11018 відвідувачів онлайн

На Туапсинському НПЗ вибухнули нові резервуари, масштаб пожежі збільшився. ВIДЕО

Вогонь на нафтопереробному заводі в Туапсе (Краснодарський край, РФ) продовжує розгоратися. У мережі опубліковано нові відеозаписи, на яких зафіксовано результати потужних вибухів на території підприємства.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, вогонь охопив нові резервуари з пальним.

На оприлюднених кадрах видно височезний чорний стовп диму та масштабне відкрите полум'я, яке здіймається над промисловою зоною. Вибухи були такої сили, що їх чули в різних районах міста, а димову завісу помітно за багато кілометрів від епіцентру.

Що передувало?

Топ коментарі
+37
Свято триває 😃
показати весь коментар
28.04.2026 14:22 Відповісти
+24
Наочне втілення бажання х@йла щодо двіжухи. Так і проситься цитата з кацапського класика Некрасова: "И по сердцу эта картина, всем любящим русский народ"... Нехай горять, бісові діти.
показати весь коментар
28.04.2026 14:29 Відповісти
+23
СВО називається. Процес денєфтянізації дещо трохи запізнився, але радує.
показати весь коментар
28.04.2026 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Свято триває 😃
показати весь коментар
28.04.2026 14:22 Відповісти
СВО називається. Процес денєфтянізації дещо трохи запізнився, але радує.
показати весь коментар
28.04.2026 14:38 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2026 15:47 Відповісти
туапсє - місто вічно палаючих нафтових резервуарів

Слава ЗСУ!

.
показати весь коментар
28.04.2026 16:22 Відповісти
"И дым Отечества (ихнего) нам сладок и приятен"

.
показати весь коментар
28.04.2026 16:24 Відповісти
Продолжают куріть?
показати весь коментар
28.04.2026 14:25 Відповісти
Ні, шашлики з баранів жарять
показати весь коментар
28.04.2026 14:26 Відповісти
Нехай курять на здоров'я!
показати весь коментар
28.04.2026 15:45 Відповісти
Гори-гори ясно
показати весь коментар
28.04.2026 14:27 Відповісти
Їх вранішні прогнози справджуються.
Як не порадіти?
показати весь коментар
28.04.2026 14:27 Відповісти
Файно
показати весь коментар
28.04.2026 14:28 Відповісти
Наочне втілення бажання х@йла щодо двіжухи. Так і проситься цитата з кацапського класика Некрасова: "И по сердцу эта картина, всем любящим русский народ"... Нехай горять, бісові діти.
показати весь коментар
28.04.2026 14:29 Відповісти
Некрасов прославився як скаженний поміщик - серед його кріпосних не було жодної дівчинки старшою за 9 років яку б він не згвалтував. А потім писав "Єсть жєнщіни в руzкіх сєлєньях..." Отакі всі кацапські "классікі" починаючи з дєржавіна...
показати весь коментар
28.04.2026 15:19 Відповісти
"Скрєпи".
показати весь коментар
28.04.2026 15:39 Відповісти
батько миколи - олексій тримав гарем - пише ші.
але це нова для мене інформація. дякую
показати весь коментар
28.04.2026 15:40 Відповісти
А знаєш, чому, "починаючи з Дєржавіна"? Тому що до Дєржавіна, у Росії "класиків" не було, НІЯКИХ ...
(Ломоносов - "на особинку". Бо у нього не було кріпосних, а жінки, в ті часи, в Академії наук, не вчилися...). А то мали-б,і вони, свого "Поплавського"
показати весь коментар
28.04.2026 15:46 Відповісти
Все ніяк папу не виберуть
показати весь коментар
28.04.2026 14:34 Відповісти
Це нова туристична принада - негасиме полум'я у туапсе
показати весь коментар
28.04.2026 14:37 Відповісти
Свердловини проблематично консервувати, тому є чудовий вихід - продовжувати безперервно качати та підливати нафту у вогонь!
Порада безкоштовна, не дякуйте
показати весь коментар
28.04.2026 14:56 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
28.04.2026 15:01 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2026 15:14 Відповісти
Двіжуха.
показати весь коментар
28.04.2026 14:38 Відповісти
Туапси повинні бути щасливі бо можуть це спостерегати онлайн і не по телевізору у хахлов а майже у себе вдома.
показати весь коментар
28.04.2026 14:41 Відповісти
"Туапсинці"... "Туа Псе" - "дві річки". Тобто, вони "дворіченці"...
показати весь коментар
28.04.2026 15:48 Відповісти
ТуаПСЯКИ або ТуапСЯКИ.
показати весь коментар
28.04.2026 16:26 Відповісти
Ну, це вже твоє особисте сприйняття...
показати весь коментар
28.04.2026 16:34 Відповісти
Ти "в курсі", як називався "Южно-Сахалінськ", після заснування його, японцями? "Тойохара" - "Тиха долина"... Дуже красиве місто... було (одна бабуся розказувала, яка там жила в 1946-му). Поїхала туди, у кінці 90-х, так жахнулася - "МУХОСРАНСЬК-надцятий!!!
Куди кацапи не влізуть - завжди все "засеруть". Батько в Кенігсбергу, в 50-ті, служив. Побачив, зо зробили з домом-музеєм Еммануїла Канта, так жахнувся - у нього фото часів молодості, збереглося. Він там, з товаришами, на його фоні, сфотографований...
показати весь коментар
28.04.2026 16:56 Відповісти
Крізь вікно видно, що прокинувся вулкан
показати весь коментар
28.04.2026 14:42 Відповісти
Двіжувій
показати весь коментар
28.04.2026 14:50 Відповісти
Ісландці б назвали його "Нахуанамтанафтайокудль".
показати весь коментар
28.04.2026 15:04 Відповісти
Вічний вогонь?
показати весь коментар
28.04.2026 14:45 Відповісти
Так. Вони таке **********. Та й "дзєнь пабєди" незабаром.
показати весь коментар
28.04.2026 15:15 Відповісти
2022 рік: в Туапсе розгортають ганчірʼя під пісню «за жизнь, брат, до конца»

2026 рік: кінець в Туапсе настав. А триколором залишилось тільки підтертися, навіть вулкан не допоможе потушити
показати весь коментар
28.04.2026 14:46 Відповісти
Полный туапздец!
показати весь коментар
28.04.2026 14:47 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2026 14:49 Відповісти
Тепер в Туапсе не буде НПЗе
===========
Дим... Нехай по тобі тут залишиться лиш дим... І спокій з ним... І спокій, спокій з ним...
(гурт Без обмежень)
показати весь коментар
28.04.2026 14:50 Відповісти
👍
показати весь коментар
28.04.2026 15:17 Відповісти
❗️Breaking news! Путін закрив небо росії стовпом диму з Туапсе
показати весь коментар
28.04.2026 14:50 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
28.04.2026 14:54 Відповісти
Та нам ентот Туапсе на&уй нє нужон бил!!!

показати весь коментар
28.04.2026 14:52 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
28.04.2026 14:55 Відповісти
Логіка беззаперечна.Увесь монголоїдний кацапстан построєн в савєцкоє врємя і його нужно сносіть к херам.
показати весь коментар
28.04.2026 14:57 Відповісти
Там же еще начиная от Новороссийска чуть ли не до Сочи - сплошная курортная зона. Теперь можно на курортном сезоне ставить крест. Конечно россияне свиньи, но даже они далеко не все готовы за свои кровные фубли принимать нефтяные ванны.
показати весь коментар
28.04.2026 14:56 Відповісти
куплю химзащиту с отливом і в Сочі
показати весь коментар
28.04.2026 14:58 Відповісти
В Анапі вони не гидували в мазуті купатись та після морських ванн відмиватись керосином. То не будуть і в Туапсе.
показати весь коментар
28.04.2026 15:06 Відповісти
Та писали самі кацапи, ще торік, (коли втопилися нафтотанкери, у Керченській протоці), що на їх пляжі вже можна тільки в гумових чоботях виходить - з-за мазуту на берегах...
показати весь коментар
28.04.2026 15:57 Відповісти
Денафтивізація🥰
показати весь коментар
28.04.2026 14:57 Відповісти
Поки що все "па плану....в строгом саатвєтствіі с графікам"
показати весь коментар
28.04.2026 15:11 Відповісти
вдалого відпочинку) для них є багато плюсів, движуха яку вони *******,на вогник можна дивитися безкінечно довго, а ще свинособаки отримають супер засмагу в любу погоду, навіть уночі..
показати весь коментар
28.04.2026 15:13 Відповісти
То всё потому что было скучно и пришла она, та самая ДВИЖУХА..
показати весь коментар
28.04.2026 15:15 Відповісти
як там класик косапський писам " и дым отечества нам сладок и приятен!«Горе от ума» (1824) Александра Сергеевича Грибоедова. Фразу часто цитируют, отмечая, что она заимствована Грибоедовым из творчества Гавриила Романовича Державина. Так шо грибоед вже тоді її "позаимствовав" вкрав тобто.... Косапи такі косапи
показати весь коментар
28.04.2026 15:26 Відповісти
Ну, "Грибоєдов", по суті, "кацап", лише "по духу"... Справжнє його прізвище "Гржибовський". Його предки були польськими шляхтичами...
показати весь коментар
28.04.2026 16:11 Відповісти
то ще гірше... манкурт
показати весь коментар
28.04.2026 18:12 Відповісти
От і став жертвою свого ж, "манкуртизму" - будучи послом у Персії, спровокував щось подібне до "баварської революції" 1918 року. Прямо у дворі посольства роздавав вірменам зброю, для розпалювання безпорядків у столиці... Перси прийшли, і вирізали все посольство...
показати весь коментар
28.04.2026 18:16 Відповісти
https://belta.by/world/view/peskov-kiev-udarami-po-npz-v-tuapse-destabiliziruet-mirovye-energorynki-777791-2026/ Песков: Киев ударами по НПЗ в Туапсе дестабилизирует мировые энергорынки"Киев в очередной раз нанес удар по нефтехранилищам, нефть в которых предназначалась для экспортных операций, то есть для выполнения обязательств по экспортным контрактам. Таким образом Киев своими действиями и дальше увеличивает дефицит нефти на мировых рынках, и без того испытывающих значительные трудности из-за ситуации в Ормузском проливе, и провоцирует дальнейшую дестабилизацию на мировых энергетических рынках", - сказал представитель Кремля. Я боюсь ,що скоро рижий донни по вказівці з Кремля скаже Зеленському: ти це закінчуй!! Бо... Дай Бог щоб я був неправий!!
показати весь коментар
28.04.2026 15:33 Відповісти
Знов ху#ло "шептуна" випустило
показати весь коментар
28.04.2026 17:09 Відповісти
Чудово горить!
показати весь коментар
28.04.2026 16:08 Відповісти
Свято триває!!!🥳
показати весь коментар
28.04.2026 16:11 Відповісти
"Сошествие благодатного огня...".
Правильно казав, колись, старшина, у моїй роті, стосовно кацапні: "Один удар кулаком в лоб, заменяет полгода партийно-политической работы...".
показати весь коментар
28.04.2026 16:15 Відповісти
... тапсіна повинна відчути весь жах війни.
показати весь коментар
28.04.2026 17:57 Відповісти