9256 відвідувачів онлайн

"Енергоатом" підтвердив обшуки та заявив про готовність до співпраці зі слідством

Корупція в Енергоатомі

Сьогодні, 10 листопада в офісі АТ "НАЕК "Енергоатом" проводяться слідчі дії, які здійснюють представники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Енергоатому".

"Енергоатом" готовий до співпраці

Як наголошують у товаристві, "Енергоатом" повністю співпрацює зі слідчими органами, надає всі запитувані матеріали та сприяє об’єктивному і прозорому розслідуванню.

"Компанія не перешкоджає проведенню процесуальних дій і зацікавлена у всебічному з’ясуванні всіх обставин", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

Топ коментарі
+4
Пігулка для пім'яті Навибиралам:

"Если будет такой как Свинарчук, я считаю, что президент должен уйти в отставку. Он партнер, это важно. Он партнер со Свинарчуком? Конечно, в отставку и не только, а дальше криминальное разбирательство этого вопроса", - сказал Зеленский.

Он говорит, что президент Петр Порошенко"должен был посадить Свинарчука".

"Он сам посадить не мог, но он должен был выйти и сказать: я прошу, обращаюсь ко всем правоохранительным органам, ко всем там судьям и так далее… Но если в его команде был Свинарчук, и он не знал о том, что он украл, то он должен был Свинарчука посадить", - повторил Зеленский.
показати весь коментар
10.11.2025 16:27 Відповісти
+4
П'ятирівневий захист енергооб'єктів від екс-міністра енергетики Земленського - Галущенка.
Ще в рідному американському пакуванні. Як то кажуть, навіть муха не #б@лась
показати весь коментар
10.11.2025 16:31 Відповісти
+3
У всіх нормальних країнах після такого і президент і уряд були б у відставці та під слідством, але це не про нашу Країну Мрій
показати весь коментар
10.11.2025 16:29 Відповісти

Завантаження...