10176 посетителей онлайн

Украине могут закрыть путь в НАТО из-за договоренностей США, членов Альянса и России, - CNN

Членство Украины в НАТО под вопросом

Украина рискует потерять перспективу вступления в НАТО после ряда договоренностей, достигнутых между отдельными странами-членами Альянса и Россией.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на CNN.

Переговоры Украины и США

Источник, непосредственно знакомый с переговорами во Флориде, в которых приняли участие государственный секретарь США Марко Рубио, специальный посланник Стив Уиткофф и зять президента Дональда Трампа Джаред Кушнер, сообщил CNN, что интенсивные переговоры были "шагом вперед" и "основывались на прогрессе в Женеве", где на прошлой неделе состоялся первый раунд обсуждения предложений США по прекращению российской войны в Украине.

"Было бы очень преждевременно говорить, что мы здесь все завершили, поскольку многое еще предстоит сделать", - утверждают источники.

"Но встреча была очень сосредоточенной, и наиболее проблемные аспекты мирных предложений были подробно обсуждены", - добавил источник, намекая, что в некоторых сферах, вероятно, достигнут предварительный прогресс.

Членство Украины в НАТО

Сообщается также, что одной из самых спорных частей первоначального мирного плана США было требование, чтобы Украина формально отказалась от намерений присоединиться к НАТО.

По данным CNN, делегации Украины и США обсуждали возможный сценарий, при котором Украине фактически будет запрещено присоединиться к возглавляемому США западному военному альянсу из-за договоренностей, которые будут согласованы непосредственно между государствами-членами НАТО и Москвой.

"Украину не будут заставлять официально, в юридическом смысле, отказаться от этого стремления", - утверждает источник канала.

"Но если Соединенные Штаты будут договариваться о чем-то с Россией на двустороннем уровне, или если Россия захочет получить какие-то гарантии от НАТО на многостороннем уровне, то это - не привлечение Украины к процессу принятия решений", - добавил источник.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что секретарь СНБО Украины и глава украинской делегации Рустем Умеров вместе с командой уже на пути в Соединенные Штаты.
  • В воскресенье, 30 ноября, представители США и Украины проведут встречу во Флориде для продолжения переговоров по соглашению о прекращении войны РФ против Украины.
  • Издание Axios писало, что в воскресенье, 30 ноября, США на встрече с украинской делегацией в Майами хотят достичь договоренностей по двум вопросам - территориям и гарантиям безопасности.
  • Впоследствии сообщалось, что в Майами стартовали переговоры между делегациями США и Украины.
Топ комментарии
+17
Чесно? - це єдине на що можна погодитись. НЕ ВІРЮ В НАТО. Вони дрони над Польщею, Румунією, Німеччиною, Швецією і Голандією не збивають

І Я ВПЕВНЕНИЙ - зайди війська до Естонії почались би переговори де Трамп би почав заливати що Естонія ісконно русская земля
показать весь комментарий
01.12.2025 10:19 Ответить
+12
Три під×уйловських під@ра - трамп, орбан та фіцо остаточно зробили імпотентом і без того кволу НАТО.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:18 Ответить
+9
Задача зе з самого початку була така поставлена така! Ні НАТО!
показать весь комментарий
01.12.2025 10:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Задача зе з самого початку була така поставлена така! Ні НАТО!
показать весь комментарий
01.12.2025 10:16 Ответить
я помню,как епнутая Витренко,вопила Ни НАТО.со своими епнутыми бабками.а партия Кравчука Суркиса?"Скажи НАТО не ТАК".и на кого обижаемся?
показать весь комментарий
01.12.2025 10:50 Ответить
Три під×уйловських під@ра - трамп, орбан та фіцо остаточно зробили імпотентом і без того кволу НАТО.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:18 Ответить
Закладена при створенні згубна вимога консенсусу у перспективі робить будь- який численний союз мертвонародженим.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:21 Ответить
Чесно? - це єдине на що можна погодитись. НЕ ВІРЮ В НАТО. Вони дрони над Польщею, Румунією, Німеччиною, Швецією і Голандією не збивають

І Я ВПЕВНЕНИЙ - зайди війська до Естонії почались би переговори де Трамп би почав заливати що Естонія ісконно русская земля
показать весь комментарий
01.12.2025 10:19 Ответить
Україні можуть закрити шлях( ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ АНАЛОГІЧНИХ ТИМ .ЯКІ МАЮТЬ КРАЇНИ НАТО ) до НАТО через домовленості США,(З РАШИСТСЬКОЮ ТА членів Альянсу та Росії, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ В СВОЮ ЧЕРГУ МАЙБУТНЮ ПОВНУ ОКУПАЦІЮ УКРАЇНИ РАШИСТОМ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ .ЯК ТАКИХ- CNN
показать весь комментарий
01.12.2025 10:19 Ответить
..Що передбачає в свою чергу подальшу експансію кацапії, і зрештою привести до глобальної війни. Браво, західним імпотентам
показать весь комментарий
01.12.2025 11:27 Ответить
тоді верніть ЯО... І КОРДОНИ ДО 1991р ... корисні ідіоти , таким чином ЄС підпише собі вирок ...китай цього чекає !!!...
показать весь комментарий
01.12.2025 10:19 Ответить
Перспективи вступу до НАТО не було з самого початку. Ще в 2015 році генсек НАТО Столтенберга пояснював це Порошенку, а в 2021 байден зеленському - вступ неможливий. Приєднатися до НАТО можна буде років через 80, так як це зробила Фінляндія після невигідного мирного договору з СРСР в 1944 році
показать весь комментарий
01.12.2025 10:21 Ответить
Фінляндія мала цей договір тому що була союзником гітлера
показать весь комментарий
01.12.2025 11:28 Ответить
"Україна ризикує втратити перспективу вступу до НАТО")))))
показать весь комментарий
01.12.2025 10:24 Ответить
Україна має можливість запропонувати свій варіант: або вс туп до ГАТО, або відновлення ядерного арсеналу зброї. А там нехай ці шмаркачі вирішують, що їм більше до подоби
показать весь комментарий
01.12.2025 10:29 Ответить
Кацапська балалайка детектед
показать весь комментарий
01.12.2025 11:29 Ответить
Тому в України немає іншого виходу як знову мати ЯЗ, та найсильнішу армію в Європі.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:41 Ответить
Украинская экономика не вывезет. Она и сейчас не вывозит.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:46 Ответить
А північнокорейська вивозіт?
показать весь комментарий
01.12.2025 10:51 Ответить
А у них сильная армия? Армия стоит денег. Деньги берутся из экономики. Когда твоя экономика ничего из себя не представляет, то все рассуждения о сильной армии это сказки.
показать весь комментарий
01.12.2025 11:01 Ответить
А твоя економіка як? Ти багато податків сплатив(ла)?
показать весь комментарий
01.12.2025 11:08 Ответить
А зараз від кого завісіт? Чи ти хочеш сказати, що на європейському континенті є армія яка сильніша за ЗСУ?
показать весь комментарий
01.12.2025 11:13 Ответить
О, мля! Я і знав, що хтось задасть таке питання А давай тепер порівняємо рівень життя громадян ссср під час другої світової і зараз під час війни з кацапами. В ссср хліб по карточках видавали та майже голі-босі люди ходили. То чому зараз в Україні під час такої жорсткої війни так не ходять? Та тому, що в тоталітарних державах такх як ссср та півн.корея так і є. Я відповів на твоє питання?
показать весь комментарий
01.12.2025 11:58 Ответить
Зараз Україна на закордонних дотаціях. Які закінчаться після закінчення війни. І що ти маєш на увазі під "сильною армією"? Яка її чисельність? Яке озброєння? Де його взяти і за що? Скільки треба грошей на її утримання? Де їх взяти? Позакривати всі соціальні програми і підвищити податки? Урізати зарплатню цивільним? Так тоді і доведеться будувати тоталітарну державу з закритими кордонами, як КНДР, бо інакше з такої "країни мрій" звалить все більш-менш адекватне.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:06 Ответить
Не звалять. Треба не Киздити з бюджету, платити людям справедливі зарплати, прийняти та ВИКОНУВАТИ сприятливі закони для ведення бузнесу, всіх міндічей-коломойш-бойків-шмойків на нари і не в віпкамерах їх тримати які вони утримують на крадені гроші, а в звичайний барак де звичайні зеки сидять, викорінити корупцію в прокуратурі, мєнтурі, судах та дати кайло в руки тим прокурорам, мєнтам та суддям які брали хабарі за "правильні" рішення. Хто воював тому достойні пільги та виплати, хто безпідставно не воював та ховався тому підвищені податки. Тоді і буде за що армію та озброєння утримувати. Плюс хвальона Європа нехай розкошелиться за свій спокій від кацапів коли вона буде спокійно круасанчики з кавою їсти за спиною могутньої економічно та озброєної до зубів України. Принаймні я так бачу.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:29 Ответить
Ще раз: де взяти гроші на армію, озброєння, на "достойні виплати і зарплати"? З повністю розваленою економікою, з вщент розбитою енергетикою? Європа розкошелюватись не збирається. Все, що вона виділяла - це кредити, які після війни доведеться віддавати.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:34 Ответить
Віддавати будуть з заморожених кацапських активів та репарацій кацапщини.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:41 Ответить
Яких репарацій? Вимкни тєлємарахвон.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:43 Ответить
Без НАТО все эти переговоры это пусканье пыли в глаза. НАТО это минимум для Украины.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:47 Ответить
Для будь якого союзу чи партнерства повинно бути згода двох сторін. З українського боку згода є, а от з іншого немає і ніколи не буде, при наймні поки на кацапщині при владі буде ***** та його під*****вники та такі як трампони та Ко, а в ЄС будуть голосувати за ******* та фіциків. І що робити з цив Україні? Лягати знову під кацапів? Чи що?
показать весь комментарий
01.12.2025 11:20 Ответить
Оце то млять напереговарювались. Всю історію України перекреслили. Про що тоды домовленості? Про повну капітуляцію? Суки
показать весь комментарий
01.12.2025 10:49 Ответить
Українці зробили карго-культ із НАТО.

30 років шукаєм халяву, що НАТО буде нас захищати, ЄС буде нас дотувати.

Ніхто не візьме нас в НАТО, хватить фантазувати, наші дипломати як маленькі діти вірять в чудеса.

Тим більше ультра-праві виграють вибори в Європі скоро, розвалять НАТО.

Всі розмови про вступ України до НАТО пуста трата часу, для чого наша дипломатія взагалі цим займається, важко зрозуміти.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:56 Ответить
Украинцы как раз не хотели в НАТО до совсем недавно. Они гордились какие они независимые.
показать весь комментарий
01.12.2025 11:02 Ответить
2наші дипломати як маленькі діти вірять в чудеса"

Дипломати якраз і не вірять. Це все казки для лохторату.
показать весь комментарий
01.12.2025 11:21 Ответить
Типу Україні можна було вступити в те лайно НАТО раніше ніж закінчиться термін перебування при владі банди трампістів. Досить цитувати різноманітну маячню.
показать весь комментарий
01.12.2025 10:58 Ответить
Не звертайте уваги на ці танці з бубном вокруг НАТО. Кремлівська гнида неодмінно кинеться на Сувальдский коридор в якому і помре міф про НАТО. Європа в військовому плані після цього повністю переформатується. Ну хто вірить у те що іспанці, португальці, італьянці, греки або угорці будуть воювати за Прибалтику або Польшу?
показать весь комментарий
01.12.2025 11:01 Ответить
Членство в НАТО - єдина гарантія безпеки України, якщо зелене чмо погодиться на відмову від НАТО його треба розстріляти.
показать весь комментарий
01.12.2025 11:30 Ответить
А якщо НАТО не погодиться приймати Україну яке чмо треба розстріляти? 🤔
показать весь комментарий
01.12.2025 11:36 Ответить
Тут не врахована абсолютна згода на це зельоної влади.
показать весь комментарий
01.12.2025 12:10 Ответить
Їм вигідно спихнути це на кацапів. Самі ніколи не збиралися брати Україну в НАТО.
показать весь комментарий
01.12.2025 13:01 Ответить