10686 відвідувачів онлайн

Єрмак влаштував Зеленському півгодинну істерику перед звільненням, - ЗМІ

Єрмак влаштував Зеленському істерику перед звільненням

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак перед звільненням влаштував Володимиру Зеленському "істерику".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі УП.

Співрозмовники в команді президента заявили, що глава ОП, коли його попросили написати заяву, влаштував президенту форменну півгодинну істерику з образами, докорами та звинуваченнями.

Більшість опитаних членів команди президента сходяться на думці, що після відставки Єрмака Зеленський ніби знову повернувся до своєї колишньої версії.

"Зараз він знову енергійний. Такий собі президент зразка 24.02.2022. І всі наші разом із ним. В суботу були дуже хороші зустрічі. Реально шалена мотивація та налаштованість", - каже один із членів команди президента.

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+60
Знову оп нам лайно ********.Знову наріду надію на доброго Зе впарюють.Все ж таки талановиті режисери-маніпулятори при владі
показати весь коментар
01.12.2025 11:50 Відповісти
+51
Зелена Санта Барбара... дешевий цирк на дроті. На жаль погано не стрілялися з наградних пістолів.
показати весь коментар
01.12.2025 11:48 Відповісти
+43
Ліжко Єрмака вже викинули з бункера чи тільки перенесли в іншу кімнату?
показати весь коментар
01.12.2025 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Робоча назва фільму - Двоє із бункера?
показати весь коментар
01.12.2025 14:39 Відповісти
Против мобилизованного приостанавливают все уголовные дела, вот единственная причина по которой Ермак устроил весь этот спектакль, но даже если дела пойдут скверно, всегда можно "погибнуть или пропасть без вести", а у этого пассажира полюбас полный чемодан паспортов и прочих удостоверений, так что в целом он всё разумно делает.
показати весь коментар
01.12.2025 13:53 Відповісти
Я давно писали, что фронт самое то место где легко пропасть без вести. Пусть его Чорновол или Пастор там на поруки возьмут
показати весь коментар
01.12.2025 15:01 Відповісти
У Ермака миллиарды баксятины, может получится что он сделает им предложение, от которого они не смогут отказаться.
показати весь коментар
01.12.2025 15:24 Відповісти
Ти в нього ревізію сам проводив, чи просто бла-бла-бла щоб тут висратись, бот?
показати весь коментар
01.12.2025 16:03 Відповісти
хто в це вірить ? єрмак зруйнував Україну зсередини,і красиво пішов.ще й мов несправедливо звільнений.а насправді втік від відповідальності,бо він уже не при ділах.
показати весь коментар
01.12.2025 13:54 Відповісти
Він при дідлах, але тепер просто в тіні
показати весь коментар
01.12.2025 14:45 Відповісти
Вигадки від подоляка.
показати весь коментар
01.12.2025 14:45 Відповісти
Хороша спроба, але ні))) Зеленського поставили, шоп творити за спиною чудеса і крутити ним я хоч, тому вони і далі крутитимуьть, але інші лиця. Шо Єрмак, шо хтось інший... яка різниця))) факт є факт: людина, яка не може три думки до купи без бумажки звязати - керувтаи не здатна
показати весь коментар
01.12.2025 14:46 Відповісти
І шо це йому дало??? А може нагадав хто і за що і скільки отримував в кооперативі «міндич & Co»!
показати весь коментар
01.12.2025 14:53 Відповісти
У мене від такого сплеску потужності від найвеличнівшого навіть незламність злетіла до захмарних висот!
показати весь коментар
01.12.2025 15:15 Відповісти
Аби та потужність та в енергосистему пішла...
показати весь коментар
01.12.2025 15:36 Відповісти
Жах, як його жалко, пачку свічок спалив, залив сльозами!
показати весь коментар
01.12.2025 15:26 Відповісти
"...Реально шалена мотивація та налаштованість".
Мже на нуль поїдуть?...
показати весь коментар
01.12.2025 15:31 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2025 15:53 Відповісти
Співрозмовники в команді президента розповiли УП... Верю, нi, ВЕРУЮ! Ну нiможетжебутитакщобианiвсевсеврали (промовляется на одному подиху та с маасковсим акцентом)
показати весь коментар
01.12.2025 15:59 Відповісти
Таки актор від Бога...