7231 відвідувач онлайн

США планують завершити війну на Близькому Сході до 9 квітня, - ЗМІ

США планують завершити війну в Ірані до 9 квітня

Адміністрація США розраховує завершити війну на Близькому Сході у найближчі тижні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі ізраїльського видання Ynet.

За даними медіа, у Вашингтоні орієнтуються на дату 9 квітня як можливий термін завершення бойових дій. Саме з цим пов’язують подальші політичні кроки США у регіоні.

Можливий візит Трампа та умови

Зокрема, йдеться про потенційний візит президента США Дональда Трампа до Ізраїлю, який можуть запланувати на 22 квітня — День незалежності країни.

Джерела зазначають, що цей візит розглядається лише за умови завершення війни до зазначеної дати.

Також повідомляється, що під час перебування в Ізраїлі Трамп може отримати Премію Ізраїлю — одну з найвищих державних нагород країни.

За інформацією ЗМІ, відзнаку можуть вручити за внесок у розвиток держави. Водночас офіційного підтвердження цих планів з боку США або Ізраїлю наразі немає.

США та Іран можуть разом контролювати Ормузьку протоку

Раніше Трамп заявив, що Ормузька протока найближчим часом може бути відкрита та перейти під спільний контроль США й Ірану.

Він вважає, що переговори, які відбулися у вихідні, здатні наблизити завершення конфлікту.

Водночас Трамп додав, що Вашингтон контактує з представниками Ірану, яких вважає впливовими та здатними забезпечити домовленості.

Окремо американський глава спростував інформацію про можливі переговори із сином верховного лідера Ірану Моджтабою Хаменеї, зазначивши, що достовірної інформації про його роль наразі немає.

Що передувало?

  • Раніше Трамп заявляв, що США "дуже близькі" до досягнення цілей в Ірані.
  • Раніше Дональд Трамп повторив свій заклик до країн допомоги у розблокуванні Ормузької протоки та заявив, що деякі з них не зацікавленні у наданні допомоги.
  • Він висловив сподівання, що до охорони судноплавства долучаться, зокрема, "Китай, Франція, Японія, Південна Корея, Великобританія та інші держави".
  • Водночас в уряді Німеччини відхили вимоги президента США про участь в операції.
  • Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський наголосив, що Польщатакож не планує брати участі у жодній подібній місії.
  • Нідерланди також повідомили, що не планують брати участь в розблокуванні водної артерії.
  • Глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен заявила, що участь у забезпеченні безпеки судноплавства в Ормузькій протоці не є першочерговим пріоритетом для її країни.
Топ коментарі
+25
Коли США зможуть завершити війну на Близькому Сході - це буде Іран вирішувати.
показати весь коментар
23.03.2026 19:59 Відповісти
+9
Трамп зовсім з'їхав з глузду. США капітулювало перед складнощами!
показати весь коментар
23.03.2026 19:59 Відповісти
+7
Эту войну на Ближнем Востоке начал путин руками трампа и именно карлик вова будет решать когда её заканчивать. Пока его всё устраивает. Нефть по 100. Деньги на войну с Украиной капают. Идёт снова шантаж Европы. Покупайте мою сырую нефть иначе вам труба!
показати весь коментар
23.03.2026 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли США зможуть завершити війну на Близькому Сході - це буде Іран вирішувати.
показати весь коментар
23.03.2026 19:59 Відповісти
І не тільки Іран. https://amp.help.hvylya.net/uk/325223-provalnaya-voyna-trampa-amerikancy-ne-hotyat-umirat-za-izrail-huffpost Американські військові проявляють незадоволення.
показати весь коментар
23.03.2026 20:18 Відповісти
Трамп зовсім з'їхав з глузду. США капітулювало перед складнощами!
показати весь коментар
23.03.2026 19:59 Відповісти
Тут инфа прошла что бравые американские ********* взбунтовались когда им сказали что они вот -вот со дня на день остров Харк или Харг (не знаю точно как правильно )будут штурмовать . Возможно отсюда и такие заявления донни
показати весь коментар
23.03.2026 20:25 Відповісти
Было такое с гой-цапами, они в армию шли со своей кацапетовки(буй-знает гдеевка) и потом как не воровать унитазы у панночек то сваливали роняя кал. Так армия США состоит из мигрантов которым отсидеть 5 лет по контракту и забить ***.
показати весь коментар
24.03.2026 06:44 Відповісти
так трамп вже орально переміг іран 100500 разів
показати весь коментар
23.03.2026 20:00 Відповісти
Премия Израиля конечно не нобелевская, шо дают...
показати весь коментар
23.03.2026 20:00 Відповісти
Під час своєї передвиборчої кампанії 2024 року Дональд Трамп неодноразово обіцяв припинити війну в Україні протягом 24 годин після вступу на посаду 🤣🤣🤣
показати весь коментар
23.03.2026 20:01 Відповісти
А я планую з сусідкою переспати та виграти в лотерею до 2 квітня.
показати весь коментар
23.03.2026 20:04 Відповісти
ну перша перемога вже була,вирішив закріпитися🤣🤣🤣
показати весь коментар
23.03.2026 20:06 Відповісти
До цієї дати Трампу прийдеться підсуєтитись
показати весь коментар
23.03.2026 20:06 Відповісти
" ... і в воздух, чепчікі, летелі!"
показати весь коментар
23.03.2026 20:07 Відповісти
.. і в воздух, чепчікі, кепки МАГА летелі ... зроблені в Китаї ...
показати весь коментар
23.03.2026 20:57 Відповісти
А чому не травня? шоб з дедами па пол сотки накатить за победу над иранским рейхом
показати весь коментар
23.03.2026 20:09 Відповісти
Як КіЄФ за трі дня?
показати весь коментар
23.03.2026 20:10 Відповісти
В Ірані зараз військова операція, а не війна, - Трамп.
показати весь коментар
23.03.2026 20:11 Відповісти
Ага. Війна стій!!! раз, два!!! Десь я це вже чув. Тільки там до 9 травня хотіло всєх пабєдіть
показати весь коментар
23.03.2026 20:12 Відповісти
Взагалі то Тромб може ''закінчити війну'' хоч завтра. Просто зі свого літака вигляне і скаже що війну він закінчив і чекає нагород. А хто це не визнає тому 200% мит. А далі єпіться як хочете. БО Тромбу ще потрібно по всьому світу дуже багато понасирати 'війн зупинити'
показати весь коментар
23.03.2026 20:17 Відповісти
Трамп уже сдался и обьявил о прекращении огня
показати весь коментар
23.03.2026 20:13 Відповісти
Трамп це біда ходяча ,навіщо було влазити в цю авантюру можна було на 3-й день після знищення вищого ісламського керівництва заявити що цілі досягнуті і так буде з кожним. Але затяжна війна привела до енергетичної кризи і росту цін на пальне від якого виграє лишн росія .З трампа такий стратег як і президент ,самозакоханий брехливий нарциз.
показати весь коментар
23.03.2026 20:15 Відповісти
Кава в Тегерані?
показати весь коментар
23.03.2026 20:16 Відповісти
Може треба було використовувати діскомбомбулятор і взяти в заручники Хаменеї, як Мадуро. Ізраїлю тільки дай когось убити.
показати весь коментар
23.03.2026 20:21 Відповісти
А якого року? 🤔
показати весь коментар
23.03.2026 20:22 Відповісти
А хтось в це повірить?
показати весь коментар
23.03.2026 20:25 Відповісти
Було б символічнішим 1 квітня.)
показати весь коментар
23.03.2026 20:26 Відповісти
Так він сказав що заверщить війну до 22 квітня, але не думаю що він уточняв якого року. Так що ніхто не зможе довести що він брехун бо до якогось 22 квітня війна таки буде завершена.
показати весь коментар
23.03.2026 20:29 Відповісти
Трамп може отримати Премію Ізраїлю

а потім отримати премію: пачьотний аятол всєя персії.
ормундська протока, з 9 квітня протока трампа.
показати весь коментар
23.03.2026 20:32 Відповісти
Через 2-3 тижні амери їстимуть шашлики, тобто гамбургери
показати весь коментар
23.03.2026 20:33 Відповісти
То "збагачений уран до 10 атомних бомб" до 9 квітня буде у аятол відібрано? 🤔
показати весь коментар
23.03.2026 20:37 Відповісти
Нетаньяху ще в 2025 номінував Трампона на Нобелівську, що ж, хоч свою медальку дасть, головне, щоб золоту, Трамп золото обожнює. Як і в Венесуелі - жодного слова про зміну режиму, і там режим не змінився, і тут - тільки надурив тих іранців, які боролися за свободу, за що поплатилися життям.
показати весь коментар
23.03.2026 20:38 Відповісти
США офіційно оголосили про "покірність Венесуели". Тепер у розпорядженні США ціла країна рабів.
показати весь коментар
23.03.2026 20:46 Відповісти
Как же вы старые идиоты, любите детскую пропаганду.
показати весь коментар
23.03.2026 20:58 Відповісти
То вам здалося б подорослішати, а то захворієте на трампанутість (до речі радив би почитати в англомовній Wiki статтю "Trumpism").
показати весь коментар
23.03.2026 21:52 Відповісти
Эту войну на Ближнем Востоке начал путин руками трампа и именно карлик вова будет решать когда её заканчивать. Пока его всё устраивает. Нефть по 100. Деньги на войну с Украиной капают. Идёт снова шантаж Европы. Покупайте мою сырую нефть иначе вам труба!
показати весь коментар
23.03.2026 20:55 Відповісти
У обеих, из-за окружения, тесные связи с Израилем. Может планировали втроем. Как поделили Сирию.
показати весь коментар
23.03.2026 21:19 Відповісти
ДУРНЯ! В цю війну дурноватого Рудого Донні втягнув Бібі Натаньяху , який є друзякою Путла Поганого та й ЛІДОР йому приємний ... папаСаша та мамаРима на початку війни між Мацковією та Україною худко чкурнули на віллу в ізраїльскому містечку Рішпон.
показати весь коментар
24.03.2026 09:37 Відповісти
Файно жар загрібати чужими руками дурника
показати весь коментар
23.03.2026 21:45 Відповісти
Може до 9 мая? Доні не маскуйся.
показати весь коментар
23.03.2026 21:53 Відповісти
Може перенести на місяць? Накабздон поспіває пєрєможцям...
показати весь коментар
23.03.2026 21:57 Відповісти
Премію довбойоба йому?
показати весь коментар
23.03.2026 23:01 Відповісти
Основные пункты распорядка дня по Мюнхгаузену:

06:00 - Подъем.
07:00 - Разгон облаков и установление хорошей погоды.
08:00 - 10:00 (или 11:00) - Подвиг.
16:00 - Война с Англией.
показати весь коментар
24.03.2026 08:50 Відповісти
Як вова ***** дасть команду агенту краснову-трампу, то хоч завтра закінчиться, а не дасть то буде ще 5 років іти.
показати весь коментар
24.03.2026 09:54 Відповісти
Головне щоб не до 9го травня.
показати весь коментар
24.03.2026 10:05 Відповісти