4804 відвідувача онлайн

Трамп "шокований" поведінкою Мелоні: Я думав, вона має мужність, я помилявся

Трамп розкритикував Мелоні

Президент США Дональд Трамп заявив про розбіжності з прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні у питаннях енергетичної політики, НАТО та міжнародної безпеки, наголосивши, що "помилявся" щодо неї.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це американський президент в інтерв’ю Corriere della Sera.

Трамп "шокований"

Так, Трамп заявив, що він "шокований поведінкою" Мелоні, яку вважають близькою до американського президента.

"Чи подобається італійцям те, що ваша прем’єр-міністерка не допомагає нам отримати нафту? Я не можу собі цього уявити", – сказав президент США.

Трамп зауважив, що раніше вважав Мелоні більш рішучою.

Я шокований її поведінкою. Я думав, що вона має мужність; я помилявся", – додав він.

Мелоні і Папа Римський

Крім того, Трамп обговорив реакцію Мелоні на його критику Папи Римського.

Це вона є неприйнятною, бо їй байдуже, чи має Іран ядерну зброю, і він розніс би Італію за дві хвилини, якби мав можливість", – наголосив Трамп.

Контакти Трампа і Мелоні фактично припинилися

За словами американського президента, його контакти з італійською прем’єркою фактично припинилися. Він пояснив це небажанням Мелоні брати участь у спільних ініціативах у межах НАТО.

Що передувало?

  • Раніше Папа Римський закликав світових лідерів припинити збройні конфлікти та зосередитися на мирі.
  • Під час традиційного звернення до дипломатичного корпусу Ватикану Папа наголосив, що у сучасному світі війна дедалі більше витісняє дипломатію, і засудив держави, які роблять ставку на силові сценарії.
  • Ці заяви викликали невдоволення у США. За інформацією джерел, Пентагон викликав апостольського нунція у США, кардинала Крістофа П’єра, для пояснень.
  • Президент Дональд Трамп розкритикував Папу Римського Лева XIV, засудивши його позицію щодо війни в Ірані та назвавши його "жахливим у зовнішній політиці".
  • Папа Римський Лев XIV заявив про намір і надалі засуджувати війну на Близькому Сході, попри різку критику з боку президента США Дональда Трампа.
  • Глава уряду Італії Джорджа Мелоні заявила, що критика президента США Дональда Трампа на адресу Папи Римського Лева XIV через його позицію щодо війни в Ірані є неприйнятною.
Топ коментарі
+32
Цікаве питання, Доня.
Чи подобається американцям те, що їх президент ідіот своїми діями підняв ціни геть на усе?
показати весь коментар
14.04.2026 19:32 Відповісти
+28
Ти, рудий дегенерат, всіх дурив що ти не дебіл, в ти дебіл!
показати весь коментар
14.04.2026 19:33 Відповісти
+27
Нас рать...подумал Трамп. Верить можно только другу в москве.
показати весь коментар
14.04.2026 19:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зате пуйло схвалює
показати весь коментар
14.04.2026 19:29 Відповісти
Діду хтось розказав що то за такий блок - НАТО?
показати весь коментар
14.04.2026 19:31 Відповісти
Нас рать...подумал Трамп. Верить можно только другу в москве.
показати весь коментар
14.04.2026 19:32 Відповісти
Цікаве питання, Доня.
Чи подобається американцям те, що їх президент ідіот своїми діями підняв ціни геть на усе?
показати весь коментар
14.04.2026 19:32 Відповісти
36% или 100+ миллионам подобается.
показати весь коментар
14.04.2026 21:09 Відповісти
Ти, рудий дегенерат, всіх дурив що ти не дебіл, в ти дебіл!
показати весь коментар
14.04.2026 19:33 Відповісти
Дої#ався до Мелоні чому дебіл мовчить про Орбана, нехай краще розкаже, як поміг своєму другу
показати весь коментар
14.04.2026 19:34 Відповісти
З язика зняли
показати весь коментар
14.04.2026 21:41 Відповісти
"трампу більше не наливать!"
показати весь коментар
14.04.2026 19:36 Відповісти
"Звезда" в шоці - я такої підніжки від Мелоні не чекав - Трамп
показати весь коментар
14.04.2026 19:37 Відповісти
Орбана зім"яли - Мелоні від рук відбилась - куди котиться цей світ - Трамп
показати весь коментар
14.04.2026 20:00 Відповісти
остался фрик с пилой из аргентины
показати весь коментар
14.04.2026 21:10 Відповісти
Дегенерат відбитий на посаді президента найпотужнішої країни на Планеті Земля - нонсенс,крах здорового глузду!!!
показати весь коментар
14.04.2026 19:38 Відповісти
Чи доживе він до тюрми - не відомо. А во на суд Божий точно попаде
показати весь коментар
14.04.2026 19:41 Відповісти
Не тіште себе казочками🥴
показати весь коментар
14.04.2026 23:09 Відповісти
Ну, це дуже лайтовий варіант. Взагалі-то, мало б бути так:

"Ця абсолютно тупа прем'єрка, яка нічого не досягла у своєму нікчемному життя, дозволила собі зухвалі вислови на адресу вашого улюбленого Президента. Я завжди вважав, що ******* італійці бліда тінь своїх великих предків, які заснували Римську імперію. Вони слабкі і нерішучі, тому мають бути виключені з усіх організацій колективної безпеки. До речі, вони були союзником Гітлера під час Другої світової війни, якщо хтось забув. І ми з ними воювали і перемогли їх! Тільку подумайте - ми воювали з фашистами, а тепер їхні нащадки підіймають голову! Це неподобство і ганьба! Мелоні, ти політична хвойда! Спочатку ти мені подобалася, але зараз я тебе ненавиджу! Твоє місце у будинку розпусти для політичних невдах!

Дякую за вашу увагу до цього питання!

Ваш улюблений Президент Д.Д.Т."
показати весь коментар
14.04.2026 19:41 Відповісти
А вообщє мір спасьот красота, добавіл Дональд. Я, самий красівий презідєнт США всєх врємьон і народов і мой красівий рускій друг Бальодя, сдєлаєм всєх. Возможно, красівєє. Возможно, нєт.
показати весь коментар
14.04.2026 19:49 Відповісти
Угу - і Папа Римський , в них , теж такий собі ...
показати весь коментар
14.04.2026 19:49 Відповісти
Це точно не Донні маралагскій часом писав. Бо стиль його тільки не хватає слів красивий , прекрасний, найкращий за всіх часів
показати весь коментар
14.04.2026 20:50 Відповісти
По перше, наїзд Трамп на Мелоні - наслідок того, що вона заступилася за Папу римського. По-друге, Мелоні, напевно, на прикладі Орбана зрозуміла, що дружба з Трампом більше не приносить профітів; а то й токсична, приносить поразки. Тим більше через рік "по плану" в Італії пройдуть чергові вибори до парламенту. Так що настав час їй дрейфувати подалі від Трампа
показати весь коментар
14.04.2026 19:45 Відповісти
Нууу, насправді Трамп офігів від того, що Мелоні мужності не бракує на відміну від багатьох сраколизів. Ну і на відміну від Трампа вона розуміє, що з Господом жартувати кчтегорично не можна, бо Він може пожартувати так, що заїкатися будеш до самої смерті - і то ще буде лайтовий жарт.
показати весь коментар
14.04.2026 20:30 Відповісти
не в боге дело.
ржавый далеко, а кардинальская мафия - она тут, под боком.
показати весь коментар
14.04.2026 21:12 Відповісти
Не пам'ятаю,точно прізвища..здається Лакі Лучано)Був такий в америці мафіян,котрий ,щоб не бути мобілізованим,чогось там прийняв на груди і в результаті був непридатним визнаний,й не пішов на війну)Але наслідком приймання того продукту була імпотенція,з котрою ,приховуючи її,прожив аж до скону.Вимикач думає,що теперішнє покоління італійців аж підскакують,так хочуть в Ормузьку попасти,а ця домінантка Мелоні їм не дає такої можливості))Психіатри вже не просто томи про його стан складають,а вже ціла бібліотека буде,ну мінімум красний угалок)))
показати весь коментар
14.04.2026 19:46 Відповісти
Ця руда потвора скоро залишиться сам на сам, вже всіх прем'єрів і президентів обісрав крім орбана, і х..уйла,!!! Ідіот!!!
показати весь коментар
14.04.2026 19:46 Відповісти
Про північнокорейського пупсика забули - теж дружбан і "гарний хлоп"...
показати весь коментар
14.04.2026 19:59 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2026 19:54 Відповісти
В Перськiй затоцi немае зеленки.
показати весь коментар
14.04.2026 21:32 Відповісти
Ще одного "надулі"?
показати весь коментар
14.04.2026 19:55 Відповісти
Дебіл!
показати весь коментар
14.04.2026 19:56 Відповісти
"Я шокований її поведінкою. Я думав, що вона має мужність; я помилявся" Джерело: https://censor.net/ua/n3610500

Якщо це заявляє руда мавпа, то значить пані Мелоні має розум. А це, в наші часи, дорогого варте! А сам трампон веде себе як мала дитина або шизік, охоплений старечим маразмом, який сильно приправлений гіпер нарцисизмом: то він все сам зробить і допомога йому не потрібна, то лякає наслідками країни, які не надали йому допомоги...

Зупиніть планету, я втечу...
показати весь коментар
14.04.2026 19:58 Відповісти
та вона якраз і мужня - не прогинатись під рудого придурка
показати весь коментар
14.04.2026 20:03 Відповісти
Рудий довбойоб! Італія возить нафту з Тунісу і Лівії. Сотня-друга кілометрів через Середземне море. Їм на твій обсер в Перській протоці покласти з пробором.
показати весь коментар
14.04.2026 20:04 Відповісти
"Чи подобається італійцям те, що ваша прем'єр-міністерка не допомагає НАМ отримати нафту? Я не можу собі цього уявити", - сказав президент США.
Ні, італійцям не подобається допомагати ВАМ отримувати якусь там нафту. Їм своєї достатньо,із своїх джерел.😁
показати весь коментар
14.04.2026 20:51 Відповісти
З ким воно ще не посралося? Ну просто стерильний довбой@б
показати весь коментар
14.04.2026 20:04 Відповісти
Справжній самурай (Трамп) не повинен покладатися на жінку!
Чи може то не про Трампа сказано?
показати весь коментар
14.04.2026 20:05 Відповісти
Псина, ты обосралась, стараясь угодить х-лу, и пытаешься втянуть в эту месиловку Европу, как было задумано изначально кремлядями и бибой.
показати весь коментар
14.04.2026 20:06 Відповісти
Дайте вгадаю, лідерів, хто подобається трампу, вже можна порахувати на пальцях руки ?

бібі, *****, сі, кімчі, орбан. Нікого не забув?
показати весь коментар
14.04.2026 20:09 Відповісти
Зате коли Х'уйло прямо сцить Тромбу на голову той мовчки втирається і дякує і називає Х'уйла найліпшим другом.
показати весь коментар
14.04.2026 20:09 Відповісти
Мелоні розуміє, що трампу скоро їхати на дурку. То нема чого з ним церемонитись))
показати весь коментар
14.04.2026 20:22 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2026 20:23 Відповісти
Агент Краснов занадто нервує останім часом .То Папа не такий,то Мелоні не така.
показати весь коментар
14.04.2026 20:44 Відповісти
пішов ти...
показати весь коментар
14.04.2026 20:45 Відповісти
Трам.ездол - поц тупой дупля не отбивает, ната - це блок защиты в Европе, а никак не агрессивный блок, тем более в Азии. ссыкливый дядя Сэм делает заварушку, а потом, как всегда, в кусты, а ты потом будешь сам расхлебываться.
показати весь коментар
14.04.2026 20:56 Відповісти
Мелони показывает всем политикам правого поля, что выбор небольшой: либо я ваш лидер, либо вот тот ржавый выживший из ума полудурок из-за океана, который вас обосрет при первой же возможности.
показати весь коментар
14.04.2026 21:16 Відповісти
От мені майже 70-т,все своє життя я був впевнений,що США--це щось!! При союзі нас лякали США,при перестройці перестали,та навіть ставили як приклад,коли розпався совок були впевнені,що США--то сила!! Увесь час запевняли,що в США така демократія,що през незавжди може щось зробити,що суперечить закону!! На сьогодні в повному шоці,що може зробити один ДЕБІЛ з державою перед якою майже всі тремтіли
показати весь коментар
14.04.2026 21:38 Відповісти
Для тупого рудого нувориша при владi: плiткувати по-за очi, а тим бiльше , стосовно жiнки - це не джентельменська позицiя, це позицiя пентюха, котрий опустився нижче мiськоi каналiзацii.
показати весь коментар
14.04.2026 21:41 Відповісти
Друг і клієнт педофіла. Мелоні явно не у його вподобаннях. ПНХ, свиноглазий!
показати весь коментар
14.04.2026 23:43 Відповісти