12668 посетителей онлайн

Сегодня объявят, кто возглавит Офис Президента, - Железняк

Кто заменит Ермака в ОП? Станет известно 5 декабря

Сегодня, вероятно, объявят о кандидатуре нового главы Офиса Президента.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, передает Цензор.НЕТ.

"Трудно, грустно, без мощности... но как-то мы прожили уже целую неделю без Ермака. ...

Сегодня нового главу ОП объявят", - отметил он.

Что предшествовало?

Ранее СМИ сообщили, что несмотря на то, что Андрей Ермак больше не возглавляет Офис президента, он продолжает занимать как минимум 9 должностей в различных структурах, в частности связанных с национальной безопасностью и деятельностью Владимира Зеленского.

Увольнение Ермака

Кто заменит Ермака в ОП? Станет известно 5 декабря

Топ комментарии
+14
Змінювати треба головного наркомана...інакше він просере УКРАЇНУ !!!
показать весь комментарий
05.12.2025 08:35 Ответить
+8
Сам факт того, що це є майже сенсацією, каже про те, що ЗЄ ніфіга не зрозумів.

По суті при ЗЄ Єрмак - це посада, а не людина. І ЗЄ шукає не начальника канцелярії, а заміну рєшали.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:43 Ответить
+7
показать весь комментарий
05.12.2025 08:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Железняк - це шо вуха й нюх України
показать весь комментарий
05.12.2025 08:31 Ответить
Як всякий руховій депутат любить передрікати важливу подію - появу віце-сцаря.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:35 Ответить
Зеленський в очікуванні відставки може додати собі звинувачень, якщо знову дозволить завгоспам керувати країною! Всі ці незаконні впливи на правоохоронні органи зі сторони офісу Президента будуть рахуватись Зеленському як злочин!
показать весь комментарий
05.12.2025 08:53 Ответить
Ну хоч не ЗЕбанько, це вже не засмучує
показать весь комментарий
05.12.2025 08:51 Ответить
"вуха ,нюх, щоденне 3,14стабольство брехні,та липкі руки до грошей українців(української казни) все це у "зепоцріотів".Сьогодні "зелепутін" призначить "вказану" антиукраїнську суть єрмака....
показать весь комментарий
05.12.2025 09:59 Ответить
Новим алібабою стане Єрмій Андрак
показать весь комментарий
05.12.2025 08:33 Ответить
Змінювати треба головного наркомана...інакше він просере УКРАЇНУ !!!
показать весь комментарий
05.12.2025 08:35 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 08:39 Ответить
і тут без помилок не вдалося написати
показать весь комментарий
05.12.2025 09:02 Ответить
"офіс путіна " в Україні
показать весь комментарий
05.12.2025 10:00 Ответить
Тиждень, як не намагалися керувати усім з одного місця, то й наче і державні інститути почали працювати й в правосудді та в правоохоронних органах телефонного права поменшало. Дивина. Чи так і має бути?
показать весь комментарий
05.12.2025 08:39 Ответить
Сам факт того, що це є майже сенсацією, каже про те, що ЗЄ ніфіга не зрозумів.

По суті при ЗЄ Єрмак - це посада, а не людина. І ЗЄ шукає не начальника канцелярії, а заміну рєшали.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:43 Ответить
Шо тут думати? Жека з Кварталу ідеальна кандидатура. Рило як в вгодованого кабана, достатьно тупий і недалекий. Ось тільки шнобелем не в команді- вибиваеться з тренду. Но нічо, дасть Бог дитину - дасть і на дитину.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:46 Ответить
Єрмака немає, а діло його живе, зараз назначать хто буде представляти його, та імітувати дії на його посаді
показать весь комментарий
05.12.2025 08:48 Ответить
Навіть не цікаво тому міняти треба все кодло на чолі з ЗЕблазнем!
показать весь комментарий
05.12.2025 08:48 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 08:50 Ответить
Оцього худенького хлопчика треба на стрільбище і куприти йому кацапську військову форму. Нє, не купити в военторгі, як кукурікало *****, на такого хряка і не найдеш, треба заказати. І на стрільбищі цей хряк буде мішенню.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:56 Ответить
хряк-кацапською, українською-кнур
показать весь комментарий
05.12.2025 09:03 Ответить
і йузіка-пузіка йому в бойову пару! )
показать весь комментарий
05.12.2025 09:07 Ответить
свиноподібна сцикопіхота
показать весь комментарий
05.12.2025 08:59 Ответить
Буде в "психічну" ходити на кацапа.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:08 Ответить
Бачу рило наїв, а посади однак не дають, мабуть надо ще
показать весь комментарий
05.12.2025 09:14 Ответить
********, таке враження шо до жОПи обирають не завгоспа та керуючого піпіфаксом а президента країни. Стільки галосу, суєти та ще і ОГОЛОСЯТЬ! Навіть як результати второго туру президентських виборів.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:55 Ответить
Бубочка, це вже підтверджено, тупий, як валянок, і вміє тільки зі сцени кукурікати. Тому і така велика затримка в пошуку начальника жОПи, щоб вмів кукурікати, як блазень , тупо і незрозуміло. Найвеличніший всю свою фрІкцію перебрав в парламенті, але там ЗЕбануті ще дурніші чим блазень.Може Маню Безголову, чи як там її, руда така, вроді Безвугла, ця найдурніша, може бубочка її вибере.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:04 Ответить
Так студенти виявили, що д'Єрмак теж виявився тупуватим та неосвіченим валянком. Не дивно, що наші іноземні партнери не хотіли з ним спілкуватися, куди б він не поїхав. А їздив він скрізь.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:11 Ответить
Лізку, Богуцьку, бо вона гарно тулмачить власні сни.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:11 Ответить
ось тепер хаживем! Куплю корову, завкду мишеферму, дождався.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:56 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 09:05 Ответить
Вже тиждень нема кому каву розносити та папірці перекладати. От би це була єдина наша проблема.
показать весь комментарий
05.12.2025 08:56 Ответить
І на кого ж це зе перекладе свої обов'язки - "Сьогодні оголосять...".
показать весь комментарий
05.12.2025 08:57 Ответить
Ой-ой,прям стадо застыло в ожидании,первым там был помощник портнова и консультант коломойского,вторым там был помощник тедеева,ларечник и сын московского гэрэушника,а вот третьим уже точно будет патриот и интеллектуал с прогрессивным мышлением
показать весь комментарий
05.12.2025 09:00 Ответить
Жека?
показать весь комментарий
05.12.2025 09:06 Ответить
Хэрэка
показать весь комментарий
05.12.2025 09:08 Ответить
Хтось з шашличної компанії.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:00 Ответить
Картина "Льстецы" /"Богач с мешком денег и льстецы", была написана в 1592 году фламандским художником Питером Брейгелем Младшим (1564-1638 гг.).
Этот художник был известен своими яркими жанровыми, сатирическими и назидательными работами.
В варианте, знакомом художнику, это была пословица: "В мой мешок влезает так много денег, что весь мир лезет ко мне в ..."
Интересно, что в составе влезающих у Брейгеля есть и священнослужитель. Вон он - в зеленых одеждах. В первых рядах...
показать весь комментарий
05.12.2025 09:03 Ответить
такий ажіотаж навколо посади секретутки
показать весь комментарий
05.12.2025 09:04 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 09:10 Ответить
Кто бы не возглавил сейчас *ОПу, это будет очередной тупой парашный агент.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:12 Ответить
Цікаво, москалі і в кіні заблюрюють нацистську свастику (бо вона заборонена на росіссі) чи замість неї малюють Z?
показать весь комментарий
05.12.2025 09:31 Ответить
Яка різниця хто із зрадників іх очолить !
показать весь комментарий
05.12.2025 09:15 Ответить
Процедура назначения завскладом в ОП сложнее и таинственнее, чем избрание Папы Римского.
показать весь комментарий
05.12.2025 09:25 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 10:17 Ответить
Коли буде СМС голосування за кандидата?
показать весь комментарий
05.12.2025 10:23 Ответить
Дєрьмак - 2 ?