7609 відвідувачів онлайн

Брати Цукермани, які вели "фінансову частину" в Міндіча, терміново виїхали з України, - Железняк

Брати Цукермани виїхали з України напередодні обшуків НАБУ

Брати Михайло та Олександр Цукермани, як і співвласник "Квартал-95" Міндіч, терміново залишили територію України.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.

"Нагадаю, що саме вони вели "фінансову частину" у Тимура Міндіча. Ну і фігурують у ФБР справі) Михайло Цукерман є давнім другом дитинства родича Міндіча, Леоніда Міндіча. Який літом намагався теж втікати, але НАБУ встигли перехопити )))

До речі, тікав він в США)", - зазначив парламентар.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Міндіч може стати фігурантом розслідування ФБР щодо відмивання коштів на Одеському припортовому заводі.

Предметом дослідження американських правоохоронців, як переконують співрозмовники, стали офшорна компанія з Британських Віргінських островів, компанія з британською реєстрацією та чоловік на прізвисько "Sugarman" (схоже прізвище має бізнесмен Михайло Цукерман).

Нардеп Железняк згадував у своїх розслідуваннях, що Цукерман та пов'язані з ним компанії "засвітились на Одеському припортовому заводі до повномасштабного вторгнення".

Що передувало?

Брати Цукермани виїхали з України напередодні обшуків НАБУ

Топ коментарі
+58
В мене особисто така "новина" вже нічого крім гіркої посмішки і огиди не викликає.
показати весь коментар
10.11.2025 10:53 Відповісти
+55
А кажуть кордони закриті))))
Вони ж не лохи)))
показати весь коментар
10.11.2025 10:54 Відповісти
+29
А посадять тих хто втік, чи міністра юстиції?
показати весь коментар
10.11.2025 10:53 Відповісти

Завантаження...