10342 відвідувача онлайн

Атака РФ на Полтаву: пошкоджено будівлю вокзалу та вагони, - "УЗ"

уз

Через сьогоднішню нічну атаку ворога у Полтаві пошкоджено приміщення вокзалу, вагони та адмінбудівлі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "УЗ".

"Нічна масована комбінована атака ворога — ще один удар по мирних містах. Постраждала й залізнична інфраструктура. У Полтаві ушкоджено вокзал Полтава-Південна: вибито вікна, двері, частково зруйновано стелі. Також внаслідок ударної хвилі постраждали приміський вокзал, вагони та адміністративні будівлі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, пасажири та працівники перебували в укриттях. Ніхто не постраждав. Усі поїзди курсують за графіком.

Масована атака на Україну у ніч проти 29 червня

Нагадаємо, вночі війська РФ масовано атакували Україну. Понад 500 повітряних цілей запустив ворог уночі, епіцентр удару - Захід. За даними Повітряних сил, вночі було знищено 38 із 60 ракет, знешкоджено понад 430 дронів.

Зокрема, як зазначалося, війська РФ атакували ракетами та дронами критичну інфраструктуру Львівщини. Також повідомлялося, що війська РФ ударили по підприємству у Кременчуцькому районі на Полтавщині. Окрім того, рашисти атакували дронами цивільну інфраструктуру Черкащини. Там є постраждалі. Згодом стало відомо, що ворог атакував Смілу. Серед постраждалих - дитина, пошкоджено багатоповерхівки та коледж.

Цензор.НЕТ також інформував, що окупанти завдали ракетного удару по підприємству у Запоріжжі. У Миколаєві під ударом перебував об’єкт інфраструктури. Окрім того, рашисти атакували Івано-Франківщину, там є наслідки в двох громадах.

За даними ОВА, понад 5 годин цієї ночі лунала тривога на Рівненщині. Є збиття повітряних цілей ворога. За попередньою інформацією, люди та інфраструктура не постраждали. Також ворог намагався атакувати Кіровоградщину. В небі над областю активно працювали мобільні вогневі групи. Є результат. Наслідків в громадах не зафіксовано.

Перебувала під ударом і Дніпропетровщина. За даними ОВА, над областю захисники неба знищили 12 ворожих безпілотників. Окрім цього, цієї ночі росіяни знову цілили по Нікопольщині. Важку артилерію та fpv-дрон скерували на Марганецьку та Покровську громади. Вже вранці вдарили БпЛА по райцентру. Минулося без постраждалих.

Топ коментарі
+12
Чому дивуватися? Після нападу та всіх обстрілів , в сторону мацкви не политіло жодної ракети ,тільки безтолкові самокати з 1кг вибухівки, які і вікна вибити не можуть. ******** кацапи взагалі не відчувають що йде війна, бо зелені куколди тільки крадуть і спостерігають як знищуються українські міста з жителями.
показати весь коментар
29.06.2025 10:52 Відповісти
+10
Рашиський терор посилюєтся відповіді гідної немає, ворог розуміє тільки силу ,якщо будуть прильоти по рашиських містах з руйнуваннями і жертвами саме тоді бидло населеніє відчує що таке війна,навіть на окупованих територіях де перебуває понад 600 тисяч рашистів нічого подібного нема вони спокійно по ночах сплять ,а мала б земля під ногами горіти як в ворога так і колоборантів
показати весь коментар
29.06.2025 10:50 Відповісти
+6
А на кацапськи пабліках крик: «Сматрітє, до чєго ви довєлі цвєтущую Украину ! Что ви творітє ?! »
Сволота....
показати весь коментар
29.06.2025 10:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на кацапськи пабліках крик: «Сматрітє, до чєго ви довєлі цвєтущую Украину ! Что ви творітє ?! »
Сволота....
показати весь коментар
29.06.2025 10:40 Відповісти
Чому дивуватися? Після нападу та всіх обстрілів , в сторону мацкви не политіло жодної ракети ,тільки безтолкові самокати з 1кг вибухівки, які і вікна вибити не можуть. ******** кацапи взагалі не відчувають що йде війна, бо зелені куколди тільки крадуть і спостерігають як знищуються українські міста з жителями.
показати весь коментар
29.06.2025 10:52 Відповісти
А ти здивуйся.
Почитай про ОТРК «Грім 2».Хоча б отут:
Для оперативно-тактичного комплексу «Грім-2» зібрали 12 ракетних двигунів

https://**********.com.ua/2019/09/29/dlya-operatyvno-taktychnogo-kompleksu-grim-2-zibraly-12-raketnyh-dvyguniv/

А з квітня 2019 роботи по запуску у серію ОТРК «Грім-2» перестали фінансуватись.
показати весь коментар
29.06.2025 11:51 Відповісти
це моя точка зору, але мені здається що після останніх ракетних атак рашистів, виробництво наших ракет і дронів повністю розйобане. Я помітив, що все менше і менше дронів летить на московію
показати весь коментар
29.06.2025 11:52 Відповісти
Теж такої думки 😡
Зюзя і чмути-притули почали активно селфитись! З слідуючими прильотами по локації
показати весь коментар
29.06.2025 14:36 Відповісти
thought - сволота це для кацапських виродків ласкаве слово! Господь дав життя людям,а диявол - кацапам! Нічого,вони ще вмиються власною кров'ю!
показати весь коментар
29.06.2025 11:07 Відповісти
Рашиський терор посилюєтся відповіді гідної немає, ворог розуміє тільки силу ,якщо будуть прильоти по рашиських містах з руйнуваннями і жертвами саме тоді бидло населеніє відчує що таке війна,навіть на окупованих територіях де перебуває понад 600 тисяч рашистів нічого подібного нема вони спокійно по ночах сплять ,а мала б земля під ногами горіти як в ворога так і колоборантів
показати весь коментар
29.06.2025 10:50 Відповісти
Терористи 21 століття - московити, які у 1721 році вкрали нашу назву Русь і нашу історію, назвалися росіянами. І це все твориться на очах всього ніби демократичного світу.
показати весь коментар
29.06.2025 10:52 Відповісти
Відповідь мабуть ввечері буде, посилена , відосиками..
показати весь коментар
29.06.2025 11:00 Відповісти
Потрібно розуміти що ми маємо справу з потомками орди - варварами в 21 столітті.
Для них немає ніяких моральних принципів. Вбивають катують знищують руйнують.
Ніякі організації, суди, країни в Світі не мають на цю орду ніякого впливу.
Гітлер зі своїми катівнями в порівнянні з орками - святий чоловік.

показати весь коментар
29.06.2025 11:12 Відповісти
Перепрошую але - ,, країни в Світі ,, не хочуть мати ... ніякого впливу на кацапів,, бо більшості - гонка озброєня дає можливості на безмежні збагачення, а з гітлером то перебор.
показати весь коментар
29.06.2025 11:35 Відповісти
країни в світі розумніші і не стали провокувати кацапів, а ми самі сміливі
показати весь коментар
29.06.2025 11:53 Відповісти
Провокували?
Отак:
«Скакалі і крічялі : «Кто нє скачєт, тот маскаль !» ?
І за ці кричалки русскіє почали вбивати ракетами і ФАБами цілі українські міста, разом з мешканцями ?!!!
Ти серьйозно?
показати весь коментар
29.06.2025 12:02 Відповісти
жодна країна не хоче воювати проти росії, всі бояться, навіть сша
показати весь коментар
29.06.2025 12:19 Відповісти
А що,- кацапи напали на США?
З якого #уя їм воювати з россією?
показати весь коментар
29.06.2025 16:30 Відповісти
меморандум є
показати весь коментар
29.06.2025 16:41 Відповісти
Ну, що там написано, - які повинні бути дії з боку США?
Можеш копі-паст той 4 -пункт Меморандума?

Тримай пруф:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/998_158#Text Меморандум про гарантії безпеки у зв'я... | від 05.12.1994 (rada.gov.ua)
показати весь коментар
29.06.2025 16:52 Відповісти
було б бажання, а причину можна знайти
показати весь коментар
29.06.2025 17:39 Відповісти
? нєасіліл текст?
показати весь коментар
29.06.2025 17:44 Відповісти
Більшість?
Це хто? Обеззброєна Європа?
Виробнитво озброєння це ЗАТРАТНА стаття для держави!
Китай що, піднявся за рахунок виробництва танків і гармат?
Ознайомтесь з фактами, і ввімкніть логіку.
показати весь коментар
29.06.2025 11:56 Відповісти
На фоні того що зараз витворяють послідовники гітлера - то він нервово курить біля казану з чортами. -А що, так можна було?
показати весь коментар
29.06.2025 12:02 Відповісти
Про перебір з Гітлером. За 30 днів окупації містечка в 2022 році загинуло 37 людей, а за 24 місяця окупації німцями по радянським даним - 250 людей , більшість з яких загинули при штурмі радянською армією містечка в 1943 році. Число 250 само по собі викликає сумнів, як 20 млн загиблих, потім 30 млн в другій світовій війні в срср. Моя рідна тітка пережила ті 2 роки і цю окупацію але німці людей на вулицях в містечку не стріляли на відміну від орків.
показати весь коментар
29.06.2025 12:27 Відповісти
Цікаво,що у коментах,як завжди, гостра критика в бік Зе. Однак Жодного слова! про те,що Руда потвора Трамп зупинив військову допомогу Україні,перешкоджає роботі усіх органів у США і Світі по документуванню та протидії актів терору раши проти України. Про тварюку путлєра - ані слова! З чого би так??
показати весь коментар
29.06.2025 12:22 Відповісти
Трамп не є президентом України.
Які можуть бути до Трампа претензії ?
показати весь коментар
29.06.2025 16:33 Відповісти
Знову у зелених почвар грінпоц невінуватий, а хтось другий- Трамп,Макрон, пшекі та інші.Гніди ви кончені. Вам- зрадникам і ворюгам зеленим НІХТО І НІЧОГО не винен!!!! Чому закрили твої зелені мразі ракетнів програми? Чому розмінували Чонгар, Маріуполь,чому влаштували вагнергейт,чому здали за 3 дні пів України ворогу,чому відкривали шатли на Крим та пускали туди воду вже перед війною,чому з Херсона та багатьох інших містечок Украіни позбігало керівництво міст,мєнти,прокурори та інші "рукаміводітелі",яких поназначало ваше мерзенне зелене шапіто?
Ще можно перераховувати сотні і тисячі злочинів зеленої зрадницької влади,у якої руки по плечі в крові українців.
А у ціх фанатів нелоха шашликовича знов хтось другий винен,тільке не ця наркоманська, тупа,зрадницька,пихата тварина зеленський
показати весь коментар
29.06.2025 16:40 Відповісти