10417 посетителей онлайн

ГПСУ о запрете на выезд для Ермака: Не даем подтверждений или опровержений

Ермаку закрыли выезд: В ГПСУ прокомментировали

В Госпогранслужбе отказались комментировать информацию о возможном запрете на выезд для экс-главы ОП Андрея Ермака.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на 24 Канал.

"Пограничное ведомство не вправе разглашать подобную информацию. Мы не даем подтверждений или опровержений ни по конкретным гражданам, ни по поручению уполномоченных государственных органов, которые могут выполнять пограничники в отношении лиц во время пограничного контроля", - отметил спикер ГПСУ.

Что предшествовало?

Ранее нардеп Алексей Гончаренко заявил, что на пограничные пункты Украины поступили письма о запрете выезда Ермака из страны.

Увольнение Ермака

Топ комментарии
+4
то він же видно влк проходить. ніколи йому за граніцу їхати.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:40 Ответить
+3
а хто вам гнидам зарплату платить? вої хотєлки залиште своїм каханкам.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:28 Ответить
+3
показать весь комментарий
01.12.2025 17:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Подоляка треба слухати - то джерело правди
показать весь комментарий
01.12.2025 17:42 Ответить
😅
показать весь комментарий
01.12.2025 17:48 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2025 18:02 Ответить
а хто вам гнидам зарплату платить? вої хотєлки залиште своїм каханкам.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:28 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2025 17:29 Ответить
ще не отримали вказівки від злодюг у законі
показать весь комментарий
01.12.2025 17:29 Ответить
Згадалось:
- Ви нє сказалі да, мадам
- Я нє сказала нєт
показать весь комментарий
01.12.2025 17:29 Ответить
Та там керівник ще та зелень
показать весь комментарий
01.12.2025 17:34 Ответить
А ось і відповідь Трампа-на всі всі оці "трампони-агентпутіна-агенткраснов",на розгорнуту масову антитрампівську істерію.Це не Порох,що пішов по судах захищатись,з напівуспіхом.
Дерьмак вирішив,що всесильний не лише в країні,а і на міжнародному просторі та спіткнувся.
Як сказав Турчинов-головне не дати втекти,та не факт,що він вже в росії-фсб вміє берегти свої кадри,тим паче у званні генерал-лейтенанта.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:37 Ответить
то він же видно влк проходить. ніколи йому за граніцу їхати.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:40 Ответить
Мабуть ще не сторгувалися
показать весь комментарий
01.12.2025 17:41 Ответить
ДПСУ пішло у "повну відмову"! Можна їх коментарі в подальшому не враховувати!
показать весь комментарий
01.12.2025 17:42 Ответить
Барани не повинні знати правду, Ваші обовязки віддавати мясо і шерсть,а ми це будем споживати Мразі при владі.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:42 Ответить
Ну то й не гавчить, коли агент Козирь через Австрiю опиниться у масквабадi та отримае звання героя рашки з рук куйла.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:46 Ответить
Буде хохма, якщо він ВЖЕ у ЄС
показать весь комментарий
01.12.2025 17:54 Ответить
Та вже, мабуть, здриснув
показать весь комментарий
01.12.2025 17:59 Ответить
Та нє, його через армію від підозри відмазують, ну бо "внєшнєє управлєніє" нєгодує, треба картинку зробити, тому він лишиться, хоча і не дуже хоче, бо розуміє, шо його ж свої зливають
показать весь комментарий
01.12.2025 18:04 Ответить
Шо ви таке пишете??? Як "здриснув"? А хто ларьки кришувати буде?
показать весь комментарий
01.12.2025 18:15 Ответить
А чому йому можуть заборонити виїзд, лише на підставі листів? На нього що, не діє заборона на загальних підставах? Адже він уже не держслужбовець, не депутат, і навіть не юнак) Чи він багатодітний батько,опікун або інвалід, та має право на виїзд? )
показать весь комментарий
01.12.2025 18:30 Ответить
... головне касу поділити з друзями, та вчасно замовити таксі
показать весь комментарий
01.12.2025 18:36 Ответить
Єрмак вже напевно давно за кордоном.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:11 Ответить