Брати Цукермани, які вели "фінансову частину" в Міндіча, терміново виїхали з України, - Железняк

Брати Михайло та Олександр Цукермани, як і співвласник "Квартал-95" Міндіч, терміново залишили територію України.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.
"Нагадаю, що саме вони вели "фінансову частину" у Тимура Міндіча. Ну і фігурують у ФБР справі) Михайло Цукерман є давнім другом дитинства родича Міндіча, Леоніда Міндіча. Який літом намагався теж втікати, але НАБУ встигли перехопити )))
До речі, тікав він в США)", - зазначив парламентар.
Раніше ЗМІ повідомляли, що Міндіч може стати фігурантом розслідування ФБР щодо відмивання коштів на Одеському припортовому заводі.
Предметом дослідження американських правоохоронців, як переконують співрозмовники, стали офшорна компанія з Британських Віргінських островів, компанія з британською реєстрацією та чоловік на прізвисько "Sugarman" (схоже прізвище має бізнесмен Михайло Цукерман).
Нардеп Железняк згадував у своїх розслідуваннях, що Цукерман та пов'язані з ним компанії "засвітились на Одеському припортовому заводі до повномасштабного вторгнення".
Що передувало?
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
- Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
- НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.

Вони ж не лохи)))