9811 посетитель онлайн

Удар "Орешником" по Днепру: 26 ноября соберется совет Украина-НАТО

Рада Україна-НАТО обговорить застосування ракети "Орешник" Росією

26 ноября совет Украина-НАТО соберется на встречу из-за первого применения РФ для удара по Украине экспериментальной баллистической ракеты.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП, об этом пишет издание AFP.

Заседание созывают по инициативе Украины. Будут обсуждать применение Россией по Днепру баллистической ракеты средней дальности, которую правитель Кремля представил как экспериментальную ракету "Орешник", созданную на основе более старой МБР "Рубеж", которая является потенциальным носителем ядерной боеголовки.

РФ применила против Украины баллистическую ракету

21 ноября 2024 года Воздушные силы заявили, что войска РФ нанесли удар межконтинентальной баллистической ракетой.

В то же время на Западе пока не подтверждают такое применение.

Президент Владимир Зеленский подтвердил, что РФ применила новую ракету.

В ЕС сказали, что использование Россией межконтинентальной баллистической ракеты по Украине является очередной эскалацией со стороны Кремля и свидетельствует о том, что диктатор РФ Владимир Путин не намерен вести мирные переговоры, а играет в "ядерную авантюру".

Российский диктатор Владимир Путин заявил, что Россия 21 ноября испытала баллистическую ракету средней дальности "Орешник", ударив ею по Днепру.

В Кремле сказали, что за полчаса до запуска баллистической ракеты средней дальности "Орешник" Россия предупредила США о ракетном ударе по Украине.

Топ комментарии
+9
Чи можна перемогти зовнішнього
ворога,якщо внутрішніх ворогів аж
кишить
показать весь комментарий
22.11.2024 10:53 Ответить
+7
Він намагався здати, але виявився занадто тупий навіть для такого.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:02 Ответить
+6
Найвеличніший Лідор домовиться, щоб наступного разу вони не просто спостерігали за польотом межконтинентальної ракети, а робили це з занепокоєнням. Ну і, звісно, треба не упустити нагоду, нахамити, посратися, і звинуватити союзників. Треба Лідору на зустріч одягти свою найкращу футболку, щоб біцуху видно було. Тоді точно все вийде.
показать весь комментарий
22.11.2024 10:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Найвеличніший Лідор домовиться, щоб наступного разу вони не просто спостерігали за польотом межконтинентальної ракети, а робили це з занепокоєнням. Ну і, звісно, треба не упустити нагоду, нахамити, посратися, і звинуватити союзників. Треба Лідору на зустріч одягти свою найкращу футболку, щоб біцуху видно було. Тоді точно все вийде.
показать весь комментарий
22.11.2024 10:49 Ответить
Так Зеленський винен в тому шо ***** арєшніком вдарив по Дніпру?
показать весь комментарий
22.11.2024 10:53 Ответить
на всі сто
показать весь комментарий
22.11.2024 10:54 Ответить
Винен, що капітуляцію не підписав у 2022-му?
показать весь комментарий
22.11.2024 10:56 Ответить
Якщо копати глибше, то винен в усьому Олександр Батькович Зеленський, бо не витер виплодка об штору, свого часу.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:00 Ответить
показать весь комментарий
22.11.2024 11:02 Ответить
Ну чого? Талановитого коміка зробив. А якщо копати глибше то це, шо ти сказав, повинен був зробити той з чиєї трухнини ***** зачалось.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:11 Ответить
палиш напалмом пекельний Сотона!!! ти зробив мій ранок!
показать весь комментарий
22.11.2024 11:18 Ответить
якщо копати ще глибше, то винен в усьому коба сталін:
це він заборонив робити аборти...

через те хло і народилось... в році 1952,

а вже через рік,
по здохнуті сраліна,
цей закон відмінили..
показать весь комментарий
22.11.2024 12:53 Ответить
Цікаво, а у чому саме винен, ще й "на всі 100"?
Що він мав зробити? Здати країну *****?
показать весь комментарий
22.11.2024 10:57 Ответить
Він намагався здати, але виявився занадто тупий навіть для такого.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:02 Ответить
То у чому конкретно "на сто відсотків" винен саме Зеля у тому, що твоє ***** вдарило по Україні МБР?
показать весь комментарий
22.11.2024 11:51 Ответить
хочешь шашлык или мивину, и не паникуй, то они нагнетают, россиянцы тоже люди и войной не пойдут
показать весь комментарий
22.11.2024 12:03 Ответить
може хотіли здати ті, хто за нього голосував?
показать весь комментарий
22.11.2024 12:57 Ответить
Дійсно,чого це він у всьому винен? В першу чергу винні партнери. Мало грошей дають, зброї... Це вони зупинили ракетобудівну програму, а гроші вкладали в асфальт.Це ж вони пропонували готуватися до травневих шашликів, коли вже русня стояла на кордоні.Вони ігнорували питання мобілізації, та зняли Залужного, щоб не перечив Верховному...Вони створили гарні умови для процвітання корупції, особливо зараз, на тлі війни,і довели країну до такого стану. При чому тут Зеленський...
показать весь комментарий
22.11.2024 11:48 Ответить
та він не знав, що його оточення - зрадники
показать весь комментарий
22.11.2024 13:03 Ответить
ні, це так на 73% ...
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
Ні, Зеленський ніколи і ні в чому не винен. То Порошенко з 2019 і по 2022 роки заривав величезні бюджетні гроші і час в дороги і знищив всі ракетні програми. А Вова Потужний і Стійкий маладєць. Спочатку воно кричало: "закрийте небо, нас вбивають" Дали Петріоти і іріст Т."дайте мені танки" - дали, потім :"дайте САУ і снаряди". Дали. "Дайте раккети". Дали. "Дайте літаки". Дали. Дозвольте бити по росії американськими ракетами" Дали. А що далі? Чому вже не б'ють по рорсії? Налякалися, що пуйло вдарить по бункеру нашого Потужного і Стійкого?
Може американці мають дати Володі Потужному пару своїх флотів, які можуть вдарити Томагавками? А потім віддати Боневтіку ще Америку? Але у всьому всеодно винні США і Європа, не забувайте, а Володя Боневтік маладєць.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:31 Ответить
нарід - джерело влади..
і зробив свій вибір..
показать весь комментарий
22.11.2024 12:59 Ответить
Для того, щоб ти перестав говорити, що винний Зеленський послухай що говорить американський політик Пінкус. Так, США та Європа винні, що наіПали Україну з ЯЗ, винні що дешева нафта та газ від ***** затьмарила їм очі і за їх допомогою виросло таке ***** як зараз, що воно обнагліло що вони не відреагували на події в 2008-му та в 2014-му. Тому вони винні. Я ж не захищаю Зеленського (я за нього не голосував), до нього є питання і до Порошенка є питання, а ще більше питань до Кучми який зараз сидить на дачі та віскарик потягує. Так, що не все так просто як здається на перший погляд...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:47 Ответить
Чи можна перемогти зовнішнього
ворога,якщо внутрішніх ворогів аж
кишить
показать весь комментарий
22.11.2024 10:53 Ответить
але це новиє ліца..
і їх монобільшісь..
показать весь комментарий
22.11.2024 13:00 Ответить
хто-хто там в Будапештів 90-ті роки має сьогодні захистити від хкуйловського орєшніка???
показать весь комментарий
22.11.2024 11:19 Ответить
В Будапешті гарантом нашої бюезпеки мала бути московія, яка у 1721 році, вкравши нашу назву і історію назвалася росією. Чи наші представники від народу, які їх вибрали віддали ядерні боєголовки, стратегічні літаки і ракети США? Ні вони все віддали кацапам.

Інтерв'ю Костенка https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo
показать весь комментарий
22.11.2024 11:37 Ответить
Будут красную линию рисовать.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:22 Ответить
Так вже визначтеся ''рубіж'' чи ''орішник''! Бо те що ''рубіж'' це міжконтинентальна ракета відомо. А з тим ''орішником'' щось мутять ніби це просто ''балістика''. Хоча стверджують що вона зроблена на базі ''рубежа'', а це МБР. Як кажуть ''дві великі різниці''. Отже і реакція має бути відповідна, бо МБР у війнах ще не застосовували.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:25 Ответить
Тобто це вони спєцом? Зібрались, задались питанням чи то орєшнік. Нє? Рубєж? Ну на нєт і суда нєт, можна розходитися