4711 відвідувач онлайн

Ексмер Одеси Труханов заявив, що отримав офіційне підтвердження: громадянства РФ у нього немає

труханов

Колишній мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що через своїх адвокатів отримав офіційні юридичні документи з російського реєстру, які доводять –– у нього немає громадянства РФ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Труханов написав у своїх соцмережах.

Заява ексмера Одеси

За словами Труханова, через відсутність дипломатичних відносин з країною-агресоркою та "місяці тиші" від українських держорганів, його адвокати звернулись до держав, які мають контакти з Росією для того, щоб зробити офіційний запит в російські реєстри. 30 грудня він отримав відповідь, що не має російського громадянства.

Труханов звернувся до Комісії при президентові України з питань громадянства з проханням переглянути рішення і доповісти Володимира Зеленського, що в нього немає громадянства країни-агресорки.

"Я не прошу привілеїв. Я наполягаю на законності. Я був і залишаюсь громадянином України. І це — незмінно", - додав він. 

Труханов про своє російське громадянство

Труханов про своє російське громадянство

Що передувало?

  • Нагадаємо, петиція про припинення громадянства України Геннадія Труханова, оприлюднена на сайті президента 13 жовтня 2025 року, набрала понад 28 тисяч голосів –– більше, ніж необхідно для розгляду главою держави.
  • Раніше Труханов заявив, що його позбавлять паспорта України. Мер Одеси стверджує, що не має російського громадянства та ніколи його не мав. Це нібито підтверджується низкою документів.
  • Згодом Служба безпеки України підтвердила, що меру Одеси Геннадію Труханову припинили громадянство України через наявність у нього дійсного російського закордонного паспорта та опублікувала копії відповідних документів.
  • 15 жовтня 2025 року Зеленський схвалив створення Одеської МВА та призначив Лисака її начальником.
  • Труханов планує звернутися до юристів у США, щоб вони допомогли офіційно з’ясувати, чи має він російське громадянство.
  • Лідер міжнародної групи розслідувачів Bellingcat Христо Грозєв заявив, що російський паспорт, на підставі якого мера Одеси Геннадія Труханова позбавили українського громадянства, може бути підробкою.
Топ коментарі
+18
Приніс довідку з ФСБ, шо він не є їх агентом ).
"А ша, так можна било?" (С) Пєньковскій, Мата Харі, Рєзун і інші.
показати весь коментар
18.02.2026 21:36 Відповісти
+17
Мамой клянусь! - кацапи не збрешуть
показати весь коментар
18.02.2026 21:35 Відповісти
+8
Просто зараз нема , чи ніколи і не було ?
показати весь коментар
18.02.2026 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Просто зараз нема , чи ніколи і не було ?
показати весь коментар
18.02.2026 21:32 Відповісти
Громадянства, генераторів, грошей в офшорах і незрозумілого майна, не пам'ятає труханов, чи це все і було у нього!?!?!
Стільки «напетляв», сидячи на посаді, з бандюками і московітами, що геть усе це і забув… Не ЗНАЄ, як і зеленський….
показати весь коментар
18.02.2026 22:09 Відповісти
Мамой клянусь! - кацапи не збрешуть
показати весь коментар
18.02.2026 21:35 Відповісти
А що каже СБУ?
показати весь коментар
18.02.2026 21:35 Відповісти
скажуть те що накаже якийсь єрмак
показати весь коментар
18.02.2026 22:06 Відповісти
Приніс довідку з ФСБ, шо він не є їх агентом ).
"А ша, так можна било?" (С) Пєньковскій, Мата Харі, Рєзун і інші.
показати весь коментар
18.02.2026 21:36 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2026 22:10 Відповісти
Навіть не сумніваюсь, що є і расєйський, і італійський паспорт, хоча паспорт, який був опублікований був не його, на тому фото був не труханов, я це побачила одразу, просто людина дуже схожа на нього.
показати весь коментар
18.02.2026 21:39 Відповісти
Справа не в тому що це була підробка. Цю Лису мерзоту потрібно посадити будь-якими методами . А в тому наскільки ***** вона була зроблена. Навіть "друзі" сміялися над кричущою некомпетентністю СБУ.
показати весь коментар
18.02.2026 21:53 Відповісти
Так кремль може надати офіційні юридичні документи з російського реєстру, які доводять, що Труханов - син Папи Римського!
показати весь коментар
18.02.2026 21:39 Відповісти
офіційні юридичні документи з російського реєстру, доводять -- у нього немає громадянства РФ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ха-ха-ха
россияне не настолько тупые, чтобы спалить своего ценного агента, чтобы подтвердить наличие российского гражданство.

На запрос шефа гестапо Мюллера, Сталин дал официальный ответ - Штирлиц не является гражданином и агентом СССР
показати весь коментар
18.02.2026 21:41 Відповісти
Ну все, возвращайте гражданство и должность, а то Лисак это кошмар
показати весь коментар
18.02.2026 21:44 Відповісти
Хай в генпрокуратурі ще собі такі довідко зроблять! І всьо можна далі керувати!
показати весь коментар
18.02.2026 21:45 Відповісти
Та *****, на привозе и не такую справку слепят.
А генераторы вместо больниц в рестораны и автомойки тоже не он отправил?
***** кацапский.
показати весь коментар
18.02.2026 21:45 Відповісти
Пофіг. Владу Зельоні все рівно не повернуть.
показати весь коментар
18.02.2026 21:45 Відповісти
Цікаво а у потужного є паспорт громадянина рф? Бьюсь об заклад що є!
показати весь коментар
18.02.2026 21:47 Відповісти
Не тільки паРаші а й Ізраеля
показати весь коментар
19.02.2026 00:21 Відповісти
Не паспорт рф цікавив потужного,а ОПЗ,який Труханов заважав купити людям з зеоточення.
показати весь коментар
18.02.2026 21:56 Відповісти
Надійшли офіційні документи від влади кацапії: гєна труханов не є ані агентом фсб, ані агентом гру.
показати весь коментар
18.02.2026 22:00 Відповісти
Бакай може засвідчити, як екс-керовнік ДУС ….!!
показати весь коментар
18.02.2026 22:10 Відповісти
Труханов дофіга гріхів має,але оп діє по безпрєдєлу
показати весь коментар
18.02.2026 22:02 Відповісти
А з бєспрєдєльщіками тільки так і треба !
показати весь коментар
18.02.2026 22:10 Відповісти
Як так?Пафосно і швидко?Та він тепер через суд поновиться і ще відсудить з дербюджета(тобто з твоїх і моїх податків) компенсацію
показати весь коментар
18.02.2026 22:12 Відповісти
Не поновиться
показати весь коментар
18.02.2026 22:17 Відповісти
По закону-поновиться.І зп за час відсторонення ми йому заплатитимо.Але винними суддів зроблять а не рнбо і президента
показати весь коментар
18.02.2026 22:30 Відповісти
особисто путін підписав
показати весь коментар
18.02.2026 22:06 Відповісти
Все не може від влади відірватися...жаба душить....таке бабло поряд тече...
показати весь коментар
18.02.2026 22:16 Відповісти
Во баблом крутят - х.й подкопаешься
показати весь коментар
18.02.2026 22:25 Відповісти
Малюка за грати! Як шкідливе кошеня!
показати весь коментар
18.02.2026 22:56 Відповісти
Ексмер Одеси Труханов заявив, що отримав офіційне підтвердження: громадянства РФ у нього немає Джерело: https://censor.net/ua/n3601299, а від бсф, що він не їх агент?
показати весь коментар
18.02.2026 23:27 Відповісти
опшные клоуны хотели подмять потоки под себя, а в итоге под себя только сходят в очередной раз. Ну, им не привыкать.
показати весь коментар
19.02.2026 01:16 Відповісти