11814 посетителей онлайн
13 945 78

РФ ударила по Днепру 21 ноября баллистикой из ракетного комплекса "Кедр", - ГУР МО

РФ вдарила по Дніпру ракетою із комплексу

Российские войска 21 ноября атаковали город Днепр баллистической ракетой, вероятно, из ракетного комплекса "Кедр".

Об этом сообщила пресс-служба ГУР МО, передает Цензор.НЕТ.

"Подлетное время этой российской ракеты с момента запуска в Астраханской области до попадания в городе Днепр составило 15 минут. На ракете было установлено шесть боевых частей, каждая оснащена шестью суббоеприпасами. Скорость на конечном участке траектории - более 11 Махов", - говорится в сообщении.

Разработчики мобильного ракетного комплекса "Кедр":

  • АО "Корпорация "Московский институт теплотехники" (г. Москва);
  • АО "Федеральный научно-производственный центр "Титан-Баррикады" (г. Волгоград);
  • АО "Головное особое конструкторское бюро "Прожектор" (г. Москва);
  • АО "Концерн "Созвездие" (г. Воронеж);
  • АО "Научно-производственное предприятие "Спецэнергомеханика" (г. Москва);
  • ООО "Научно-исследовательский центр спецтехники и конверсии "Континент" (г. Москва).

Испытания ракетного комплекса "Кедр" проходили на "4-м государственном центральном межвидовом полигоне РФ" (г. Капустин Яр, Астраханская обл.) в октябре 2023-го и июне 2024 года.

РФ применила против Украины баллистическую ракету

21 ноября 2024 года Воздушные силы заявили, что войска РФ нанесли удар межконтинентальной баллистической ракетой.

В то же время на Западе пока не подтверждают такое применение.

Президент Владимир Зеленский подтвердил, что РФ применила новую ракету.

В ЕС сказали, что использование Россией межконтинентальной баллистической ракеты по Украине является очередной эскалацией со стороны Кремля и свидетельствует о том, что диктатор РФ Владимир Путин не намерен вести мирные переговоры, а играет в "ядерную авантюру".

Российский диктатор Владимир Путин заявил, что Россия 21 ноября испытала баллистическую ракету средней дальности "Орешник", ударив ею по Днепру.

В Кремле сказали, что за полчаса до запуска баллистической ракеты средней дальности "Орешник" Россия предупредила США о ракетном ударе по Украине.

26 ноября совет Украина-НАТО соберется на встречу из-за первого применения РФ для удара по Украине экспериментальной баллистической ракеты.

Впоследствии СМИ сообщили, что из-за информации о возможности удара по правительственному кварталу в Киеве Верховная Рада отменила заседание 22 ноября.

Топ комментарии
+23
Бояришнік.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
+12
У него есть авторитетные источники например в нашем ГУР, чтобы утверждать что удар был нанесен по курятнику а не по командному пункту группировки "Север" кацапов? У него есть информация что после того как кацапы запустили в нашем направлении всем давно известную и понятную ракету - американцы обосрались и забрали все атакмсы, англичане и французы забрали все скальпы и штормы? Мне хотелось бы услышать хоть какие то подтверждения этой версии, которая была так авторитетно изложена.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:23 Ответить
+10
це суть лілі-путіна - юмаріть та підй*увать "западних партнеров"
Смертоносний військовий виріб, звичайно ніколи не назвуть сміхотворним словом "орєшнік".
за-квн-ніл дед кабаєв, за-квн-іл...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
То Кедр, Рубеж чи Орешній?
Можна вже дійти до суті.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:52 Ответить
Бояришнік.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
це суть лілі-путіна - юмаріть та підй*увать "западних партнеров"
Смертоносний військовий виріб, звичайно ніколи не назвуть сміхотворним словом "орєшнік".
за-квн-ніл дед кабаєв, за-квн-іл...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:13 Ответить
Ага, а назвати дрон "Паляницею" чи ракету "Тополем"? Назвати можна як завгодно.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:28 Ответить
Назва повинна бути із "благородних" слів - інакше хенерал, що вимовляє цю назву на планєрці сам стане клоуном.
Кедр - тверда благородна порода дерева, на відміну від ліщинника
показать весь комментарий
22.11.2024 13:32 Ответить
адін йух..
показать весь комментарий
22.11.2024 13:17 Ответить
Експериментальна балістична ракета середнього радіуса дії під назвою ''орєшнік'' (це по ттх і наслідкам застосування - недороблений сирий гібрид ''піонера'', ''тополя'', ''рубєжа'').
А пускова установка - модифікований ''кедр''.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:45 Ответить
Пишуть і таке - "Запуcк з території ракетного полігону Капустін Яр (4-й Державний центральний міжвидовий полігон РФ (4 ГЦМП), Астраханська РФ) МБР РС-26 "Рубіж" проводився з випробувального ракетного стенду на території полігону в зв'язку з відсутністю спеціалізованих мобільних пускових комплексів для ракет цього типу. Пуск на бойове використання забезпечували спеціалісти 4-о Центрального науково-дослідного інституту МО РФ."
показать весь комментарий
22.11.2024 15:40 Ответить
То байка - бо ракета не міжконтинентальна а середнього радіуса дії - міжконтинентальні і ''рубєж'' теж на такі маленькі відстані просто не літають (менше 1000 кілометрів), то не можливо за законами фізики - відповідно все решта що ви зазначили - теж байка.
Поясню ''на хлопський розум'' - велика вантажівка в 20тон не може залізти в маленький гараж для ''Запорожця'' і не може розвернутися на маленькій ділянці де розвертається маленька легковушка, а маленька легкова малолітражка не може перевезти великий вантаж який перевозить вантажівка в 20тон.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:39 Ответить
Усіх спеціалістів 4-о Центрального науково-дослідного інституту МО РФ, які здійснили пуск, мабуть треба поставити на облік.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:40 Ответить
Та яка різниця, союз же тайожний.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:56 Ответить
Єксперти ви там розберіться.. Орешник чи кедр.. мені пох від чого здохнути.. так не легше.. Але живимо.. і поводимся бадьро. Устроили блін полігон для іспитаній.. Давай запад перенесемо на Північну корею. Чим ми Вам завинили. Буфер..зона. Крусаноїди.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
так, зі східними сусідами Україні не повезло..
а казали, що адін нарот
показать весь комментарий
22.11.2024 13:15 Ответить
А є впевнений, що ще багато громадян України (саме громадян, а не українців) так і ще далі вважають, що "адін народ і нада сдаться". І винуватих у всіх бідах роблять не кацапію, а Україну.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:32 Ответить
Це політика. Тут ніхто нічого не завинив, але винним зроблять.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:30 Ответить
Ніхрена собі. Ніхто не завинив. Ти серйозно? То ж не марсіани влізли в Укрїну, а кацапи.А ти :ніхто не завинив.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:35 Ответить
Аналитика уровня "Бог".
показать весь комментарий
22.11.2024 13:00 Ответить
А шо він не, так сказав..??? Давайте почуємо Вашу думку.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:03 Ответить
У него есть авторитетные источники например в нашем ГУР, чтобы утверждать что удар был нанесен по курятнику а не по командному пункту группировки "Север" кацапов? У него есть информация что после того как кацапы запустили в нашем направлении всем давно известную и понятную ракету - американцы обосрались и забрали все атакмсы, англичане и французы забрали все скальпы и штормы? Мне хотелось бы услышать хоть какие то подтверждения этой версии, которая была так авторитетно изложена.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:23 Ответить
Как сказал кто то мудрый "Если это нужно объяснять - то уже не нужно объяснять". Генералы возможно и дебилы, но вот только они все равно руководят войсками. И почему то всегда, во все времена считалось что штаб это мозг армии, какие бы там ни были генералы - воевать без штаба невозможно, так исторически сложилось что даже у партизанских и вообще бандитских образований всегда было что то вроде штаба - даже если это 1 человек. Штурмовая одноразовая группа под Курахово может быть набрана из тюрьмы за пару дней, и за эту же пару дней утилизирована, вместо нее будет набрана другая такая же. Но если ты посадишь этих замечательных людей во главе хотя бы бригады, я уж не говорю о более крупных соединениях - они тебе такого накомандуют...В общем более потрясающего бреда, когда военную ценность высших офицеров приравнивают к такому же количеству одноразовых уголовников в посадке - я еще не слышал.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:00 Ответить
Коли людина спілкукеться сама з собою.. клінічно.. це трошки.. похитнувся.. Але коли людина прагне донести свої думки до соціуму.. це другий діагнос. Я пане перепрошую.. Вас інопланетяни 7 разів не викрадали?. Дякую за відповідь.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:43 Ответить
Ты совсем дурак или прикидываешься? Я отвечал на посты которые в данный момент удалены, скорее всего администрацией.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:49 Ответить
Шавновний.. Я Вас дурнем не називав, якщо ви рахуете що Ви такий.. Прапор Вам і на мітінг.. ждуни. Дякую за гарну розмову.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:56 Ответить
Ты совсем дурак или прикидываешься? Я отвечал на посты которые в данный момент удалены, скорее всего администрацией.

Ви так не збуджуйтесь.. відповідать коли все уже.. на вашу думку..тогось. Ще є місця де ви не побували. Подяки не потрібно.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:59 Ответить
Шановний.. у вас пронос.. Це лікуеться.. Вашими кедровими орешкамі. Не розгойдуйте.. ідіть в сховище. Дякую за увагу.
показать весь комментарий
22.11.2024 14:39 Ответить
Тут без паніки.. прощупують.. дивляться реакцію.. А вона трохи херова аж 26-го нато збиреться (вихідні ніхто не відміняв). А то шо херячать кожний день.. то галстуко-заткнутим..****. Зате як активуються в X мережі.. будуть потужні промови нам вішати.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:02 Ответить
Я вам не чекаючи 26 можу розказати про рішення тих "зборів" в НАТО...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:06 Ответить
Дякую, я також розумію.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:08 Ответить
Збори для публічної картинки, такі бріфінги не анонсують і проводять за сімома дверима.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:33 Ответить
Що там в тебе відізвано вже? Знову обісрався?
показать весь комментарий
22.11.2024 13:19 Ответить
Ідіот. Удари нанесені по пункту командування, де перебували старші офіцери і можливо навіть кндровський хенерал.

До речі, вдарити мегадефіцитною і дорогою мбр по розваленому заводу....
показать весь комментарий
22.11.2024 13:32 Ответить
Він мабуть мав на увазі, що в тому "курятнику" сиділи "пєтухі".
показать весь комментарий
22.11.2024 13:58 Ответить
Дозвіл не відізвано! Не фантазуй в стилі найпотужнішого! І щодо курятника тако ж - ти просто взяв своїм коментарем наплював на ЗСУ!
показать весь комментарий
22.11.2024 13:39 Ответить
Ударів нема значить відізвано, здається очевидно...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:46 Ответить
Дивна логіка...
Якщо автомобіль стоіть при дорозі, значить, у нього немає двигуна?
показать весь комментарий
22.11.2024 14:26 Ответить
Панове, вибачаюсь, що втручаюсь в вашу розмову.. Я не єксперт. Але. Маємо то шо маємо.. можна довго спідницями повітря роздмухувати.. Шось давайте вже бужем потилицю чухать.. робить.. а не на авось.. Так по ходу не проскакує. Це моє бачення ситуації. Запад пішов на вихідні. Каки ми вже послухали.. залишилися.. (у корита). Виправляемо сітуацью. А то ддіванние дождемося поки в двері постукають. (Владу не чіпаем.. яка є така є.. потім розберемя) Зараз згуртуваться потрібно. Таке моє бачення.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:13 Ответить
Ваше звернення краще б адресувати нашій "потужній" владі бо "згуртуватися" вона точно не знає що це таке! Владі плювати на об`єднання всіх проукраїнських сил - наприклад, Порох пропонував відразу ж після Авдіївки дати землю під Порковськом щоб він побудував за свої кошти "під ключ" фортифікаційні споруди (як це доречі робили під час його каденції доречі і тому деякі позиції трималися прктично довго), але його послали бо це ж всі лаври (рейтенги!) йому були б! Тому владу ТРЕБА чипати постійно бо крадівництво буде ще більше! Тільки сліпий цього не бачить або просто упоротий фанат "потужного брехуна"!!!
показать весь комментарий
22.11.2024 16:42 Ответить
Почались бодуновські гадання на кавовій гущі ,з випитої кавивялті.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:55 Ответить
там фахівці по ракетам
один, правда, уже в СІЗО...
показать весь комментарий
22.11.2024 12:58 Ответить
мацква, воронеж, волгоград будуть відповідати.
показать весь комментарий
22.11.2024 12:58 Ответить
тепер зрозуміло, чому Орєшнік
показать весь комментарий
22.11.2024 13:03 Ответить
кедрові горішки
показать весь комментарий
22.11.2024 13:08 Ответить
Також ГУР - 20.11.2024, не піддавайтеся не російське ІПСО про удар.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:09 Ответить
❗️Повернути в Україну ядерну зброю пропонують чиновники у США та європейських країнах, - The NYT
показать весь комментарий
22.11.2024 13:10 Ответить
Треба не пропонувати а повертати вже.
І хтось з МЗС на брифінгу має отримати дзвінок, який буде чутно в мікрофон, де попросять це не коментувати...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:14 Ответить
Ну і що дали. Путін втіче з України? Ні. А от нова Карибська Ракетна Криза гарантована.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:34 Ответить
Тому ми маємо тихенько здохнути?, - бо буде страшна Ракетна Криза?
показать весь комментарий
22.11.2024 13:48 Ответить
війська вже треба вводити. І ракети нам надати. Різні і багато.
показать весь комментарий
23.11.2024 03:57 Ответить
Кароч, ракета називається "******", із комплекса "Ядрьоний пєпєл". Все що про неї відомо - на неї чіпляється спєцчумайдан. У якості дозволу на запуск. Якщо чумайдан не заповнений по вінця ракета не стартує.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:14 Ответить
Кажете, де наші ракети і ядерка? А на хіба? У нас кравчук красівий. Крурва. Пам'ятаю ходив по Боярці, агітував за Чорновола. Так боярчани так і казали
показать весь комментарий
22.11.2024 13:17 Ответить
а в той час, нарід лічився від енурезу, ..
дивлячись на телевізор..
показать весь комментарий
22.11.2024 13:20 Ответить
Який Кравчук? Він помер. Кучма, і весь його виводок, досі керують країною, а повинні сидіти пожиттєво, за державну зраду.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:22 Ответить
це вам прол кравчука: 14 січня 1994 року в Москві, всупереч ратифікованому Верховною Радою 18 листопада 1993 Лісабонському протоколу (СНО-1), яким передбачалося поступове скорочення стратегічних ядерних озброєнь розташованих на території України, самочинно ухвалив рішення підписати «Тристоронню заяву» президентів України, США та Росії щодо негайного вивезення всієї української ядерної зброї до Росії (яке завершилося вже 1 червня 1996 року), причому без будь-яких конкретних гарантій безпеки та документально зафіксованих фінансових компенсацій
показать весь комментарий
26.11.2024 09:06 Ответить
Згоден з вами, того що стосується ЯО. Я про те що Кучма за два своїх строки, сформував олігархічну модель країни, яка діє і донині, чим наніс їй ще більшої шкоди чим Кравчук.
показать весь комментарий
26.11.2024 10:22 Ответить
думаю, що так можна почати царя петра звинувачувати. а зєля не наніс шкоди? за весь час тільки два притомні президенти було. а наріт.... він після вимушеної і тривалої безбілкової дієти. неповносправний.
показать весь комментарий
26.11.2024 14:04 Ответить
Чого з пітєра, з Богдана починайте. А що до ЗЕ, так ви думаєте що його президентство обійшлося без впливу олігархату? Так вони ж його і поставили, під мичання наріду.
показать весь комментарий
26.11.2024 14:28 Ответить
Чорновола теж би їх віддав. Ну скільки можна вам дебілам казати. Україна не мало власної яо, це була московська яо яка лише тут базувалася.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:36 Ответить
так, московські, і літаки стратегічні, і ракети Х-100 з чимось, і сатани, все було лаптєногоє і все треба було віддати))))). ти , дописувачу, будь коректним в спілкуванні.
показать весь комментарий
26.11.2024 08:58 Ответить
А от літаки і ракети Х-100 можна було не віддавати. Але віддали за газ.
показать весь комментарий
01.12.2024 08:30 Ответить
***** мабуть згадав що назва ракети якось пов'язана з горішками , але забув назву дерева на якому ті горішки ростуть ( кедр ) . То ж недовго думаючи і влупив з розгону - орєшнік . !!
показать весь комментарий
22.11.2024 13:20 Ответить
"щєлкают как орєшкі "
показать весь комментарий
22.11.2024 13:24 Ответить
Коли пу спитають, чому ти збрехав ,це ж "кедр", то він відповість "кєдр ето же наш сібірскій арєх т.е. арєшник"
показать весь комментарий
22.11.2024 13:29 Ответить
я.ю як біолог, вже заіпався розбиратися у їхній ботаніці... не то орєшнік, не то ліщина, тепер кедр... то тополя якісь... фантазія в лаптів...
показать весь комментарий
22.11.2024 13:50 Ответить
Понти дорожчє дєнєг...
показать весь комментарий
22.11.2024 14:02 Ответить
Арешик, Кедр - Какая разница? Хуже нибудет - хотьпаржом. Перед смертю.
показать весь комментарий
22.11.2024 13:57 Ответить
Неясно чому тоді, цілих 12 ракет прилетіло в погріб з бухими генералами, не у воронезський концерн "Созвездіє"
показать весь комментарий
22.11.2024 14:57 Ответить
При всій повазі до ГУР, 11 махів виглядає не надто переконливо. Які ж розміри повинна мати ракета, щоб її двигуни розігналися ледь не до половини першої космічної швидкості? Варто лише подивитися на розміри ракетоносія, який виводив на орбіту перші радянські супутники вагою по кілька кілограмів. Або на ракетоносій "Восток", який мав аж 6 (!) маршових двигунів (5 першої ступені та 1 другої), щоб розігнати до 27 махів корабель вагою лише в кілька тон. А тут мова йде навіть не про шахтний, а мобільний комплекс.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:00 Ответить
Зелені соплежуї!!! Ви офіційно після такого вчинку війну рф збираєьнсь оголошувати?!
Чи й далі будите на супротиві віїзджати?! Дістало вже таке знущання над людьми України!
Або офіційно війна, або йдіть н***й!
показать весь комментарий
22.11.2024 15:30 Ответить
Очередной неудачный эксперимент как и с корейцами на передовой, ядерное оружие последний козырь и если параша начинает с него заходить то козырей больше не осталос
показать весь комментарий
22.11.2024 15:35 Ответить
Триндець, зайшов через ВПН на Лєнта ру. Там 90% - про орєшнік, як вони налякали НАТО до напівсмерті, Україна вже стоїть на колінах, з Дніпра всі тікають. Майже перемогу святкують , путін - бог і Рамзес ІІ. І куча фоток у всіх ракурсах того страшного орєшніка...
На Заході, та й у нас теж у ЗМІ багато цієї туфти.
Здається менше всього резонансу і переляку ... у нас в Дніпрі! Хоча вікон повибивав орешнік багато у реабілітаційному центрі інвалідів.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:44 Ответить
Дніпро - сила!