9021 відвідувач онлайн

Зеленський і Трамп планують телефонну розмову на тлі призупинення військової допомоги США, - Politico

Відносини Зеленського з Трампом

Президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп можуть найближчим часом провести телефонну розмову.

Про це повідомляє Politico із посиланням на два джерела, передає Цензор.НЕТ.

За даними ЗМІ, її підготовка вже триває на тлі повідомлень про призупинення військової допомоги США Україні.

За словами європейського дипломата, знайомого з планами, ідея організувати діалог з’явилася 1 липня, коли в Київ почала надходити інформація про можливе зупинення постачань американської зброї.

"США поінформують Україну сьогодні в Києві, і найближчим часом буде організовано телефонну розмову між Трампом і Зеленським", - зазначив дипломат.

У Вашингтоні натомість заперечують формулювання "призупинення допомоги" й стверджують, що йдеться про перегляд способів подальшої підтримки оборони України.

Співрозмовник уточнив, що перемовини щодо розмови лідерів почалися ще до появи повідомлень про призупинення військової допомоги.

США призупинили допомогу Україні

Раніше ЗМІ повідомили, що США призупинили відправку ракет і боєприпасів в Україну через занепокоєння щодо стану американських арсеналів. Згодом у Білому домі підтвердили призупинку постачання ракет і боєприпасів в Україну та заявили, що у пріоритеті інтереси США.

Журналіст PBS заявив, що окрім ракет-перехоплювачів PAC-3, призначених для систем Patriot, Пентагон також зупинив постачання 155-мм артилерійських снарядів, ракет GMLRS, призначених для систем M270 MLRS та HIMARS, протитанкових ракет Stinger, а також авіаракет AIM-7 та Hellfire.

У Міноборони заявили, що Україна не отримувала офіційних повідомлень про зупинення чи перегляд графіків поставок оборонної допомоги від Сполучених Штатів, погодженої ще за попередньої адміністрації.

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 2 липня розповів про хід переговорів зі США щодо призупинки оборонної допомоги.

Топ коментарі
+10
Генерал Кривонос: "
перше, що треба було зробити вже давно, то це почути адміністрацію білого дому та замінити посла України в США, яка фактично за попередньої адміністрації за фактом зірвала ленд-ліз та домсі не знайшла спільної мови із респами та діючою адміністрацією білого дому. це проігнорували, а це - ляпас білому дому
по-друге - не зреагували на сигнали сша стосовно єрмака.
то що ви ще хочете від білого дому?" (С)
показати весь коментар
03.07.2025 11:32 Відповісти
+6
Тупий і ще тупіший. Ці набалакають.
показати весь коментар
03.07.2025 11:04 Відповісти
+4
А гарненько покатався турист єрмак!
показати весь коментар
03.07.2025 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще один новенький з десанту лютня 2025 року Лахти-2 проклюнувся. Скільки ж вашої нечисті тоді тут зарєєструвалося...банять вас, банять, а ви кожного дня нові з'являєтесь.
показати весь коментар
03.07.2025 11:09 Відповісти
Ти вже туди білети отримав, чи після виконання завдання. Для жителів ху... лостану ти завжди будеш людиною 6 сорту. Любой чукча буде вище тебе по статусу. Для них ти будеш або зрадник своєї країни, або просто ворог
показати весь коментар
03.07.2025 11:14 Відповісти
Боневтівк хоче особисто почути від Трампа настанорву, що якщо хоче продовжувати воювати, то щоб воював своєю зброєю?
показати весь коментар
03.07.2025 11:03 Відповісти
Тупий і ще тупіший. Ці набалакають.
показати весь коментар
03.07.2025 11:04 Відповісти
Хоч би після цієї розмови розвіддані не перестали передавати.....
показати весь коментар
03.07.2025 12:07 Відповісти
Трамп скаже - я вам нічего нє должен - Америка понад усе
показати весь коментар
03.07.2025 11:05 Відповісти
Скоріше я понад усе, ну і ху...ло над нами
показати весь коментар
03.07.2025 11:09 Відповісти
Я на ето пойтіть нє могу - мнє нада посовєтоваться с шефом! - Трамп
показати весь коментар
03.07.2025 11:25 Відповісти
Трампонизм це хвороба якої можуть заразитися і інші. А трампонутому ху..ло не дасть самостійно приймати рішення, агент повинен виконувати накази, а не думати. Хіба що по телефону поговорити, але і тут методичка має бути під рукою
показати весь коментар
03.07.2025 11:08 Відповісти
Поговори зі мною Боже мій, Я потребую зустрічі з Тобою...
показати весь коментар
03.07.2025 11:09 Відповісти
Любители тампона, как так вышло, что оранжевое рыло выкручивает руки Украине, а хло в зад целует? Наверно, из за неправильного пинжачка зермака?
показати весь коментар
03.07.2025 11:11 Відповісти
Хм...а хто у нас за зовн політику відповідає?
показати весь коментар
03.07.2025 11:30 Відповісти
Хло кінчає в морду трумпу, трумп кінчає на гундосика, гундосик відривається істерикою на клерків. " Вийди звідси негідник"!!!
показати весь коментар
03.07.2025 11:24 Відповісти
"... У Вашингтоні натомість заперечують формулювання "призупинення допомоги" й стверджують, що йдеться про перегляд способів подальшої підтримки оборони України...."
Типическое словоблудие и попытка завуалировать действительность
показати весь коментар
03.07.2025 11:24 Відповісти
А гарненько покатався турист єрмак!
показати весь коментар
03.07.2025 11:27 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2025 11:28 Відповісти
Фу, яка гидота...🤮🤮🤮
показати весь коментар
03.07.2025 13:20 Відповісти
До сліз....ща наш лідор так порєшає що трамп рашці почне зброю постачати
показати весь коментар
03.07.2025 11:29 Відповісти
Генерал Кривонос: "
перше, що треба було зробити вже давно, то це почути адміністрацію білого дому та замінити посла України в США, яка фактично за попередньої адміністрації за фактом зірвала ленд-ліз та домсі не знайшла спільної мови із респами та діючою адміністрацією білого дому. це проігнорували, а це - ляпас білому дому
по-друге - не зреагували на сигнали сша стосовно єрмака.
то що ви ще хочете від білого дому?" (С)
показати весь коментар
03.07.2025 11:32 Відповісти
"провал 28.02.25 у білому домі, зупинення воєнної допомоги навесні, а також призупинення воєнної допомоги сша зараз - це насамперед особисті провали в роботі посла України в США"
показати весь коментар
03.07.2025 11:42 Відповісти
Вже бачу прес-реліз від білого дому: "Це була чудова розмова. Сторони погодилися, що угода про рідкісноземельні метали почала працювати. Наша країна невдовзі отримає доступ до перспективних родовищ в Україні і розпочне процес видобутку. Це посилитиь наші зовнішньоекономічні позиції та дозволить нам збільшити надходження до держбюджету країни".

І жодного слова про петріоти та **********. А потім буде коментар неназваного джерела у білому домі, в якому він на умовах анонімності повідомить про те, що це питання на прохання американської сторони не обговорювалося.
показати весь коментар
03.07.2025 11:50 Відповісти
Мда, далі трампа та зеленського нічого не видно? Політико теж прекрасно демонструє свою недолугість чи маскує реальні цілі політики ,Трампа. Про прекрасне...

Мда... а що тут прекрасного, особливо в темі? Для наочності.
Вчитель у школі просить дітей придумати речення, в якому коротке слово прекрасно вживається двічі.
- Маша: «Вчора тато купив моїй мамі прекрасну сукню, в якій моя мама виглядала прекоасно».
-Вовочка: «Вчора за вечерею моя сестра оголосила, що вагітна, і тато сказав - це прекрасно, бл...я, це прекрасно!» Цього разу.

Два. Є набагато прозаїчніше пояснення призупинення військової допомоги США, причиною є події в Європі. Призупинення сталося після зустрічі Зеленського з Трампом у НАТО, а НАТО тоді назвало Трампа папою)) Там все було прекрасно. А це... це сталося напередодні переговорів щодо торговельної угоди між ЄС та США? Війна України з Російською Федерацією - це частина проблем для ЄС, Трамп любить це використовувати. Двадцять два - раптом розглядається імпічмент Урсули фон дер Ляєн, яка готувала Трампу «подарунки» для переговорів. Це пояснює це чи ні? Це також стосується грошей, улюбленої теми Трампа.

PS Українські ЗМІ про політику як були на хуторі так і залишилися.
показати весь коментар
03.07.2025 13:08 Відповісти
А це попадає в логіку подій? ЄВРОПА "НЕПУБЛІЧНО" ГОТУЄТЬСЯ ДО СКОРОЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИСУТНОСТІ США - EURACTIV