11314 відвідувачів онлайн

Ми допоможемо Україні, - Байден прокоментував підрив Каховської ГЕС. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, слова Байдена поширені у соцмережах.

"Ми не залишимо. Ми допоможемо Україні", - заявив президент США.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 6 червня стало відомо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Внаслідок підриву повністю зруйновано машинний зал, станція не підлягає відновленню.

У регіоні розпочато евакуацію. Затопити може 80 населених пунктів. Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тис. людей. ДСНС опублікувала перелік безпечних місць для евакуації мешканців Херсонщини та вивозить людей з підтоплених територій. Особливо сильно постраждав лівий берег Дніпра.

Підрив Каховської ГЕС загрожує тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції, проте зараз ситуація під контролем. В річку Дніпро через підрив потрапило 150 тонн мастила.

Президент Володимир Зеленський провів екстрене засідання РНБО, на якому було доручено провести евакуацію з районів ризику. Також підрив ГЕС обговорили на засіданні Ставки.

Кремль твердить, що росіяни нібито не причетні до підриву Каховської ГЕС, і покладає всю відповідальність на українців.

Топ коментарі
+24
І ми вдячні за це.
показати весь коментар
07.06.2023 00:02 Відповісти
+23
Тут або потрібно надати всю наявну зброю Україні, або отримаєм ядерний удар. І не факт, що тільки по Україні. Після підриву греблі, не повинно бути сумнівів, що бункерний відморозок вже сам не зупиниться
показати весь коментар
07.06.2023 00:24 Відповісти
+20
Пане президенте потрібні Томагавки
показати весь коментар
07.06.2023 00:06 Відповісти

Завантаження...