13173 посетителя онлайн

Уиткофф случайно написал, что "мирный план" СМИ получили от "К", вероятно речь идет о Дмитриеве

Виткофф случайно заявил, что РФ могла слить СМИ мирный план

Спецпредставитель Трампа Стив Уиткофф, вероятно, ошибочно раскрыл источник "плана" США и России по окончанию войны в Украине.

Об этом сообщил журналист Майкл Вайс, передает Цензор.НЕТ.

Так, под постом автора статьи Брака Равида Уиткофф заявил, что источником информации для статьи Axios о "мирном плане" мог быть человек "К".

"Видимо, он узнал это от К", - говорится там.

Виткофф случайно заявил, что РФ могла слить СМИ мирный план

Впоследствии он удалил это сообщение.

"Почти наверняка речь идет о Кирилле Дмитриеве, которого цитируют в статье. Но, похоже, российская сторона сливает эту информацию не просто так. Похоже, что Дим Филби не знает, как работает Твиттер, но, тем не менее, уверен в своей способности положить конец войне", - отметил Вайс.

Дим Филби - это игра слов. Речь идет о Киме Филби, британском разведчике и двойном агенте СССР.

Виткофф случайно заявил, что РФ могла слить СМИ мирный план

Что предшествовало?

Что известно о мирном плане Трампа?

По данным NBC News, Трамп якобы одобрил 28-пунктный план для прекращения войны между Россией и Украиной. Этот план был разработан при участии его спецпосланника Кита Келлога, вице-президента Дж. Д. Венса, Марко Рубио и других.

По некоторым сообщениям, план предусматривает гарантии безопасности для Украины, которые могли бы обеспечить длительный мир. Однако среди условий, якобы, есть:

  • отдать весь Донбасс, включая те территории, которые сейчас контролирует Киев;
  • сокращение численности вооруженных сил Украины;
  • сокращение военной помощи США;
  • признание русского языка государственным и поддержка Русской православной церкви в Украине.

Бывший госсекретарь США Майк Помпео заявлял, что при Трампе Украина может получить значительную военную помощь и поддержку вступления в ЕС и НАТО. Также Помпео говорил о "реальных санкциях" против России, если она не согласится на условия плана.

На данный момент нет полной, официально подтвержденной публичной версии этого 28-пунктного плана - многие детали остаются спекулятивными или из источников, близких к окружению Трампа.

Топ комментарии
+21
Пилять, ці утирки настільки тупі (про те, що вони негідники, навіть не пишу: і так ясно), що для них питання держав і націй -- це питання "чісто бабок".

Щиро бажаю вітькоффу загриміти до американської в'язниці років на десять. Там є за що.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:12 Ответить
+16
Чого випадково? - плани щодо України пишуться в кремлі
показать весь комментарий
20.11.2025 12:05 Ответить
+16
План цього Вітькофа співпадає з ультиматимум Путіна. Як так могло статися? Мабуть з ********** на пару писали.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
😆🤡 За планом США, рф зберігає контроль над Донбасом в обмін на орендну плату, - The Telegraph

За даними видання, у документі передбачена схема «гроші за землю», але розмір виплат не уточнюється.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:05 Ответить
показать весь комментарий
20.11.2025 12:07 Ответить
Так і з Віткоффом. Трохи подумавши, розумієш, що насправді він - звичайнісінький Вітков (чи Вітьков). А коли дізнаєшся, що прізвище його діда, першого із Віткових на американській землі, звали Девід, тобто Давид, а бабусю до заміжжя звали Роза Померанц - усе стає на свої місця. Так, Стівен Віткофф - нащадок євреїв, які свого часу виїхали з Російської імперії до Сполучених Штатів Америки.
https://zaxid.net/statti_tag50974/
показать весь комментарий
20.11.2025 13:28 Ответить
америкоси сподіваються на російські рідкоземи. Це так допомогли українцям, а разом і світовій демократії
показать весь комментарий
20.11.2025 12:10 Ответить
використали і виплюнали, проте головне заговорити усіх то розмовами про санкції, то про героїзм українського народу
показать весь комментарий
20.11.2025 12:12 Ответить
Очевидно що після цього зливк, якиц поеазав, що Трамп і його представники грають на боці кацапів, просуваючи план, яеий привіз дмітрієв, Штати не можуть бути посередниками у мирному процесі. Залишається лише Європа.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:14 Ответить
План допомагає здати території без всенародного обговорення і голосування ,як того вимагає Конституція. Вони знайшли шлях як забрати території без проблем. А сума буде символічна - тому й засекречена. Три довбойо зберуться у Будапешті і розпилять країну покімнатно на «аренду». Таке могло прийти в голову тільки в кремлі або «вєлікому махінатору нєдвіжімості «-Трампу.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:16 Ответить
Російський агент засвітив сам себе? Хоча не дуже він і маскувався!
показать весь комментарий
20.11.2025 12:20 Ответить
Черговий "Будапешський меморандум" підсовують.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:21 Ответить
Коли при владі старі пердуни які не дочувають та спорожняються в штани то діла не буде. На даний момент в світі чомусь одні пенсіонери керують країнами.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:22 Ответить
Ні, все в Божих руках
Але залежить і від народу, який їх обирає папріколу чи за гроші
показать весь комментарий
20.11.2025 14:13 Ответить
Та зрозуміло і без цього що - ніхто і ніякого спільного ( американо- кацапського ) плану не розробляв . Просто взяли старі хотєлки ***** , озвучувані раніше кацапом дмітрієвим , і видали це за новий план . Навіть сенатори зізнаються що нічого про розробку нового мирного плану не чули . .
показать весь комментарий
20.11.2025 12:29 Ответить
Від Карлсона він все отримав...
показать весь комментарий
20.11.2025 12:30 Ответить
ще раз для всіх непритомних, що вірять у кінець війни на цьому тижні:

1. вітьков не вміє користуватись телефоном. Але звісно знає як закінчити війну (без знань і досвіду)
2. вітьков, трамп і ко не досягли успіху в жодному напрямку за 11 місяців (всередині сша). Але звісно, вони за 3 дні закінчать війну, ага, ага
3. те, що цей план виринає за 20 годин до початку санкцій - чисто випадковість. Просто співпало.

p.s. Дивуюсь, що узкая смєкалка досі ефективно працює з американцями. санкції вже під питанням...І дивуюсь українським бобікам, що вірять у кінець війни "завдяки мудрому трампу"
показать весь комментарий
20.11.2025 12:31 Ответить
Та ніхто тут не вірить, крім ідіотів. Але що тиск магацетлів на Україну після цього посилиться, сумнівів немає.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:49 Ответить
5. Вітько ще й не дочуває
показать весь комментарий
20.11.2025 13:19 Ответить
Цей відкоф це відвертий ворог України ,тому хотілося що б після виборів в конгрес такі паскудники пішли з адміністрації.
показать весь комментарий
20.11.2025 12:37 Ответить
Трампік-Краснов мабуть подвоївся по повній..Йому вже вижається що воно сидить в Кремлі і що воно хкуйло... Скоротити армію??? Ги-ги.. ЄС чекає що шизофренік владімір розпочне атакувати країни Балтії Польши, .то чому не скоротити армію агресора?? Будапештські пид..ри..підписанти і гаранти
показать весь комментарий
20.11.2025 12:49 Ответить
Все эти клоунские разборки тупо оттягивание времени. Уже год мусолят эти переговоры, одно-другое-третье. Тот слил это, этот слил то третий другое и по новой, а по факту уже больше года русня спокойной продолжает войну и оккупирует больше территорий что и является целью этого бесполезного инфошума
показать весь комментарий
20.11.2025 12:54 Ответить
Віткоф і "випадково" -- це слова-синоніми.
показать весь комментарий
20.11.2025 13:01 Ответить
А чи хоч хтось про нього думав інакше,а ніж як про ідіота?)))
показать весь комментарий
20.11.2025 13:01 Ответить
ОБЕРЕЖНО - ЦЕЙ ПЛАН НЕБЕЗПЕЧНИЙ ! Якщо по з цим планом погодитися - значить все - Україна добровільно продала , віддала росії Донбас і тоді ЖОНИХ ПРЕТЕНЗІЙ і РЕПАРАЦІЙ ДО АГРЕСОРА НІЯКИЙ СУД НЕ ПРИЙМЕ ! ! ! Бо вже є прецедент .
показать весь комментарий
20.11.2025 13:13 Ответить
Усе в Божих руках
Плани, погода, здоров'я, настрій, удача на нулі, захист від куль та дронів
показать весь комментарий
20.11.2025 14:10 Ответить
.. Потужна гарантія . Ну тепер я спокійний .. .

..
показать весь комментарий
20.11.2025 14:15 Ответить
цей план, це перший крок до ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ ригів баригів зєлєворів проти УКРАЇНЦІВ ПАТРІОТІВ
показать весь комментарий
20.11.2025 14:26 Ответить
пошліть цього підх....йовника нах
показать весь комментарий
20.11.2025 14:28 Ответить
...нарешті, нехай скаже пу, чим йому загрожувала/загрожує Україна, що він "вимушений" вбивати =геноцидити українців, перетворюючи квітучі укр міста в труху?

пу домогся зворотного результату: Україна і НАТО почали вимушено озброюватися до зубів, щоб стримати його вологі мрії до реанімації расєйськой імперії і варшавського договору.
...чи зараз єдиний аргумент - наявність ЯЗ і той, хто її має може робити що завгодне і міжн.право і кипи договорів з підписом пу це макулатура
показать весь комментарий
20.11.2025 14:31 Ответить
Боже, і ці люди керують світом!
показать весь комментарий
20.11.2025 14:33 Ответить
вони не люди.