6313 відвідувачів онлайн

Вітакер про "атаку" на резиденцію Путіна: Україна дійсно хоче укласти мир, це було б недоречно

Посол США при НАТО Метью Вітакер

Постійний представник США при НАТО Метью Вітакер заявив, що "поки незрозуміло", чи дійсно Україна атакувала резиденцію російського диктатора Путіна на Валдаї, оскільки це було б недоречно.

Про це він сказав в ефірі Fox Business, інформує Цензор.НЕТ.

Що сказав Вітакер

"Мені здається трохи недоречно бути так близько до мирної угоди –– Україна дійсно хоче укласти мирну угоду –– і потім робити щось, що може бути розцінене як необачне або неконструктивне", - наголосив Вітакер.

Постпред США при НАТО нагадав, що раніше Дональд Трамп також висловив сумнів у тому, що Україна дійсно атакувала резиденцію Путіна. За його словами, що це був би занадто провокаційний крок під час мирних переговорів.

Удари РФ по Україні

Крім того, Вітакер зазначив, що Росія не припинила свої удари по Україні, попри всі дипломатичні зусилля США, спрямовані на завершення війни. Він додав, що Україна щоночі зазнає ударів безпілотників і ракет, зокрема по Києву.

"Я думаю, що обидві сторони хочуть покласти край війні, питання тільки в умовах - ми все більше усвідомлюємо відмінності між двома сторонами, ми чуємо, що угода готова на 90-95%", - сказав Вітакер.

Постпред США при НАТО додав, що територіальні питання залишаються одними з найскладніших під час врегулювання війни РФ проти України.

Що передувало?

  • Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна дронами вдарила по резиденції Путіна у Новгородській області РФ в ніч проти 29 грудня. За його словами, РФ уже готує удар у відповідь, а переговорну позицію країна перегляне.
  • Президент України Володимир Зеленський згодом заперечив інформацію про нібито український удар по держрезиденції Путіна.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація викликала у нього "велике обурення" і назвав можливу атаку "невчасною" в нинішніх умовах.
  • У МЗС України звернули увагу, що РФ досі не надала жодних доказів атаки.
  • У Кремлі вважають, що докази не потрібні.
  • Також у Путіна заявили, що позиція РФ щодо України після "атаки" стане жорсткішою.
Топ коментарі
+10
Заметили, как фсб никогда не упоминает слово "россия". Нигде. Только "Украина".
Кто напал на Украину - россия. Но муссируем - Украина.
Войну развязала россия, но "Украинский кризис".
россия совершает геноцид другой нации, но "если Украина хочет мира".
И т.д.
p.s. русский глист из жопы витакер, ляпни чего-нибудь про россию? Или че, сразу язык в жопу залетел?
показати весь коментар
30.12.2025 20:41 Відповісти
+9
***** ворог україни!
***** законна ціль для знищення!
показати весь коментар
30.12.2025 20:40 Відповісти
+6
Коли незрозуміло то нагуя ти звиздиш?
показати весь коментар
30.12.2025 20:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли незрозуміло то нагуя ти звиздиш?
показати весь коментар
30.12.2025 20:38 Відповісти
бо то були не ми, а пєчєнєги налетіли.
хоча, які пєчєнєги?
москва з'явилась вже при половцях

тоді баньку на валдає спалили половці !

.
показати весь коментар
30.12.2025 20:50 Відповісти
Так ****, раша навіть якісь докази зліпити не постаралась. Все що є - пустий піздьож і все. Ані фото, ані відео, ні-ху-я.
І вже повилазило ***** ******* що або "засудила" Україну, або викатує "нєвсьотакоднозначно".
З яких пір звинувачення без доказів стало ***** нормою поза межами раісі?
показати весь коментар
30.12.2025 21:40 Відповісти
так ми ще по юрті кужугєтовича лупонули, і по сортиру мєдвєдєва.... ну а конюшні мєріна лаврова то точно не ми.
показати весь коментар
30.12.2025 20:38 Відповісти
Ну,хто притомний буде вірити в те ,що Україна використала 91 безпілотник по цілі (***** законна ціль),місце якої лиш теоретичне,купа ППО,бункер ,певно до ядерки готовий,в час спроби заключити мирну угоду,навіть на незовсім вигідних для себе умовах....
показати весь коментар
30.12.2025 20:39 Відповісти
12 комплексів ППО - від С-400 до панцирів, охороняє ізбушку старічка !

.
показати весь коментар
30.12.2025 20:52 Відповісти
***** ворог україни!
***** законна ціль для знищення!
показати весь коментар
30.12.2025 20:40 Відповісти
Путлєра всюди будемо атакувати - як Гітлєра у часі 2-ої Світової. Це першочергова ціль.
показати весь коментар
30.12.2025 20:41 Відповісти
Кто будет? Ты лично? Его еще ни разу не атаковали. Как и Зеленского.
показати весь коментар
30.12.2025 21:12 Відповісти
Зєля розказував про 25 замахів. На Путлєра вистачить 1, але вдалий.
показати весь коментар
30.12.2025 21:15 Відповісти
Рассказывал он много. Где реальные атаки: стрельба, взрывы..?
показати весь коментар
30.12.2025 21:20 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2025 20:41 Відповісти
Він справді дурний чи лише вдає дурника?

Тьху на вас, американські гендлярі без сорому й сумління.
показати весь коментар
30.12.2025 20:45 Відповісти
Як можна так придурюватися, невже є люди, для яких холуйство - "стиль" життя?
показати весь коментар
30.12.2025 20:50 Відповісти
Все залежить від суми.

Пам'ятаєте борців проти корупції наєма_лЄшЄнка?

Дали їм по 300 000 на місяць і вони осліпли й заніміли. Взагалі.

Навіть мовою жестів не послуговуються.
показати весь коментар
30.12.2025 20:52 Відповісти
Але тоді їх слід відносити не до "homo sapiens", а мабуть до "homo corumpus"?
показати весь коментар
30.12.2025 21:52 Відповісти
Додам.

На сьогодні є лише одна резиденція путіна (справжнього). І вона в Мар_а_Лаґо, Флорида.

Невже американські ВПС допустили атаку на цей об'єкт?

Так і по трампу можуть ударити.
показати весь коментар
30.12.2025 20:50 Відповісти
То що він хотів сказати?
показати весь коментар
30.12.2025 20:54 Відповісти
Може відповість нам Вітакер на дуже актуальне питання,
чи доречно знищувати украінську націю і викрадати
наших дітей ?
За що ??
Адже ми відкрита та вільна країна і ніколи нікого не чіпали ??
показати весь коментар
30.12.2025 20:55 Відповісти
Та завтра куйло скаже що Україна на них напала і вони захищаються,і трам скаже що санкції не на тих ввели...дегенерати повні
показати весь коментар
30.12.2025 20:56 Відповісти
совецькі солдати, між іншим, попсували брудними чоботями коври в бункері гітлера!

Віттакер, кто за єто отвєтіт ?

.
показати весь коментар
30.12.2025 20:56 Відповісти
Що ЦРУ знає правду
показати весь коментар
30.12.2025 20:57 Відповісти
НАТО обмочило штанці.
показати весь коментар
30.12.2025 21:03 Відповісти
до чего тут НАТА ?

в європейському НАТО знают все.
це трамп з себе дурника вдає.
разом із ним, зверніть увагу, "возипілі" китай та моді....

небожителі нової вісі зла

.
показати весь коментар
30.12.2025 21:15 Відповісти
Шта?
показати весь коментар
30.12.2025 21:07 Відповісти
Любая резиденция любого из }{уйлов является законой военной целью. Поэтому надо не оправдываться по типу- то ли да, то ли нет, а уничтожать всю парашу до последней свинособаки.
показати весь коментар
30.12.2025 21:14 Відповісти
Які д....би при владі
показати весь коментар
30.12.2025 21:19 Відповісти
Шановні американці у вас є розвідка та пентагон з його чисельними аналітичними центрами чим він там займається, га? Якщо ви вірите всяким вкидам з рф то китайці вас в бараній ріг скрутять коли у вас з ними розпочнеться заміс!
показати весь коментар
30.12.2025 21:25 Відповісти
Думка підпутінця дуже важлива.
показати весь коментар
30.12.2025 21:29 Відповісти
Та шо тут думать? Мы отдаем донбалласт кацапам, америкосы отдают Аляску кацапам--- Нобелевская премия пополам! А Крым---- свободная экономическая зона! Кстати с Крымом так и надо было сделать в 1991 г.
показати весь коментар
30.12.2025 22:35 Відповісти
Дегенерат. І такі дегенерати нададуть нам потужних гарантій.
показати весь коментар
30.12.2025 23:10 Відповісти
Постійний представник США при НАТО Метью Вітакер заявив, що "поки незрозуміло", чи дійсно Україна атакувала резиденцію російського диктатора Путіна на Валдаї, АМЕРИКАНСЬКИЙ ЙОЛОП.А ЩО Є ЦІННОГО НА ВАЛДАЇ,ЩОБ ЗАПУСКАТИ ПО НЬОМУ 91 ДРОН...???це ж не НПЗ.ВІЙСКОВІ СКЛАДИ, ТЕЦ,ЧИ ТО ЩЕ ЯКІСЬ ЦІННІ ОБ'ЄКТИ???/НІХТО НА РАШИСТСЬКЕ ЛАЙНО.ЯКИМ Є КУЙЛО І КОТРИЙ КУЙ ЗНАЄ ДЕ В НОРІ СИДИТЬ НЕ БУДЕ ЗАПУСКАТИ ТАКУ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ДРОНІВ....