10026 посетителей онлайн
23 239 125

У жены начштаба СБС Гладкого российское гражданство, - "слуга народа" Безуглая. ДОКУМЕНТ

Безугла оприлюднила дані про паспорт РФ у дружини Романа Гладкого

У жены начальника штаба Сил беспилотных систем Романа Гладкого обнаружили российское гражданство.

Об этом сообщила нардеп "Слуги народа" Марьяна Безуглая, информирует Цензор.НЕТ.

"Российский паспорт на имя "Гладкой Елены", жены начальника штаба Сил беспилотных систем ВСУ. Хотя он и просрочен, это никоим образом не отменяет ее российского гражданства. Выписка из СПО СК: АС "Российский паспорт", - отметила парламентарий.


Она попросила СБУ проверить и учесть это во время работы.

Безугла оприлюднила дані про паспорт РФ у дружини Романа Гладкого

Назначение Романа Гладкого в Силы беспилотных систем ВСУ

Напомним, ранее заместитель главы Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки "слуга народа" Марьяна Безуглая заявила, что начальником штаба Командования Сил беспилотных систем ВСУ назначили Романа Гладкого, которого ранее подозревали в госизмене, шпионаже и коррупции.

В Командовании Сил беспилотных систем ВСУ подтвердили, что Роман Гладкий назначен начальником штаба. В Командовании также отметили, что Гладкий в 2018-2019 годах прошел все необходимые проверки СБУ, имеет допуск к работе со сведениями с наивысшей степенью секретности.

2 сентября Комитет по безопасности Верховной Рады принял решение обратиться в СБУ для повторной проверки Гладкого.

СМИ сообщили, что СБУ не проводила проверку Романа Гладкого перед его назначением.

Главнокомандующий ВСУ Сырский принял решение о назначении дополнительной специальной проверки органами СБУ Романа Гладкого.

Топ комментарии
+55
- Ви розумієте, що це важлива держ. посада?
- Так
- А у вас роспаспорт
-Так
- І брат в ФСБ?
-Так
-І батько голова єдиної росії рязані?
-Так
-І ще у вас спільний бізнес з Валуєвим?
-Так
- Ви розумієте, що ми не можем вас взяти?
- Порошенко барига, ненавиджу порохоботів!
- Ось ключі від кабінету.
показать весь комментарий
04.09.2024 12:22 Ответить
+49
Яка прикра випадковість.
-Ніт, це норма!
показать весь комментарий
04.09.2024 12:15 Ответить
+38
за доньку гладкого, яка громадянка @уйлостану та понад 10 років виступає за рашистське цска чому не згадала?!
показать весь комментарий
04.09.2024 12:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Бачте як легко маніпулювати. Спочатку призначають на посаду без перевірки СБУ, людина отрисує доступ до секретнлї інфи (і може бути шпигуном), а потім Мар'яна Безугла переключає увагу на себе від факту призначення без перевірки, ніби якби не вона, то військові поиушують щакон і брешуть суспільству, і таким чином формує протистояння між народом і військовими
показать весь комментарий
04.09.2024 14:54 Ответить
Дружина з російським громадянством - це гірше ніж начальник з російським громадянством.
показать весь комментарий
04.09.2024 14:58 Ответить
Може його звільнять і проведуть розслідування? Та ні, я жартую!
показать весь комментарий
04.09.2024 15:32 Ответить
**********
показать весь комментарий
04.09.2024 15:38 Ответить
Так це ж чудово! Бо іноді здається, що саме тісні зв'язки з рашкою, це як вхідний квіток до влади, державної таємниці. От поставить на голосування законопроєкт про те, що коли в тебе, або в найближчого члена сім'ї є російський паспорт ти автоматично звільняєшся з державної посади та підпадаєш під перевірку СБУ - голосів не набереться!
показать весь комментарий
04.09.2024 16:39 Ответить
Внутрішній ворог у владі по усім направленням !
показать весь комментарий
04.09.2024 17:12 Ответить
Тут потрібно всих дьогати за шию, хто запропонував, хто рекомендував, хто узгодив, і хто призначів, але я чомусь впевнений що це робота головного офісменеджера.)))
показать весь комментарий
04.09.2024 17:31 Ответить
Тільки щоб не українці!...
показать весь комментарий
04.09.2024 18:04 Ответить
Призначенням Татарова в опу Зе вже тоді образив і принизив нас-українців!...
показать весь комментарий
04.09.2024 18:06 Ответить
А чому ж і не призначити, коли 73 проценти українців дали Голобородьку з кіна "карти в руки"?

Чому ж дурниками не скористатись?
показать весь комментарий
04.09.2024 22:58 Ответить
Нагадало старий анекдот. Ставка Гітлера. Гітлер і його генерали мхилилися над картами. Планують військові операції. Тут забігає якийь чел із фотоапаратом. Всіх розпихав і все сфотографував і втік. Гітлер підіймає очі і питає у генералів, - що це таке було і хтл то був?. Йому відповідають, що то був відомий радянський оозвідник - поковнік Іспєв, штірліц! - Чому йогл не арешьувало Гестапо?,
- Неиає сенсу, бо все одно ВІДБРЕШЕТЬСЯ!😁😄😃😀
показать весь комментарий
04.09.2024 18:06 Ответить
На Ленку Лукаш похожа.
показать весь комментарий
04.09.2024 18:50 Ответить
А про саму Безмозку ніхто не хоче запитать у СБУ. Якшо воно СБУ, звісно. Бо Безмозка розпатякує держтаємниці направо і наліво. ЇЇ цитати кацапські пропагандони розтянули по своїм помийкам тіки так
показать весь комментарий
04.09.2024 18:52 Ответить
Що це за хйня , це вже взагалі абсурд логіки!
показать весь комментарий
04.09.2024 19:20 Ответить
Із кумуством в армії треба боротись. Безугла правильно скандал підняла.
показать весь комментарий
04.09.2024 19:33 Ответить
А може треба почати з "кумівством" у зеленому шапітолії?
показать весь комментарий
04.09.2024 23:00 Ответить
Непарядак, паспорт прасроченний! Нужно обновiть!!!!😃
показать весь комментарий
04.09.2024 19:42 Ответить
Кажете пройшов перевірку в СБУ? Потрібно всіх хто голосував за Зе позбавити права займати керівні державні посади пожиттєво та їхніх дітей і правнуків, щоб думали.
показать весь комментарий
04.09.2024 20:54 Ответить
А як так зробити щоб безумна перевірила нашого найвеличнішого на подвійне громадянство?
СБУ до цього справи немає бо Малюк за чеченцями до сих пір по Київу бігає.
показать весь комментарий
04.09.2024 21:08 Ответить
Та у меня уже есть вариант очередь формировать и за деньги, желающих Марьяну в попку розовую моложавую поцеловать! И есть за что. С ценой пока не согласовывается, ведь на прямую выходить на девушку надо. Долю спросит конечно. Стёб! и что не знали? При любой регистрации, код там или банковские карты, по жилью, итд. И ещё. Офицер такого ранга уровня, ответственности и прочее, прекрасно же понимал это всё. Ну как? О какой победе можно говорить.......
показать весь комментарий
04.09.2024 21:56 Ответить
Малюк ходить на день народження до татарова,татаров на день народження до ярмака , а всі разом вони ходять на день народження до зє.
Це кругова порука. Не ждіть від малюка того,що він не зробить без команди з ОПи.
показать весь комментарий
04.09.2024 23:08 Ответить
Так у "Слуг" так через одного!!!
показать весь комментарий
04.09.2024 23:03 Ответить
Да кто в мире "золотых паспортов" 💪вААаще разли4ает эти постСовковые АуСваЙсЫ этж 4исто хлопам нумер дл9 подс4ета поголовь9 🐑🐑🐑🐑