11172 відвідувача онлайн

Розпочався черговий етап перемовин між Україною, РФ та США в Абу-Дабі, - Умєров

Тристоронні переговори в ОАЕ

Розпочався черговий етап перемовин в Абу-Дабі.

Про це пише у Facebook секретар РНБО Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

Як проходять перемовини?

Як зазначається, переговорний процес стартував у тристоронньому форматі – Україна, США та Росія. Далі – робота в окремих групах за напрямами, після чого запланована повторна спільна синхронізація позицій.

"Працюємо в межах чітких директив Президента Володимира Зеленського для досягнення достойного і тривалого миру. Про перебіг кожного етапу перемовин інформуємо главу держави", - зауважив Умєров.

Жодних деталей наразі не відомо.

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+5
готуватися та бути готовими до них
інакше не вижити
показати весь коментар
04.02.2026 12:12 Відповісти
+5
Чєбурєчка здає, бо має рильце в пушку та активи в сша
( Аж цікаво до сміху, чи не ділки трампа йому і впарили ту нерухомість ))
показати весь коментар
04.02.2026 12:22 Відповісти
+4
стьопі вітькову зістрибнути не пофартило - ***** вимагає відпрацювати наданий йому підарами гонорар
показати весь коментар
04.02.2026 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
стьопі вітькову зістрибнути не пофартило - ***** вимагає відпрацювати наданий йому підарами гонорар
показати весь коментар
04.02.2026 12:07 Відповісти
Умєров подає знаки
показати весь коментар
04.02.2026 12:08 Відповісти
Це той тип, що вже бвльше, як півроку не з'являється в Україні? Гастролер? 🤔 У нього в Уераїні схоже нема ні сім' ї, ні майна. Навіть могили предкіа або в окупованому Криму, або в Узбекистані, куди на деякий чам були депортовані кримські татари. Це все одно, якби інтереси арктичних пінгвінів представляли китайські панди.
показати весь коментар
04.02.2026 12:34 Відповісти
Кому і які знаки воно подає?
показати весь коментар
04.02.2026 13:43 Відповісти
На мігах - шо він на місці і готовий до балачки
показати весь коментар
04.02.2026 13:46 Відповісти
"Найкращі" переговірники від України. Ці точно домовляться про свою безпеку за підписання капітуляції для отримання Трампом "премії миру", а пуйлу свого. Що США, що зелені шмарафони напишуть, що це перемога. Але ми знаємо, що втрата суверенітету, великої кількості території і мільйонів людей - то ганьба і поразка, підписана проросійськими силами влади слугориг!!!
показати весь коментар
04.02.2026 12:10 Відповісти
Як зазначається, переговорний процес стартував у тристоронньому форматі - Україна, США та Росія. Далі - робота в окремих групах за напрямами, після чого запланована повторна спільна синхронізація позицій. Джерело: https://censor.net/ua/n3598845, сінхронізація з ****** це втрата теріторій, вірно розумію?
показати весь коментар
04.02.2026 12:17 Відповісти
З такими переговірниками нам нічого чекати
Просто дуже соромно і сумно бачити яких переговірників ЗЄ виставив від України
Просто іспанський сором
показати весь коментар
04.02.2026 13:52 Відповісти
Чекати масованих обстрілів?
показати весь коментар
04.02.2026 12:10 Відповісти
готуватися та бути готовими до них
інакше не вижити
показати весь коментар
04.02.2026 12:12 Відповісти
піськов своїми вусами тільки но заявив що рабсія продовжить війну, поки 🇺🇦 не підпише все що треба *****
показати весь коментар
04.02.2026 12:24 Відповісти
и шо с того? как будто это первый или последний обстрел)
хз что оно в переговорном плане кааццапом дает?да хоть 1005000 ракет киеф,*****....единственный тригер это тцк,вот там они тему должны шатать,а так уже у бизнеса у всех генераторы и у населения ,******* на тот свет
показати весь коментар
04.02.2026 12:41 Відповісти
Некоректно писати про 3 сторони на зустрічі, й не враховувати представника який знаходиться посередині на зустрічі.
показати весь коментар
04.02.2026 12:16 Відповісти
він не сторона
арбітр
як у футболі - дві команди та команда суддів
показати весь коментар
04.02.2026 12:17 Відповісти
Вистава
показати весь коментар
04.02.2026 12:17 Відповісти
Під назвою "Мертвонародження"
показати весь коментар
04.02.2026 12:48 Відповісти
Які ***** перговори, з ким ???😡😡😡
показати весь коментар
04.02.2026 12:21 Відповісти
Чєбурєчка здає, бо має рильце в пушку та активи в сша
( Аж цікаво до сміху, чи не ділки трампа йому і впарили ту нерухомість ))
показати весь коментар
04.02.2026 12:22 Відповісти
Нафиг он нужен этот Этап?!Всёравно письКа(песков)сказал что пока Украину не заберу то война не остановится!Только деньги наветер!помогли бы бабушкам одиноким!
показати весь коментар
04.02.2026 12:27 Відповісти
Від імені України ці переговори веде злодійська ЗЕсвиня яка вже кілька місяців боїться повернутись в Україну тому що тут її чекають відповідні "органи" - до чого ми дожились!
показати весь коментар
04.02.2026 12:34 Відповісти
уявляю чиї інтереси відстоюють чебурек і абхазська мавпа
показати весь коментар
04.02.2026 13:00 Відповісти
по москве двушкой ответил умеров с зеленским
показати весь коментар
04.02.2026 13:01 Відповісти
Піськову "нє вдамьок "що казки про Буратіно зазвичай читають для дітей середньої групи дитсадку.
показати весь коментар
04.02.2026 13:16 Відповісти
ПРО ЩО .КРІМ ЗРАДИ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ МОЖУТЬ ВЕСТИ МОВУ ЗРАДНИКИ , "ХРИСТОПРОДАВЦІ" З РОДУ ЮДИ ???
показати весь коментар
04.02.2026 13:34 Відповісти
Навіщо в Україні дипломати та дипломатична академія, якщо Україну на переговорах представляють оці , не знаю як і назвати
Просто соромно за державу