми місяців. Підготовка здійснювалася у цілковитій таємниці.
Ізраїльські ЗМІ повідомляли, що іранський високопосадовець Амір-Алі Хаджізаде був ліквідований унаслідок авіаударів ВПС Ізраїлю по командному центру вночі 13 червня.
Згодом ввечері 13 червня Ізраїль завдав два удари по іранському підземному заводу зі збагачення урану в Фордо. Також ЦАХАЛ міг атакувати одну з резиденцій Верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї.
Удари Ірану у відповідь
Нагадаємо, що Іран атакував Ізраїль десятками балістичних та крилатих ракет у відповідь на авіаудари в ніч на 13 червня. У Тель-Авіві лунали вибухи.
Відомо про 35 постраждалих.
Тому...
Яке там "в іблєт" от Засрашки, вони 4й рік беруть Київ "за трі дня" , так це при всій перевазі рашистов та великої кількості зрадників у середині України.
Для НАТО засрашка не супротивник, й ніхто її не боїться.
Але питання чому не допомогають Україні збивати ракети своєю авіацією звісно відкрите.... але точно не з за того що бояться засрашку .