3492 відвідувача онлайн

У своїй справі вже кілька разів реально відчув "душок" часів Януковича, - Шабунін

Шабунін заявив про душок часів Януковича

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін назвав дії силовиків під час обшук у нього "Янукович-стайл".

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Так, Шабунін зазначив, що повідомлення про те, що він "вкрав автомобіль" з’явилося на офіційному сайті правоохоронного органу.

"Він заявляє про те, що в чомусь є підозра, обвинувачуючи людину на всю країну, а в документах цього немає. Так просто не може бути! Це перехід усіх меж! Тому або підозра, або вибачення, або нехай Сухачов (директор ДБР. - Ред.) валить у відставку. ... Про автомобіль я запитував у них в суді, на камери. Але це ж виконавці! А у мене конкретна претензія до керівника інституції: або підозра, або офіційне вибачення, або відставка. Немає інших варіантів, розумієш? Тут же очевидна брехня", - наголосив він.

Голова ЦПК вважає, що якщо йому повідомлять про підозру у використанні цього автомобіля, то це означає, що її можна вручити усім військовим, які користуються машинами від благодійних фондів у такий самий спосіб.

"Бо є дві форми передачі автомобіля військовим від благодійників. Перша, коли його реєструють у військовій частині: чорні номери, купа паперів й головняка. Друга, коли машина лишається у благодійного фонду, а військовим дають її у використання. Якщо ви бачите авто на іноземних номерах, так звані "корчі", то їх передали саме у такий спосіб. Таких навіть не десятки, а сотні тисяч. Тобто тоді по кожній такій треба буде дати підозру? Вони ж це все знають! Керівник правоохоронного органу офіційно збрехав про підозру, щоб це розігнали анонімні Telegram-канали. Він опустився нижче рівня "Джокера" і компанії. Це вже десь поза межами. У всій цій історії я вже кілька разів реально відчув "душок" часів Януковича. Знаєш, згадав, як Татаров сидів за столом і переконував дипломатів та журналістів, що це ми, "майданівці", самі собі стріляли в потилиці. От зараз той самий "душок", - додав він.

Повний текст інтерв'ю із Віталієм Шабуніним для Цензор.НЕТ читайте за посиланням.

Справа Віталія Шабуніна

Нагадаємо, що 11 липня працівники ДБР повідомили про підозру голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну.

Раніше повідомлялося, що ДБР проводить обшук у голови Центра протидії корупції Віталія Шабуніна за місцем служби у Чугуївському районі Харківської області та вдома.

Нагадаємо, голова ЦПК розповідав, що народні депутати від фракції "Слуга народу" зареєстрували законопроєкт № 13271-1, який дозволить посадовцям уникнути покарання за корупцію після звільнення. Голосувати за нього планують наступного тижня.

Він також повідомляв, що 3 червня 2025 року відбулося чергове засідання Верховної Ради, під час якого фракція "Слуги народу" підтримала низку скандальних законопроєктів.

У лютому 2025 року Шабунін заявив, що його переводять з Києва на Харківщину. Він пов'язує це із критикою влади.

15 липня Печерський районний суд Києва 15 липня обрав для голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна запобіжний захід у вигляді особистого зобовʼязання до 20 серпня.

Топ коментарі
+14
Слухала Луценко як цей" потерпілий "заводив й на нього й на Пороха справи . Але по чесному він сказав - це наступ на критиканів ЄРМАКОМАРОДЕРНРАТУ . Пам"ятаюяк оце антикррупційне піарило ЗЕ на виборах та й потім стояло на усіх шоу на боці ЗЕвлади ... Така участь зрадників своєї справи за усіх часів
показати весь коментар
21.07.2025 16:34 Відповісти
+10
Душок часів Порошенка - ще не відчув?

Грицак тобі по потилиці не лупив?

Ну, тоді най буде, посиди в окопі.
показати весь коментар
21.07.2025 16:36 Відповісти
+8
Вот так выглядит карма.
показати весь коментар
21.07.2025 16:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слухала Луценко як цей" потерпілий "заводив й на нього й на Пороха справи . Але по чесному він сказав - це наступ на критиканів ЄРМАКОМАРОДЕРНРАТУ . Пам"ятаюяк оце антикррупційне піарило ЗЕ на виборах та й потім стояло на усіх шоу на боці ЗЕвлади ... Така участь зрадників своєї справи за усіх часів
показати весь коментар
21.07.2025 16:34 Відповісти
Як він міг "заводити справи"? Він що, прокурор чи слідчий? Не дійте за принципом "так, корупціонер, але це наш корупціонер", чи будете з під "своїх" лайно їсти?
показати весь коментар
21.07.2025 17:00 Відповісти
Моя справа зійшла з перших полос - не на того напали - Шабунін
показати весь коментар
21.07.2025 16:32 Відповісти
і чого дивуватися тому начебто цей Душок колись тут спадав.
показати весь коментар
21.07.2025 16:34 Відповісти
Душок часів Порошенка - ще не відчув?

Грицак тобі по потилиці не лупив?

Ну, тоді най буде, посиди в окопі.
показати весь коментар
21.07.2025 16:36 Відповісти
А ЦЕ ДУШОК ЯКИХ ЧАСІВ ( це я про вбивство соратника Червінського й знищених після цього Малюком типу російських вбивць новина з ДТ про вибивство 29 червня ц р

В ІСПАНІЇ ЗНАЙШЛИ МЕРТВИМ ЕКСПОСАДОВЦЯ МВС УКРАЇНИ. МЗС ПІДТВЕРДИЛО

Як повідомляє агентство «https://interfax.com.ua/news/general/1089267.html Інтерфакс-Україна», у Міністерстві закордонних справ України згодом підтвердили смерть внаслідок утоплення в Іспанії колишнього посадовця Департаменту боротьби з організованою злочинністю МВС України Ігоря Грушевського.Іспанське видання зазначає, що хоча український посадовець міг поселитись в Іспанії після виходу на пенсію, однак раніше він працював у підрозділі Нацполіції, який перебрав на себе багато функцій колишнього УБОЗ - Управління боротьби з організованою злочинністю та корупцією Служби безпеки України. Останній був на слуху світових медіа минулого тижня, після https://zn.ua/ukr/UKRAINE/vbitij-u-kijevi-polkovnik-sbu-voronich-nalezhav-do-**********-jakij-likviduvav-motorolu-ta-orhanizuvav-nastup-na-kurshchinu-nyt.html вбивства у Києві російськими найманцями полковника СБУ Іванича Воронича.
показати весь коментар
21.07.2025 16:44 Відповісти
Не зрозумів: то вбили двох - Іванича і Виробнича?
показати весь коментар
21.07.2025 16:56 Відповісти
просто натисніть посилання - а потім поржіть
показати весь коментар
21.07.2025 16:58 Відповісти
Мені смішно, що в посиланні помилка, а не стосовно змісту. Проте такі помилки не додають впевненості в правдивості таких повідомлень - може хтось жартує "Іванича Воронича" (гугл, п@дло, якесь своє виправлення зробив - "Виробнича").
показати весь коментар
21.07.2025 17:04 Відповісти
Та ні#єра собі "абстрактних" - он з кожної праски конкретні звернення-доповіді, і одне потужніше за інше.
показати весь коментар
21.07.2025 16:51 Відповісти
зєля - це комсомол януковича-овоча. Він та його команда не дарма відпрацьовували у буремні роки на сценах Донбасу, щоб "старший брат" утримався у владі. А як вони проти всього українського біснувались ! І раптом, стали .... українцями ? ! НЕ ВІРЮ, вбивайте, НЕ ВІРЮ ! Тільки на фронті, тільки кров'ю можна переконати українця в українськості Надпотужного наперсточника. КРАПКА. Для цієї влади. Фронт, зброя, довіра побратимів.
показати весь коментар
21.07.2025 16:40 Відповісти
Шабунин привел к власти челов, которые в гробу видели все эти реформы и годами их саботировали. Вместо тех, кто бы их поддерживал. На шестой год заметил, что что-то не то.
показати весь коментар
21.07.2025 16:45 Відповісти
усе чітко- наука тим , котрі захочуть відскочити віл корита Єрмака
показати весь коментар
21.07.2025 16:48 Відповісти
Вот так выглядит карма.
показати весь коментар
21.07.2025 16:48 Відповісти
Ти думаєш, що вона тебе обійде? Чувак...
показати весь коментар
21.07.2025 16:53 Відповісти
Ну тебе, чувак, уже давно пора сходить куда подальше. Карма тебя зовёт, чувак, и счастливого пути
показати весь коментар
21.07.2025 17:03 Відповісти
Нічого дивного, бо ця влада це ригівські реваншисти. І оте "не розхитуйте лодку, бо усі потонемо" виглядає недолуго - ми і так вже тонемо. То може хоча б зайвий баласт викинути?
показати весь коментар
21.07.2025 16:48 Відповісти
От власне шо при Януковощу був душок.А тепер познайомишся зі смородом...
показати весь коментар
21.07.2025 17:03 Відповісти
Я особисто давній прихильник Порошенка, з перших днів його президентства. А до ЗЕбанутої влади відношусь як до купки собачого лайна, пройде дощ, змиє цю купку лайна в каналізацію і ніхто за ними не пожаліє, крім зграї злодюх, які при ЗЕбанутих озолотились. Тепер по темі. Я надіюсь, що ніхто не забув висери Шабуні в 2019 році проти Пороха. Голос цього дрища Шабуні , завдячуючи Бені КАЛ.омойському кукурікав з кожного утюга. Шабуня мріяв, що за свої висери проти Пороха він одержить портфель міністра за верную службу ЗЕбанутим блазням. Але у блазня був свій список нужних нових ліц і про Шабуню забули як про викорастаний туалетний папір, ним просто підтерлися і викинули. Така доля всіх зрадників.
Так що Шабуня, терпи, розмазуй сопельки по морді і не скигли, ти зробив все в 2019 році щоб до влади прийшой блазень і його коМАНДА.
показати весь коментар
21.07.2025 17:08 Відповісти
100%
Шабунин на канале 1+ 1 такое выкаблучивал!
И я хочу понять - Шабунин когда был самим собой ?
Когда вместе с мерзавцами травил Порошенко?
Или сейчас?
Флюгер , а не борец за права
показати весь коментар
21.07.2025 17:31 Відповісти
Ти, ****, за кого голосував в 2019 році? Тепер давай - "хоть паржом"
показати весь коментар
21.07.2025 17:22 Відповісти
в 19-му ця зелена гидота "благоухала" так що Шабуні в голові запаморочилось.
показати весь коментар
21.07.2025 17:59 Відповісти
Цього треба було і очікувати.
показати весь коментар
21.07.2025 18:33 Відповісти
Підозрюю що вже і шабунін за баригою порошенком сумує
показати весь коментар
21.07.2025 19:27 Відповісти
А "душок" своєї хитрожопості Шабунін не відчув?
показати весь коментар
21.07.2025 23:35 Відповісти