6350 посетителей онлайн

ОП работает в обычном режиме, - пресс-секретарь Зеленского Никифоров

Можливий удар по урядовому кварталу: ОП працює у звичайному режимі

Офис Президента Украины работает с соблюдением стандартных мер безопасности.

Об этом заявил пресс-секретарь президента Сергей Никифоров, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Офис Президента работает в обычном режиме с соблюдением стандартных мер безопасности: будет звучать тревога - будем в укрытиях", - сказал он.

РФ применила против Украины баллистическую ракету

21 ноября 2024 года Воздушные силы заявили, что войска РФ нанесли удар межконтинентальной баллистической ракетой.

В то же время на Западе пока не подтверждают такое применение.

Президент Владимир Зеленский подтвердил, что РФ применила новую ракету.

В ЕС сказали, что использование Россией межконтинентальной баллистической ракеты по Украине является очередной эскалацией со стороны Кремля и свидетельствует о том, что диктатор РФ Владимир Путин не намерен вести мирные переговоры, а играет в "ядерную авантюру".

Российский диктатор Владимир Путин заявил, что Россия 21 ноября испытала баллистическую ракету средней дальности "Орешник", ударив ею по Днепру.

В Кремле сказали, что за полчаса до запуска баллистической ракеты средней дальности "Орешник" Россия предупредила США о ракетном ударе по Украине.

26 ноября совет Украина-НАТО соберется на встречу из-за первого применения РФ для удара по Украине экспериментальной баллистической ракеты.

Впоследствии СМИ сообщили, что из-за информации о возможности удара по правительственному кварталу в Киеве Верховная Рада отменила заседание 22 ноября.

Топ комментарии
+14
Яке чудове українське прізвище - Никифоров, чи Нікіфоров.. Мівіна в бункері є, то чому ж і не працювати. Кацапи по своїх не битимуть..
показать весь комментарий
22.11.2024 11:31 Ответить
+12
Ага, мівіну гризуть, в бункері. Вже такі ''пикі'' понагризали що ледве в телевізорі поміщаються.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:34 Ответить
+12
"Козирь" на місці?
Тоді удару не буде..... Працюйте!
показать весь комментарий
22.11.2024 11:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яке чудове українське прізвище - Никифоров, чи Нікіфоров.. Мівіна в бункері є, то чому ж і не працювати. Кацапи по своїх не битимуть..
показать весь комментарий
22.11.2024 11:31 Ответить
Ти диви! Речник Никифоров ще є і навіть щось попискує...
показать весь комментарий
22.11.2024 11:32 Ответить
ОПа працює!!!!!
це вже нонсонс...
ОПа мутить щось.
то це буде правда.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:15 Ответить
Ага, мівіну гризуть, в бункері. Вже такі ''пикі'' понагризали що ледве в телевізорі поміщаються.
показать весь комментарий
22.11.2024 11:34 Ответить
показать весь комментарий
22.11.2024 12:23 Ответить
Вінчусом з Гудвайна, значить, запаслись...
Заодне, бронь їм порішали..
показать весь комментарий
22.11.2024 11:34 Ответить
"Козирь" на місці?
Тоді удару не буде..... Працюйте!
показать весь комментарий
22.11.2024 11:42 Ответить
З Ужгорода?
показать весь комментарий
22.11.2024 11:45 Ответить
Можете заносить
показать весь комментарий
22.11.2024 11:46 Ответить
ура, всем на шашлыки и не паниковать, а то налоги не соберут
показать весь комментарий
22.11.2024 11:56 Ответить
ОП працює у звичайному режимі, - кіздіт та бреше
показать весь комментарий
22.11.2024 11:59 Ответить
Кацапи в березні 2022 були біля Києва ,але чомусь ні разу не обстрілювали Урядовий квартал ,при тому що лінія фронту була за 20 км від ОПи ,а тут через майже три роки їм раптом захотілось стрельнути по центру прінятія рєшеній ,як кажуть кацапи ,з чого б це ?
показать весь комментарий
22.11.2024 12:07 Ответить
показать весь комментарий
22.11.2024 12:26 Ответить
Працює? Яке відношення слово праця має до жОПи?
показать весь комментарий
22.11.2024 12:07 Ответить
ОП???
ПРАЦЮЄ???
В ОДНОМУ РЕЧЕННІ???
показать весь комментарий
22.11.2024 12:08 Ответить
Знову "мівіну" шукають?...
показать весь комментарий
22.11.2024 12:11 Ответить
Звичайний режим.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:12 Ответить
Я собі уявляю наступні події, а бумеранг обов'язково прилетить.
Такий розклад - президент, як просрочений, йде у відставку, бо його вибирають виключно на 5 років, разом з ним йдуть в небуття і неконституційний офіс президента. Їм вручають спочатку повістки ТЦК, який вони створили. Як тільки здадуть свої повноваження і сядуть в авто і на любому блокпосту будуть зупинені і засунуті в бусік. Командири підрозділів, отримавши таку підмогу всіх укріплювачів оборони, знаючи як вони її укріпили, відразу переведуть їх в штурмовики і посадять в ті укріплення, які вони побудували за час свого правління військовим і дадуть замість ПТРК(хоча вони не знають, що це таке) і дронів по декілька шматків асфальту, по одному великому і по три маленьких, щоб збивали кацапські ракети і літаки.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:12 Ответить
Продовження. А тим хто виживе і повернеться додому вже ДБР і генпрокуратура вручать повістки для дачі показів по кримінальних справах за розмінування Чонгара і Маріуполя, за знищення ракетних програм, за призначення кулініча, баканова, наумова..., за зняття з посад Залужного і 16 генералів Генштабу, за розікрадені мільярди, які виділені на фортифікації для ЗСУ і захисних споруд для підприємств виробників електроенергії, за розікрадені резерви зерна і захисних масок, за вкрадені сотні мільярдів доларів США допомоги, за розікрадену гуманітарну допомогу, за вкрадені гроші на "великому крадівництві" і ковідних схемах, за злиття ворогу спецоперацій по "вагнерівцях", тюрмі в Донецьку, за видачу ворогу свідка збиття малазійського літака цемаха, за яйця по 17 грн, за фальсифікацію справ на Марченко, Павловського, Ріфа, Червінського та інших
показать весь комментарий
22.11.2024 12:19 Ответить
неправильна послідовність! спочатку допити - потім в штурмовики! а хто не дай бох виживе - на пожиттєве.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:28 Ответить
Взье...ть командиров, у которых эти штурмовики выживут.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
Такі отримали гарантії безпеки від *****
показать весь комментарий
22.11.2024 12:27 Ответить
Пиляють бабло у звичайному режимі...
показать весь комментарий
22.11.2024 12:35 Ответить
..Шоу триває. ОП працює в штатному режимі. Зеленський знову «не втік». А засідання ВР скасували через небезпеку.Хоч Банкова, КМ і ВР знаходяться в одному кварталі.

Знову на протиставленні, ляльководи з Банкової в умовах відсутності інших досягнень, остаточно нівелюють парламент. Відводячи йому роль інфантильного, переляканого, інертного збіговиська. Зате «Він- працює».
показать весь комментарий
22.11.2024 13:08 Ответить
звичайний режим зради і прой@бів зебидла.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:14 Ответить
ОП працює в звичайному режимі: корупція, держзрада, свої люди на важливих посадах, секретні інформація плєшивому і т.п.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:22 Ответить
https://x.com/C0TUS C0TUS

На попередження про неминучий удар по Україні балістичними ракетами, Володимир Зеленський відреагував як справжній лідор:

Рішуче відправив свою дружину в Італію хизуватися новими сережками та карамельними панталонами.

показать весь комментарий
22.11.2024 14:19 Ответить
🌀 На одному п'ятачку знаходяться ВР, Уряд, ОПа, Нацбанк, посольство Китаю.... А ще там є магазини, офіси і купа житла...

Якщо вже влада хотіла тонко дограти фейк про запланований удар мацковитів по центру прийняття рішень, то мала б припинити роботу і інших важливих державних інституцій, заборонити роботу магазинів і офісів у кварталі, виселити цивільних і рекомендувати посольству КНР не працювати. Але то вже занадто тонка гра...Наших маніпуляторів цілком задовольняє примітивний грубий фейк
показать весь комментарий
22.11.2024 16:26 Ответить
Продовжують бухати елітне винце в бункері.
показать весь комментарий
22.11.2024 17:22 Ответить