5868 відвідувачів онлайн

США допоможуть гарантувати припинення вогню в Україні розвідкою та логістикою, - проєкт заяви "Коаліції охочих"

Гарантії безпеки від США для України

У межах гарантій безпеки Сполучені Штати допомагатимуть забезпечити припинення вогню між Росією та Україною через розвідку й логістику.

Про це йдеться у чернетці комюніке Паризького засідання "Коаліції охочих", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Яка роль США

"Було проведено скоординоване військове планування з метою підготовки заходів щодо забезпечення безпеки в повітрі, на морі та на суші, а також відновлення збройних сил України. Ми підтвердили, що ці заходи щодо гарантування безпеки повинні бути суворо виконані на прохання України після того, як відбудеться надійне припинення воєнних дій", - йдеться у проєкті документа.

  • Зазначається, що ці елементи будуть під керівництвом Європи, за участю також неєвропейських членів Коаліції, за участю США, включаючи американські можливості, такі як розвідка та логістика.
  • США також зобов'язуються підтримати сили в разі нового нападу РФ на Україну.
  • Участь у механізмі моніторингу та перевірки припинення вогню під керівництвом США.

"Буде створено систему безперервного та надійного моніторингу припинення вогню. Її очолюватимуть США за участю міжнародної спільноти, зокрема членів Коаліції охочих. Коаліція охочих також буде представлена у Спеціальній комісії, яка буде створена для розгляду будь-яких порушень, визначення відповідальності та встановлення заходів для виправлення ситуації", - йдеться у проєкті документа.

ЗМІ додало, що це попередня версія комюніке і його текст може змінюватися.

Зустріч "Коаліції охочих"

Топ коментарі
+12
" США допоможуть гарантувати припинення вогню в Україні розвідкою та логістикою..." ....і двома десятками біотуалетів...
показати весь коментар
06.01.2026 18:20 Відповісти
+12
Дякую, знудило 🤢😸🐷
показати весь коментар
06.01.2026 18:32 Відповісти
+6
кожна країна в Європі сама по собі 4 роки не протрималася на такій війні . Кожен від когось залежить , в тій чи іншій мірі .
показати весь коментар
06.01.2026 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как бы медленно не разворачивались события, как бы неохотно ползла улиткой коалиция не очень охучих, другого выхода нет. Мы полностью зависим от запада. Кто-то в этом сомневается? Давайте попробуем коллективно показать фак Европе. Посмотрим что получится с нашим факом.
показати весь коментар
06.01.2026 18:19 Відповісти
Десь я це вже чув. Есть Путен, есть россия, нет Путена, нет россии.
показати весь коментар
06.01.2026 18:38 Відповісти
Саме так. Лідор фанат путіна, просто змушений приховувати
показати весь коментар
06.01.2026 18:40 Відповісти
кожна країна в Європі сама по собі 4 роки не протрималася на такій війні . Кожен від когось залежить , в тій чи іншій мірі .
показати весь коментар
06.01.2026 18:24 Відповісти
Звідки така інформація? Потужному лідеру давали 3 дні, бо ніхто на заході не вірив, що він здатен хоч на щось, окрім блазнювання.
показати весь коментар
06.01.2026 18:43 Відповісти
шо ви завжди де треба і не треба того лідора тулите ? кортить ? чи хто у вас там лідор ?
показати весь коментар
06.01.2026 18:54 Відповісти
к сожалению,есть уникумы,которым главное что то сказать.думать-это не о них.
показати весь коментар
06.01.2026 19:03 Відповісти
Якась дупа у москворотій макітрі. Собі покажи фак, тунгусе. А Україна разом з ЄС поки непогано утилізує твоїх козломордих братів по їзику.
показати весь коментар
06.01.2026 18:37 Відповісти
Лука, как говаривал когда то мой начальник-всегда найдется из ста процентов три недоумка. это закон психиатрии.ты в них попадаешь
показати весь коментар
06.01.2026 18:59 Відповісти
Що це за мокшанська говірка болгарського суржику? Від ростовського обозу відстав, буряте калічний? Буває. Біжи, млинців з лопати поїж, поки не охололо. ))
показати весь коментар
06.01.2026 19:03 Відповісти
а пластир з йодом ні ?
показати весь коментар
06.01.2026 18:20 Відповісти
" США допоможуть гарантувати припинення вогню в Україні розвідкою та логістикою..." ....і двома десятками біотуалетів...
показати весь коментар
06.01.2026 18:20 Відповісти
Без США коаліція патужних і на це нездатна .
показати весь коментар
06.01.2026 18:55 Відповісти
Хоч обіцяють
показати весь коментар
06.01.2026 18:24 Відповісти
З паршивого Додіка хочь вовни клок.
показати весь коментар
06.01.2026 18:27 Відповісти
Це все добре, а далі що?😸.
показати весь коментар
06.01.2026 18:28 Відповісти
Далі це все покажуть ***** - він , звісно , пошле їх нах ... І все почнеться з початку .
показати весь коментар
06.01.2026 18:44 Відповісти
Контроль за припиненням вогню- це повний контроль нас і наших дій. Американці візьмуть на себе нашу долю (капітуляцію). Потроху кільце стискають.
показати весь коментар
06.01.2026 18:30 Відповісти
Який глибокий аналіз
показати весь коментар
06.01.2026 19:26 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 18:31 Відповісти
Дякую, знудило 🤢😸🐷
показати весь коментар
06.01.2026 18:32 Відповісти
Казки офісу президента.
показати весь коментар
06.01.2026 18:36 Відповісти
Не факт. Підлабузників і пристосуванців завжди вистачає...
показати весь коментар
06.01.2026 18:47 Відповісти
Як засіб проти закрепу для біотуалетів і просто сортирів.
показати весь коментар
06.01.2026 18:41 Відповісти
Слідами будапештського меморандуму.
показати весь коментар
06.01.2026 18:35 Відповісти
Без іронії, щиро не розумію, що за ху…ню нам впарюють??
показати весь коментар
06.01.2026 18:37 Відповісти
думаю, підігрують трампу. Типу зупиняють війну
показати весь коментар
07.01.2026 02:14 Відповісти
*крута* допопога. Дякуємо. Ще й 15-30 тисяч *миротворців* у західних областях, готових здриснути при першій небезпеці.
показати весь коментар
06.01.2026 18:39 Відповісти
А як ти хотів? Треба будувати державу, котру зхочуть захищати, а не втекти при першій можливості. І починати не з якихось обов'язків, а з дотримання прав і гідного рівня життя.
показати весь коментар
06.01.2026 18:47 Відповісти
Асус. Так, здох у мене роутер такий від грози.
показати весь коментар
06.01.2026 18:56 Відповісти
У межах гарантій безпеки Сполучені Штати допомагатимуть забезпечити припинення вогню між Росією та Україною через розвідку й логістику. ЯКЩО ДЛЯ ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ ВИ , АМЕРИКАНСЬКІ СУЧІ ДІТИ, ВІДІБРАЛИ СВОЄЮ БРЕХНЕЮ І ОБІЦЯНКАМИ В УКРАЇНИ ЯДЕРНУ ЗБРОЮ, ТО ВАША НИНІШНЯ ОБІЦЯНКА ПРО ДОПОМОГУ РОЗВІДКОЮ І ЛОГІСТИКОЮ ЄХИДНЕ ЗНУЩАННЯ США.НАД УКРАЇНОЮ І ЇЇ НАРОДУ...ПОТВОРИ ВИКІНЧЕНІ...
показати весь коментар
06.01.2026 18:43 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 18:50 Відповісти
ніхто воювати за нас не буде. до жопи всі харантії, то все маяччня
показати весь коментар
06.01.2026 19:25 Відповісти
Поки трамп у керма -не вірю ! Копалини віддали трампу за зброю і безпеку , так нас завіряв хрипатий покидьок , а зараз трамп каже -" я вам нічого не винен , нічого не дам.
показати весь коментар
06.01.2026 19:39 Відповісти
Русня!
Виробництво Тамагавків збільшено в 2 рази, напевно щоб підтримати доставку посилок.
показати весь коментар
06.01.2026 20:44 Відповісти
Дуже потужна гарантія: кацапи вас ракетами та бомбами, в США їх - комісією з моніторингу.
показати весь коментар
06.01.2026 20:46 Відповісти