11540 відвідувачів онлайн

Українська делегація вже вирушила до Абу-Дабі на переговори, - Зеленський

Делегація України вже в дорозі до Абу-Дабі

Українська делегація вже вирушила на тристоронні зустрічі в ОАЕ, які заплановані на середу та четвер.

Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський, інфомує Цензор.НЕТ.

Делегація вже в дорозі 

"Наша команда продовжує працювати з американською стороною, щоб реальні рішення заради миру могли масштабуватися. Сьогодні була нарада з нашою делегацією – хлопці вже в дорозі. Зустрічі будуть у середу та четвер", - сказав президент.

Він зазначив, що крім тристороннього формату, пройдуть і двосторонні переговори зі США. 

"Є що погодити, є зміст, який потребує подальшої роботи. По гарантіях безпеки ми готові. По відновленню та подальшому розвитку України урядовці працюють, наші команди активно цим займаються", - заявив глава держави.

Він підкреслив, що вкрай важливо, щоб США в цей момент рішуче підтримували діалог та працювали з російською стороною.

Що передувало

  • Нагадаємо, що у понеділок, 2 лютого, президент Володимир Зеленський провів нараду з українською делегацією перед новим раундом тристоронніх зустрічей в ОАЕ. Серед іншого було погоджено команді рамки розмови й конкретні завдання.

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+15
- після того як заживо спалили людей в автобусі - ШАХТАРІВ
- після удару по пологовому
- після того як вбили літню пару на велосипедах

"Украина готова принять сколько угодно с любой сторони как в порно" - тільки він мав на увазі не Україну а себе - це він готовий як в порно - будь-що
показати весь коментар
02.02.2026 22:22 Відповісти
+11
Театр абсурду продовжується.
показати весь коментар
02.02.2026 22:26 Відповісти
+7
А з рф летять "делегації шахедів"... І скоріш за все, полетять ще і ракети під ранок.
показати весь коментар
02.02.2026 22:27 Відповісти

Завантаження...