7515 відвідувачів онлайн

Україна провела "окрему бесіду" з послами Індії та Пакистану: країни засудили "атаку" на резиденцію Путіна

МЗС

У середу, 31 грудня, до Міністерства закордонних справ України були викликані для "окремих бесід" тимчасовий повірений у справах Індії та тимчасовий повірений у справах Пакистану щодо нібито атаки на резиденцію глави Кремля Путіна.

Про це повідомили на сайті дипвідомства, інформує Цензор.НЕТ.

Реакція МЗС на заяви країн

Очільникам дипломатичних місій Індії та Пакистану пояснили несприйняття українською стороною висловлювань глав урядів цих країн на підтримку чергової брехні Росії про нібито "напад" на резиденцію Путіна.

"Сподіваємось, що очільники цих країн висловлять глибоку стурбованість справжніми атаками РФ по цивільних об’єктах України та солідарність з Україною, проти якої Росія вже четвертий рік веде невиправдану та неспровоковану агресію", - йдеться у заяві МЗС.

У відомстві додали, що схожі заходи "політико-дипломатичного реагування" вжили й посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах та в державах Центральної Азії щодо неприпустимості підігравання російській пропаганді та спробам РФ зірвати мирний процес.

Як лідери країн підтримали Росію

Зазначимо, що прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що "глибоко стурбований" повідомленням про атаку на резиденцію Путіна, та закликав "усі зацікавлені сторони" зосередитися на досягненні миру.

Прем’єр-міністр Пакистану Шахбаз Шаріф назвав атаку, в якій росіяни звинуватили Україну, "мерзенним вчинком, що становить серйозну загрозу миру, безпеці та стабільності".

Із "рішучим засудженням" також виступило МЗС ОАЕ. У своїй заяві зовнішньополітичне відомство "підтвердило солідарність" з Путіним і народом Росії.

Що відомо про "атаку" дронів на резиденцію Путіна?

  • Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна дронами вдарила по резиденції Путіна у Новгородській області РФ в ніч проти 29 грудня. За його словами, РФ уже готує удар у відповідь, а переговорну позицію країна перегляне.
  • Президент України Володимир Зеленський згодом заперечив інформацію про нібито український удар по держрезиденції Путіна.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація викликала у нього "велике обурення" і назвав можливу атаку "невчасною" в нинішніх умовах.
  • У МЗС України звернули увагу, що РФ досі не надала жодних доказів атаки.
  • У Кремлі вважають, що докази не потрібні.
  • Також у Путіна заявили, що позиція РФ щодо України після "атаки" стане жорсткішою.
Топ коментарі
+15
Рашку вони жодного разу не засуджували
показати весь коментар
31.12.2025 19:00 Відповісти
+7
Шановні українці, цей брєд із світовим засудженням "спроби нападу на резиденцію путіна" є тотальним провалом дипломатії ЗЄлєнського !!!

через чотири роки щоденних ! бомбардувань рашкою мирного населення України ми стали агресором.

в ЗЄльоной "консерваторії" треба щось міняти, як казав Жванецький

.
показати весь коментар
31.12.2025 19:03 Відповісти
+7
Це все що потрібно знати про так звану ''мирну угоду'' яку нам підсовують. А потім ***** в любо хвилину придумає ''казус беллі'' і його прихвостні по всьому світу радісно це підхоплять і звинуватять Україну в порушенні миру а значить і відмовляться від будь яких гарантій Україні
показати весь коментар
31.12.2025 19:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І тепер Пакістан продасть нам ядерку.
показати весь коментар
31.12.2025 18:59 Відповісти
Ви уважно читали?
"Прем'єр-міністр Пакистану Шахбаз Шаріф назвав атаку, в якій росіяни звинуватили Україну, "мерзенним вчинком, що становить серйозну загрозу миру, безпеці та стабільності".
показати весь коментар
31.12.2025 20:16 Відповісти
Рашку вони жодного разу не засуджували
показати весь коментар
31.12.2025 19:00 Відповісти

.
показати весь коментар
31.12.2025 19:03 Відповісти
викликайте послів отих "засудженців" в МІД і робіть їм "дипломатичну ноту" із фото сотен вбитих рашкою українських дітей.

із наступною публікацією змісту цієї "ноти" в українських та світових змі.
абідятся?
не абідяться !
бо вбивць дітей нормальні люди всіх країн ненавидять.

.
показати весь коментар
31.12.2025 19:10 Відповісти
ну і? вам стало легше?
показати весь коментар
31.12.2025 19:10 Відповісти
Ви можете хоч "з віри вихреститися", а Індія, Китай, Іран, Куба, Судан, Нікарагуа, ОАЕ, Білорусь і так далі будуть все одно топити за росіян - бо то геополітика . . . Так що українська дипломатія може хоч їжачка народити, а не змінить це. Аби змінити світовий розклад, треба ІІІ Світова війна, під час якої колективні Північ і Захід мають доступно пояснити колективним Півдню і Сходу, як себе потрібно поводити у цивілізованому світі.
Люди розуміють 2 аргументи : удари по гаманцю і удари по пиці. По гаманцю складно бити, бо у них він вже теж товстенький. Значить треба "фейсом об тейбл".
показати весь коментар
31.12.2025 19:24 Відповісти
колективні Північ і Захід вже давно демонструють лише слабкість і повну імпотенцію . Якщо так буде продовжуватись це означає лише одне - розвал і руйнація .
Саме тому Світ так здивовано дивиться на Україну , яка з такою впертістю , на цей "Титанік" , намагається потрапити
показати весь коментар
31.12.2025 19:32 Відповісти
А куди "потрапляти" ? Є великий вибір ? Чи "тихо сам з собою" ?
показати весь коментар
31.12.2025 19:33 Відповісти
Україна - найбільша держава в Європі ... якщо хтось забув . І в неї є ВСЕ , аби стати потужним центром притягнення , навколо якого утворюються різниі об'єднання і союзи !
показати весь коментар
31.12.2025 19:43 Відповісти
Одного только для этого нету ума
показати весь коментар
31.12.2025 21:38 Відповісти
+ 100 !

політичної волі та бажання ВИжити
.
показати весь коментар
31.12.2025 22:10 Відповісти
українська дипломатія народила вже цілий виводок "іжачків" - Величних саммитів миру.
показати весь коментар
31.12.2025 22:08 Відповісти
Значить "правителі" можуть знищувати міліони людей,а їхні "хати" не можна чіпати???? Які ви ж мерзенні потвори.
показати весь коментар
31.12.2025 19:09 Відповісти
Саме смішне що індуси та пакістанці-вороги, але в унісон дмухають у "кожану флейту" *****.
показати весь коментар
31.12.2025 19:12 Відповісти
До речі - китайці і індуси так само ...
Але що тут смішного ?
Це свідчить про багаторічну і цілеспрямовану інформаційно-пропагандистську роботу ворога
показати весь коментар
31.12.2025 19:17 Відповісти
А тут два варіанти. Або сміятися або плакати. Кацапський абсурд та маячня поглинають цей світ.
показати весь коментар
31.12.2025 19:51 Відповісти
За бомбардування рейхстагу свого часу хтось вибачася, цікаво. Чи це новий тренд такий.
показати весь коментар
31.12.2025 19:16 Відповісти
Це все що потрібно знати про так звану ''мирну угоду'' яку нам підсовують. А потім ***** в любо хвилину придумає ''казус беллі'' і його прихвостні по всьому світу радісно це підхоплять і звинуватять Україну в порушенні миру а значить і відмовляться від будь яких гарантій Україні
показати весь коментар
31.12.2025 19:18 Відповісти
Два дебіла то є сила. Пояснювати мусульманам і харікрішнам нічого вони все добре знають але рішили смоктанути дружбану х*йлу
показати весь коментар
31.12.2025 19:24 Відповісти
Наша дипломатия, это бабушки на лавочке! Особо никому не интересно и тем более не страшно, что они там пробубнели.
показати весь коментар
31.12.2025 19:31 Відповісти
1944-й рік. Гітлер подзвонив Рузвельту та поскаржився що Черчилль нібито по його резиденції в горах й*бнув. Після чого Рузвельт впевнено заявив "Слава богу що ми їм не передавали ті бімби про які вони благали нас".
показати весь коментар
31.12.2025 19:32 Відповісти
Що доказувати таким))Вони точно від мавп пішли)і не через зонішність , а через айкью)
показати весь коментар
31.12.2025 21:00 Відповісти