9987 посетителей онлайн
3 534 68

Международное сообщество и партнеры ждут вето Зеленского на законопроект о НАБУ и САП, - Найем

Владимир Зеленский

Сейчас международное сообщество и партнеры Украины ждут вето президента Украины Владимира Зеленского относительно законопроекта №12414, который ликвидирует независимость НАБУ и САП.

Об этом пишет в фейсбуке общественный деятель, бывший председатель Государственного агентства восстановления и развития инфраструктуры Мустафа Найем, информирует Цензор.НЕТ.

"Оказалось, что в этом созыве Верховной Рады больше тех, кто стремится уничтожить НАБУ и САП, чем в предыдущем. Даже среди тех, кто когда-то выступал против их создания: представителей старых элит, "регионалов" и системных коррупционеров, с которыми нынешние депутаты боролись на выборах", - подчеркивает он.

По мнению Найема, складывается стойкое впечатление, что под куполом немного не так поняли фразу "Можем повторить" - и решили, что это про них.

"Нет. Вы - не можете повторить. А вот люди - могут. Но я искренне верю, что до этого не дойдет и не должно дойти. Сегодня все, кто в памяти и в здравом уме, международное сообщество и наши партнеры ждут и надеются на вето Президента. И я лично очень надеюсь и верю, что он эту ошибку исправит", - добавил Найем.

Попутно он также напомнил слова Зеленского, которые он сказал в октябре 2019 года во время встречи с коллективом НАБУ.

"На вас очень много давили. Мы на вас не будем влиять, но если кто-то давит, вы нам говорите - будем давить на них. Если будут возникать проблемы - обращайтесь. При нас у вас развязаны руки", - цитирует Найем Зеленского.

Законопроект №12414

Ранее нардеп Ярослав Железняк сообщил, что Рада на заседании 22 июля хочет подчинить НАБУ генеральному прокурору. Шабунин, комментируя законопроект №12414, отметил, что Зеленский уничтожает ключевые антикоррупционные достижения Революции Достоинства.

В НАБУ и САП отметили, что в законопроект №12414 в последний момент были внесены правки, которые фактически уничтожают независимость САП и подчиняют деятельность НАБУ и САП Генеральному прокурору. Впоследствии Верховная Рада приняла законопроект 12414, который ликвидирует независимость НАБУ и САП.

найем скрин

Топ комментарии
+15
Яке вето? це ідея ЗЕскота знищить антикорупційні органи що б не заважали мародерить
показать весь комментарий
22.07.2025 15:18 Ответить
+14
Не для того чорт квіточку ростив, щоб її зламати...
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
+13
Счазз, його указявка це зробити і він ветує?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не дочекаються!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:14 Ответить
Лэщьч!
Ти де?!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:14 Ответить
Лиже...
показать весь комментарий
22.07.2025 15:53 Ответить
Не для того чорт квіточку ростив, щоб її зламати...
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
Счазз, його указявка це зробити і він ветує?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
Прекрасна ідея. Може збидлячене населення хоч щось про свободу пригадає
показать весь комментарий
22.07.2025 15:17 Ответить
А населення, яке ти назвав збидляченим, стоїть на 0 і захищає Україну.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:23 Ответить
Та він тільки по методички може, тому скиглити буде до кінця життя, бо з таким відношенням до свого народу більше 2% і надалі мати не буде.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:32 Ответить
Найєм голосував за найвеличнішего ?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:15 Ответить
Найємніші як й Шабунін - це відкинута соросотня у жабогадюкінгі останніх тижнів - перемогла ПАРТІЯ РЕГІОНІВ + БЮТ +ОПЗЖ
показать весь комментарий
22.07.2025 15:18 Ответить
а якщо простіше - усі підкомПРоматні у Кремля
показать весь комментарий
22.07.2025 15:19 Ответить
Да акое там вето? У Зе аж ручка в руке дрожит от оргазма
🫤

показать весь комментарий
22.07.2025 15:16 Ответить
Нущо, товарісчі Найєми, Парасюки, Стерненки, Притули все ще з Порошенком воюєте? 🤔 Герої Майдану, кажете? Проти януковщини, кажете? І як вам тепер, іудушки? Як вам зелений Антимайдан? А вони з і за вами прийдуть, як за неблагонадійними. Пізніше, ніж за іншими, але прийдуть.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:22 Ответить
Ох ніясобі хто прокинувся!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:16 Ответить
пуштун найєм, як громадський діяч, заброньований, чи як?
на якій підставі?
чи десь, на іншому броньованому ренжику, прикомандирований розсікає по ресторанам києва?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:17 Ответить
у нєво брат ваівал. как у їрмака.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:45 Ответить
нє!
ну, начебто дійсно воював.
навіть, ока лишився.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:46 Ответить
Буде виглядати, як сам себе забанив...
показать весь комментарий
22.07.2025 15:17 Ответить
Яке вето? це ідея ЗЕскота знищить антикорупційні органи що б не заважали мародерить
показать весь комментарий
22.07.2025 15:18 Ответить
Вава!
Ломай ручку!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:18 Ответить
Зараз добрий царь врятує демократію в країні. А може на те і був розрахунок?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:23 Ответить
Ні, не врятує
показать весь комментарий
22.07.2025 15:26 Ответить
Закрили байденівське дєтіще. Хто мав дівіденти дуже розстроївся.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:24 Ответить
Та ні - СОРОСЯТИНУ вимітають разом з Пінчуком - а рулити буде ПАРТІЯ РЕГІОНВ
показать весь комментарий
22.07.2025 15:28 Ответить

серйозно? оця трійка буде ветувати рішення кремлівського перевороту у ВР?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:25 Ответить
А Наєм від тих партнерів що, отримав мандат на таку заяву?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:26 Ответить
чому б йому ветувати коли зеленський і є той хто хоче знищити здобутки майдану-незалежні антикорупційні структури-хіба не бачите що він показав своє нутро антимайданівця
показать весь комментарий
22.07.2025 15:27 Ответить
Товаріщ найвеличний лідор, проізошла чюдовіщна ошибка!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:27 Ответить
показать весь комментарий
22.07.2025 15:32 Ответить
от не лізе, а воно все одне пихає, бо нашару!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:45 Ответить
А що він можна, як накажуть так і зробе
показать весь комментарий
22.07.2025 15:34 Ответить
У ЛІДОРА зранку в кровать Єрмак подає сценарій - сьогодні фотосесія зі мною та Умєровим ... Запис відоса ... А ПРО ВСЕ ІНШЕ ВІН Й СНОМ Й ДУХОМ НЕ ЗНАЄ , чомусь я впевнена . У нього дозована інфа через Єрмака - ну вже немає міжнародного видання, котре б не писало про це...
Ну там не ПРо кровать прадва а ПР кабінет Єрмака йшлося... Ну дик ккая разніца...
показать весь комментарий
22.07.2025 15:34 Ответить
'Еще не все погасли краски дня. Еще не жаль огня. Бог хранит меня.' Зелені навіть з мішками грошей і 'новим Ізраїлем' тимчасові. Україна вічна. . Такою злою була тільки в 2004 і в 2014.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:35 Ответить
немає антикорупційного бюро, значить немає і корупції, все просто Клоуни 75%)
показать весь комментарий
22.07.2025 15:36 Ответить
"Бєларусізація" України йде повним ходом. Постає питання, за що ми воюємо? Щоб у нас замість лукашенкі-путіна сиділо хрипате *****, яке так само, як лукашенка-путін буде диктатором, який демонстративно гвалтує Конституцію, свободу слова та плює на традиції та звичаї українського народу? Може загравшийся клоун переплутав Україну, яку він ненавидить, з дорогою йому московієй, де вирішує все сЦарь, а решта перед ним плазують? Ми за це воюємо з рашкой? Щоб ця паскуда будувала тут свою версію рускаваміра? Може вже досить робити вигляд що нічого не відбувається та згадати, що джерелом влади в Україні є народ, а не ******* промоскальське бидло, яке наїбало свого туповатого виборця і прикриваючись цим в турборежимі нищить демократичні інститути України.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:39 Ответить
В дурку інтернет провели?
показать весь комментарий
22.07.2025 16:03 Ответить
******** ZEлена, це ти у свого психіатру спитай, хоча марно, у ZEбидла мозгів ніколи не було і не буде.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:16 Ответить
Таки да, провели інтернет в дурку. Ти в палаті №6 разом з Наполеоном, Гітлером і Сталіном?
показать весь комментарий
22.07.2025 16:22 Ответить
дурілка картонна, йди дивись свій ZEшмарафон для імбіцилів та молися на свого кремлівського скомороха, який називає українців та москалів "однім народом" та мародерить мільярдами стікаючу кров"ю Україну. Через мільйони таких імбіцилів, як ти, Україна втратила 6 років, 20% своїх територій, 8 мільйонів біженців та сотні тисяч загиблих українців.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:29 Ответить
Україна втратила все перечислене тобою, через таких, як ти. Це такі як ти , відали можливість Бєні Бородачу вкрасти в України цілий народ на виборах. Де ти був в 2019-му? Чому ти не пояснював народу, за кого треба голосувати? А тепер волаєш, рвеш на голові волосся і посипаєш голову попелом. Ось такі циніки і брехачі, як ти і довели Україну до теперішнього стану.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:50 Ответить
напередодні виборів 2019 я тут, на Цензорі, казав, що зелупа при владі то буде велика біда, що голосувати за нього неможна, але такі, як ти, недоумки, реготали та вєрєщали "какаяразніца", хоть паржом, хуженєбудєт. Ну шо, курва, зараз тобі добре регочеться?
показать весь комментарий
22.07.2025 16:55 Ответить
Ну, ти ж розумієш, що казав ти дуже хреново і дуже тихо, тонше від комариного писку, раз за Вову ********** проголосувало 73%. Тобто, тебе мало хто почув.
показать весь комментарий
22.07.2025 17:01 Ответить
Відколи владна шльондра Наєм став державним діячем? Коли стара повія стали цнотливою ?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:39 Ответить
НА БАНКОВІЙ РОЗГЛЯДАЮТЬ ТАКОЖ ЗМІНУ КЕРІВНИЦТВА ГУР ТА СБУ - ДЕПУТАТ

новина 11 липня,Дзеркалдо тижня

Так хто ТАК сьогодні рулить СБУ Малюк чи Татаров?
показать весь комментарий
22.07.2025 15:40 Ответить
ЕС пока ничего Украине перекрывать не будет, потому что воевать с рф там желающих нет. А эти НАБУ и САП надо разогнать, только деньги проедают. При Порохе эти "активисты" костюмированные протесты устраивали -- лицемерные подонки.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:42 Ответить
Підозра Чернішову, з останнього.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:53 Ответить
Тогда к чему такая спешка в ВР с переподчинением двух структур.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:14 Ответить
Цар хороший! То бояре погані!
показать весь комментарий
22.07.2025 15:45 Ответить
Зеленський, Єрмак, Татаров, Арахамія випробовують ЄС та НАТО на межу їх витримки і якщо цей крінж з НАБУ та САП пролізе - будуть ще сюрпризи від зеленої влади по демонтажу європейського курсу України. Люди при владі, які сіють в час війни та смертельних випробувань для Держави розбрат, розкол, зневіру хто вони? Дурні? Вороги? Безсовістні негідники? Некомпетентні пройдисвіти? Думаю що пекельний коктейль з усіх цих персонажів. Тримайтесь, українці. Далі буде.
показать весь комментарий
22.07.2025 15:52 Ответить
Коли ця сволото здохне???!!!
показать весь комментарий
22.07.2025 16:05 Ответить
Наем хочет спасти морду зЕ.Только санкционировал именно тоже зЕ.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:10 Ответить
Ждала ждала пока недождалась.
показать весь комментарий
22.07.2025 16:27 Ответить
Придворный антикоррупционер подал голос, как быстро его отправят служить вместе с Шабуниным?
показать весь комментарий
22.07.2025 16:31 Ответить
Як він його ветує, коли оточений рашиською агентурою, якщо сам не є її частиною? Легко організують летальний передоз!
показать весь комментарий
22.07.2025 16:33 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/56871 Борислав Береза:
Всі ж розуміють, що Володимир Зеленський не накладе вето? Ну, не просто так же він все це протягнув. І всі ж розуміють, що Генпрокурор Руслан Кравченко не подасть у відставку на знак незгоди з тим, що відбувається? А я вас попереджав, що він хоче царювати, як Путін і тому будує Рашку на мінімалках.
І всі ж розуміють які сценарії вимальовуються для України? Сьогодні відбувся початок грузинського сценарію. Яник на зміг ушатати країну та позбути Україну незалежності, а шоумен впевненно йде до результату. До речі, схоже, що на болотах радіють через те, що наш цар запускає соціально-політичну кризу. Їм це в тему.
Моя єдина надія на погрози європейських урядів, що створення антикорупційних органів було умовою не лише безвізу, а і євроінтеграції. І якщо не буде накладено вето, то буде реакція з боку ЄС. Хоча Зеленському євроінтеграція і не потрібна. Як вона не потрібна, наприклад, Лукашенку. І це ви теж, сподіваюся, розумієте? То який сценарій залишає Зеленський Україні?
показать весь комментарий
22.07.2025 17:42 Ответить
Геть обкуреного!
показать весь комментарий
22.07.2025 20:45 Ответить