5238 відвідувачів онлайн

Про відсутність тепла, води та світла можна повідомити на лінію 112, - Клименко

Куди можна повідомити про відсутність світла, води та тепла?

Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Ми залучили до роботи додаткових операторів, аби оперативно опрацьовувати не лише звернення до екстрених служб - рятувальників, поліції, медичної допомоги чи газової служби, а й отримувати інформацію щодо критичної ситуації у домівках громадян", - йдеться в повідомленні.

За словами Клименка, ці дані оператори невідкладно передають до штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів у місті Києві та комісії ТЕБ та НС для швидкої організації допомоги людям у нинішніх складних умовах.

Оператори надаватимуть інформацію про найближчий пункт незламності чи місця обігріву. І за потреби скеровуватимуть екіпажі екстрених служб.

Міністр нагадав, що навіть за відсутності мобільного звʼязку можна звернутися на 112.

Для цього варто приєднатися до мережі WI-Fi (доступно в пунктах незламності, торгових центрах, медичних закладах тощо), завантажте застосунок 112 Ukraine та авторизуватися. Також можна встановити застосунок.

Що передувало?

Топ коментарі
+3
А куда звонить,что бы арестовали крышевателей Миндича?
показати весь коментар
15.01.2026 14:15 Відповісти
+3
Про відсутність тепла , світла і води дзвоніть на 112 -Клименко .
Тобто як що хтось буде не вдоволений хаосом який творить мародерська шайка Зеленського дзвоніть на 112 і чекайте на ТЦК .
показати весь коментар
15.01.2026 14:20 Відповісти
+2
Хороша новина: половина зими позаду.

Погана новина: половина зими попереду
показати весь коментар
15.01.2026 16:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для виклику швидкої допомоги в Києві телефонуйте за номером 103 (безкоштовно
показати весь коментар
15.01.2026 14:08 Відповісти
повезут в стационар
показати весь коментар
15.01.2026 14:35 Відповісти
Дело, конечно, нужное и важное. В Запорожье по тем же вопросам куда звонить?(в новости про Киев)
показати весь коментар
15.01.2026 14:14 Відповісти
Запоріжжя відноситься до КЦ 112 Дніпра.
показати весь коментар
15.01.2026 14:16 Відповісти
А куда звонить,что бы арестовали крышевателей Миндича?
показати весь коментар
15.01.2026 14:15 Відповісти
Тут уже другая категория вступает в силу, не куда звонить, а откуда)
показати весь коментар
15.01.2026 14:17 Відповісти
в оон в нато, в фифа и уэфа
показати весь коментар
15.01.2026 14:18 Відповісти
Про відсутність тепла , світла і води дзвоніть на 112 -Клименко .
Тобто як що хтось буде не вдоволений хаосом який творить мародерська шайка Зеленського дзвоніть на 112 і чекайте на ТЦК .
показати весь коментар
15.01.2026 14:20 Відповісти
А якщо не Київ і схема 4-12-4....? Як тільки в графіку відключень доходить до зони, що повинно бути світло, ДТЕК одразу пише аварійне відключення. 6 діб-суцільне аварійне відключення.
показати весь коментар
15.01.2026 14:23 Відповісти
Повідомили, і що вони зроблять?
показати весь коментар
15.01.2026 14:35 Відповісти
Колискову заспівають, а може і пошлють
показати весь коментар
15.01.2026 14:39 Відповісти
Скільки не цифруйся, а електрики все менше.
показати весь коментар
15.01.2026 14:45 Відповісти
Имитация бурной деятельности...после того,как провалили все что только можно... возьмите-позвоните ради интереса прямо сегодня....сейчас,а заодно на места в свои районы...на "службу" 1551...и чего там еще..будете "приятно удивлены"....чем?? А вот узнайте....
показати весь коментар
15.01.2026 14:56 Відповісти
І що станеться? Це типу, ви дзвоніть, доповідайте, розряджайте своє невдоволення! Кожен дзвінок не залишиться без уваги! Ми на кожен покладемо Зе-орган!
показати весь коментар
15.01.2026 15:07 Відповісти
Скоріше почали охоту на Кличко
показати весь коментар
15.01.2026 15:10 Відповісти
І що буде як зателефонувати, висловите співчуття, або відразу пошлете.
показати весь коментар
15.01.2026 15:09 Відповісти
А до чого тут Клименко? Пошле наряд лінивих ментів розгрібати руїни котельні, чи підстанції? З кореспондентами і камерами для піару?. І зразу з"явиться світло, вода і тепло..?
показати весь коментар
15.01.2026 16:20 Відповісти
і що далі?
показати весь коментар
15.01.2026 16:23 Відповісти
Хороша новина: половина зими позаду.

Погана новина: половина зими попереду
показати весь коментар
15.01.2026 16:48 Відповісти