10951 посетитель онлайн

Украина согласилась на мирное соглашение, осталось урегулировать детали, - CBS News

Прогресс в мирных переговорах: США и Украина согласовали ключевые положения

Украина соглашается на мирное предложение, согласованное по результатам консультаций в Женеве при посредничестве администрации Трампа. Осталось согласовать только "незначительные детали".

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом неназванный американский чиновник сообщил CBS News.

"Украинцы согласились на мирное соглашение", - сказал американский чиновник CBS News.

"Есть некоторые незначительные детали, которые нужно урегулировать, но они согласились на мирное соглашение", - заверил он.

Также издание цитирует Рустема Умерова, что общее соглашение по предложению достигнуто, а детали еще требуют уточнения.

Напомним, по словам Умерова, делегации Украины и США достигли общего понимания по ключевым условиям соглашения, обсужденным в Женеве.

"Мы ожидаем организации визита президента Украины в США в ближайшую возможную дату в ноябре, чтобы завершить финальные этапы и достичь договоренности с президентом Трампом", - добавил глава СНБО.

Впрочем, пока неизвестно, поддержит ли соглашение страна-агрессор РФ, которая постоянно срывает любые мирные договоренности.

Что предшествовало?

  • В воскресенье, 23 ноября, в Женеве начались переговоры делегаций Украины и США по мирному плану для завершения войны России против Украины.
  • Ранее сообщалось, что украинская делегация уже провела встречи с советниками ЕС в Женеве.
  • Впоследствии президент Владимир Зеленский сообщил о первых результатах переговоров, которые проходят в Женеве с участием делегаций США, Украины, ЕС и Великобритании по американскому плану завершения войны РФ против Украины.
  • Секретарь СНБО Рустем Умеров сообщал, что текущая редакция мирного плана США по прекращению войны РФ против Украины находится на завершающем этапе согласования и уже отражает большинство ключевых украинских приоритетов.
  • По итогам переговоров в Женеве в воскресенье, 23 ноября, государственный секретарь США Марко Рубио сказал, что команда Вашингтона внесет "некоторые изменения" в американский мирный план.
  • Новый мирный план США по урегулированию российско-украинской войны сократили с 28 пунктов до 19.
Топ комментарии
+27
А проінформувати суспільство і народ України?

Чи це для зєрмаків не важливо?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:09 Ответить
+17
Текст угоди - де?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:10 Ответить
+12
"Українці погодилися на мирну угоду"??????Серйозно?А можна мені взнати на що я,*****,погодився?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Про які не значні перешкоди йде мова...
показать весь комментарий
25.11.2025 15:08 Ответить
Не всі країни хочуть прийняти потік мільйонів українських біженців які хлинуть з України після капітуляції
показать весь комментарий
25.11.2025 16:31 Ответить
А проінформувати суспільство і народ України?

Чи це для зєрмаків не важливо?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:09 Ответить
нема такого етносу більше. Ліквідований в 2019 всенародним голосуванням.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:30 Ответить
Про Оман багато інформували? А все тому, що українчикам це нецікаво.
І зелений каганат про це знає.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:50 Ответить
Зешобла вирішує особисті питання, саме цім займаються переговорники погоджені піськограєм, поїхали переговорники лояльні до Зе, проукраїнського інтересу там точно немає.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:20 Ответить
Всі ми президенти!Значить всі ми і погодилися
показать весь комментарий
25.11.2025 17:21 Ответить
Текст угоди - де?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:10 Ответить
а ***** про це знає?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:12 Ответить
Європейці нормальну версію викотили. Де розмежування за ЛБЗ, без обмежень ЗСУ і НАТО, ізьіг з культом йдуть за кораблем.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:13 Ответить
Мирного плану від Європи не буде: союзники України працюватимуть з існуючим планом США, а не складатимуть окремий документ, - прем'єр Великої Британії Стармер
показать весь комментарий
25.11.2025 15:25 Ответить
Ну так можна працювати за європейським вектором.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:26 Ответить
а ты из каких будешь?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:32 Ответить
Ага, остались детали, от которых будет зависеть, будет ли существовать украина как государство или нет. Переговорнички
показать весь комментарий
25.11.2025 15:14 Ответить
Світ має бути примушений виконати будапештський меморандум. У нас є всі важілі. Силові структури - дійте.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:14 Ответить
Нема нас важелів, тобі вгашеному скільки разів про це казати?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:37 Ответить
Та нічого не "все". Кацапня ніколи не погодиться на те, на що Україна погодилась. Просто ще раз показують трампону,який він дебіл разом зі своїми вітьковими, венсами та подібним сміттям.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:52 Ответить
Так головне це територіальне питання та вступ в нато, а це питання не оговорювалось в Женеві. Решта це другорядні питання. І саме головне скільки би вони не домовлялись ,путлєру не потрібен мир і він нічого підписувати не буде
показать весь комментарий
25.11.2025 15:23 Ответить
Забуваєте про обмеження на ЗСУ.
Територія, армія, зовнішня підтримка - це критично.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:24 Ответить
Вчіться у японців. В них офіційно після ДСВ взагалі армії нема. Офіційно.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:38 Ответить
Ви серйозно вважаєте, що русня така тупа?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:39 Ответить
Яке обмеження ?????? Про що ви? 600 тис , яке було запропоновано в угоді це обмеження? В мирний час,навіть в умовно мирний це достатня кількість військових. Зараз по даним ГРУ в Україні воює близько 650 тис орків, так це війна йде. Трохи адекватніше дивіться на речі
показать весь комментарий
25.11.2025 15:42 Ответить
Пункт цей про 600 тисяч процитуйте. Мовою оригіналу, будь ласка.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:45 Ответить
6. Чисельність Збройних сил України буде обмежена на позначці у 600 тисяч осіб.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:35 Ответить
Вмикаю режим русні.
Вооружённые силы следует понимать как любые государственные и негосударственные формирования, владеющие оружием. К ним относятся: ВСУ, НГУ, СБУ, Нацполиция, ДПСУ, Тероборона, ЧВК, иные подобные формирования. Численность следует понимать как штатную плюс фактическую.
А тепер порахуйте, скільки в цих умовах будуть саме бойова частина ЗСУ.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:38 Ответить
Які це Українці погодилися ? І з чим вони конкретно погодилися ? Українців можливо про це повідомити ???
показать весь комментарий
25.11.2025 15:26 Ответить
В українській делегації хоч один українець був?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:53 Ответить
тобто?
всі вже забули як рада одноголосно просрала копалини україни?
то, готуємось, до саме такої одноголосної капітуляції!
"опозиція" в тому числі, бо не можна дратувати дядю сема!
показать весь комментарий
25.11.2025 15:29 Ответить
А що ти хочеш від опозиції?Та й хто опозиція?Половина голосу і жменька ЄС.Навіть в жпж більша фракція ніж єс
показать весь комментарий
25.11.2025 17:24 Ответить
То умєрова посадять до буцигарні за мародерство на міжнародній допомозі чи ні?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:31 Ответить
Українці погодилися на мирну угоду? чи то може Зе шмаркля зі своїм корумпованим антуражем погодились на щось що Українці ще навіть і не бачили. Будапешт мабуть віддихає після цього "плану" якщо руссня сидить тихо і мовчить значить їм все за*бісь чекають чи до кінця "проковтне" приманку
показать весь комментарий
25.11.2025 15:33 Ответить
Капітуляція узгоджена ще в Омані....
показать весь комментарий
25.11.2025 15:36 Ответить
"Українці погодилися на мирну угоду". Це оті "українці", з рубільниками по півметра?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:38 Ответить
Майже 4 роки героїчного опору підуть коту під хвіст.Пейсаті з чебуреками вирішують все без українців.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:38 Ответить
Епоха клоунів,по всьому світу ,де вже той астероїд?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:39 Ответить
Погодження України потрібно лише для одного, показати що ***** недоговороздатний взагалі.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:39 Ответить
Ще б пак! Вони на ці умови погодились ще в 2022.

показать весь комментарий
25.11.2025 15:40 Ответить
Та окстіться вже, навіть якщо наші погодяться,кацапи ніколи на це не підуть
показать весь комментарий
25.11.2025 15:40 Ответить
А як такий варіант: ви согласілісь, вот давайтє тєпєрь отводітє войска, сокращайтє іх, прізнавайтє язьік і цєрковь, отказивайтєсь от НАТО. Ужє. А ми - стрєлять і наступать нє пєрєстанєм. Ми ж нічєго нє подпісивалі.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:44 Ответить
"Українці погодилися на мирну угоду"??????Серйозно?А можна мені взнати на що я,*****,погодився?
показать весь комментарий
25.11.2025 15:51 Ответить
Вибач, спочатку секс потім балачки.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:59 Ответить
секс це добре.
показать весь комментарий
25.11.2025 17:55 Ответить
Все як завжди - спочатку підпишуть угоду, потім покажуть щось неясне з секретними доповненнями мудрому наріду, який вже буде в позі Афродіти.
показать весь комментарий
25.11.2025 15:58 Ответить
Багато знатимемо - погано спатимемо.Тому й нічого не кажуть)
показать весь комментарий
25.11.2025 16:02 Ответить
Цікаво буде дивитися як ВР проголосує за відокремлення не окупованої частини Донецької області від України і зеля буди виводити війска з Краматорську, Слов'янську, Дружківки.. і передасть рашці ці міста та інші, як він передасть півмільйона громадян України, які там мешкають, рашці ?
Бо це все передбачено "мирним планом" капітуляції.
На який зеля погодився, судячи з новин.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:03 Ответить
Завгосп ОП домовився з ріелтором з США при мирну угоду? А підписувати її має клоун, що грає роль президента?
Текст угоди покажіть українцям!!!
показать весь комментарий
25.11.2025 16:14 Ответить
Під@р@си, які в 2019-му голоснули поприколу, де ви? Як вам ржеться, ідіоти?
показать весь комментарий
25.11.2025 16:40 Ответить
Коментарів небагато. Здається навіть більшість патріотів цензора згодні.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:46 Ответить
Да какая разница. Хуже не будет
показать весь комментарий
25.11.2025 17:02 Ответить
головний пункт, звичайно, відсутність фінмоніторингу.
показать весь комментарий
25.11.2025 17:57 Ответить