8405 відвідувачів онлайн

Зеленський поговорив зі Стуббом: "Готуємо нові зустрічі у Європі"

Зеленський провів телефонну розмову зі Стуббом

Президент України Володимир Зеленський повідомив про проведення телефонної розмови з президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Зеленський повідомив у Телеграмі.

Під час розмови сторони обговорили поточну дипломатичну ситуацію, подальші можливості для міжнародної взаємодії.

Зеленський: готуємо нові зустрічі у Європі

Глава держави наголосив на важливості змістовної координації з європейськими партнерами та спільної протидії спробам Росії зірвати дипломатичні процеси.

"Готуємо нові зустрічі у Європі, і важливо, щоб усе було максимально змістовно й щоб ми разом протидіяли російським спробам зірвати дипломатію", — заявив президент.

Зеленський зазначив, що Росія продовжує поширювати фейкові наративи для виправдання ударів по Україні та затягування війни. Водночас за його словами, ключові розвідки провідних країн світу володіють реальною інформацією щодо ситуації та дій агресора.

Путін не прагне зупинити війну

Перед цим в інтерв’ю Fox News Зеленський наголосив, що не бачить жодних ознак прагнення російського диктатора Володимира Путіна до миру — ані в його діях, ані у висловлюваннях.

За його словами, російський диктатор публічно не говорить про мир і навпаки заявляє про готовність "іти далі". Глава держави зазначив, що такі меседжі не можуть розцінюватися як сигнали до мирного врегулювання.

Проєкт плану припинення війни

Топ коментарі
+5
>> Готуємо нові зустрічі у Європі...

Навіщо?

А від попередніх 13 зустрічей звіт про конкретику де?
показати весь коментар
29.12.2025 20:24 Відповісти
+2
полетить сьогодні
пуйло готовить удар по урядовому кварталу!
показати весь коментар
29.12.2025 20:26 Відповісти
+2
Зрозуміло.По напрацьованій методиці нікуя робить.Турист відпрацьовує Оман на 100%
показати весь коментар
29.12.2025 20:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
>> Готуємо нові зустрічі у Європі...

Навіщо?

А від попередніх 13 зустрічей звіт про конкретику де?
показати весь коментар
29.12.2025 20:24 Відповісти
полетить сьогодні
пуйло готовить удар по урядовому кварталу!
показати весь коментар
29.12.2025 20:26 Відповісти
Яка конкретика від макаки?Про що мова?
показати весь коментар
29.12.2025 20:29 Відповісти
Треба ж кудись дременути перед обстрілами.
показати весь коментар
29.12.2025 20:47 Відповісти
Шановні європейці,
досить провокувати Зе на нове коло виступів і корпоративів
(Він на роботу тут в Україні перестав ходити)
показати весь коментар
29.12.2025 21:44 Відповісти
Зрозуміло.По напрацьованій методиці нікуя робить.Турист відпрацьовує Оман на 100%
показати весь коментар
29.12.2025 20:28 Відповісти
Толку від твоїх зустрічей нуль! Замість того, щоб на такі зустрічі призначити професійних дипломатів, які ефективно працювали до твого нашестя, транжириш кошти на подорожі всілякогосміттф на кшталт чужинця умєрова!
показати весь коментар
29.12.2025 20:30 Відповісти
Ти доручи займатися міжнародними справами Міністерству закордонних справ! А сам займись, якщо ще збарігаєш залишки розумово-управлінської діяльності, кричущими питаннями фронту! ФРОНТУ, *****! Бо ворог вже на відстані 15 км. від Запоріжжя!!!
показати весь коментар
29.12.2025 20:37 Відповісти
Зеленского треба викинути у смiтник!
показати весь коментар
29.12.2025 20:39 Відповісти
Поки Українці під шахедами недолідор гастролює
показати весь коментар
29.12.2025 20:41 Відповісти
Недоумок! Повинно готувати не нові зустрічі а удари по мацкві
показати весь коментар
29.12.2025 20:47 Відповісти
Я одного не можу зрозуміти, а на х@я ці зустрічі? Нах@я в сша літали? Чи трамп не мін по телефону сказати, все шо хотів? Я вважаю, що летіти потрібно на підписання якоїсь угоди, наприклад. А потеревеняти можна по телефону. А гроші, які це коло витрачає на перельоти, харчування, проживання, краще витратити на військо. Хриплий не сам же літає. Чартер, плюс мінімум з десяток прихвостнів. Це немала сума виходить.
показати весь коментар
29.12.2025 20:52 Відповісти
Ви дістали цими зустрічами і зає суспільство катанням без результату !
показати весь коментар
29.12.2025 22:33 Відповісти