8027 відвідувачів онлайн

Міндіч втік від Зе. Як друг президента і Галущенко крали на енергетиці // БЕЗ ЦЕНЗУРИ. ВIДЕО

Марина Данилюк-Ярмолаєва в "Без цензури" — про топовий корупційний скандал, який веде прямо до Володимира Зеленського.

Дивіться на Цензор.НЕТ.

Нагадуємо, антикорупційні органи викрили діяльність злочинної організації, яка вибудувала корупційну схему впливу на діяльність стратегічних підприємств державного сектору, зокрема в "Енергоатомі". Про це повідомила пресслужба НАБУ.

Нардеп Ярослав Железняк заявив, що колишній радник міністра енергетики, про якого йдеться, - це Ігор Миронюк, виконавчий директор з фізичного захисту та безпеки АТ "НАЕК "Енергоатом" - Дмитро Басов, а бізнесмен - Тімур Міндіч. Також на плівках, за словами Железняка, фігурує член НКРЕКП - Пушкар Сергій Іванович. "Карлсон", який є на записах, - це Тімур Міндіч. А Професор - Герман Галущенко.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
Топ коментарі
+14
Ну як ми побачили в 2019 українцям сподобалося що їхню країну Зе називав повією, яка бере з усіх боків, голодомор-холодомор, просто відсувають кордони, вибачення перед кадировим, я нікому нічого не винен... у і таке інше.

А зараз плачуть... і в крові всі
показати весь коментар
10.11.2025 21:28 Відповісти
+11
Чого можна було чекати від проросійського клоуна який висьміював Україну і українців на догоду московських кураторів і проросійських олігархів . Під час війни ворог деркач отримує прибутки з знищеної ворогом української енергетики ,а друг міндіч відмиває гроші на військових закупівлях, це дно до якої привів горе президент
показати весь коментар
10.11.2025 21:19 Відповісти
+10
В мене бували моменти, коли на тлі поганих новин з фронту доводилося донатити на дрони з кредитки, бо до зарплати лишалось ще пару днів.
А тепер, дивлячись на це все, в голові дві думки змінюють одна одну: "...держзрада..." та "..за законами військового часу..."
Але ж ми правова держава і в нас нема законів військово часу... Чи не так?
показати весь коментар
10.11.2025 21:46 Відповісти

Завантаження...