10503 відвідувача онлайн

Розпочався черговий етап перемовин між Україною, РФ та США в Абу-Дабі, - Умєров

Тристоронні переговори в ОАЕ

Розпочався черговий етап перемовин в Абу-Дабі.

Про це пише у Facebook секретар РНБО Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

Як проходять перемовини?

Як зазначається, переговорний процес стартував у тристоронньому форматі – Україна, США та Росія. Далі – робота в окремих групах за напрямами, після чого запланована повторна спільна синхронізація позицій.

"Працюємо в межах чітких директив Президента Володимира Зеленського для досягнення достойного і тривалого миру. Про перебіг кожного етапу перемовин інформуємо главу держави", - зауважив Умєров.

Жодних деталей наразі не відомо.

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+12
Це той тип, що вже бвльше, як півроку не з'являється в Україні? Гастролер? 🤔 У нього в Уераїні схоже нема ні сім' ї, ні майна. Навіть могили предкіа або в окупованому Криму, або в Узбекистані, куди на деякий чам були депортовані кримські татари. Це все одно, якби інтереси арктичних пінгвінів представляли китайські панди.
показати весь коментар
04.02.2026 12:34 Відповісти
+8
"Найкращі" переговірники від України. Ці точно домовляться про свою безпеку за підписання капітуляції для отримання Трампом "премії миру", а пуйлу свого. Що США, що зелені шмарафони напишуть, що це перемога. Але ми знаємо, що втрата суверенітету, великої кількості території і мільйонів людей - то ганьба і поразка, підписана проросійськими силами влади слугориг!!!
показати весь коментар
04.02.2026 12:10 Відповісти
+8
Чєбурєчка здає, бо має рильце в пушку та активи в сша
( Аж цікаво до сміху, чи не ділки трампа йому і впарили ту нерухомість ))
показати весь коментар
04.02.2026 12:22 Відповісти

Завантаження...