9705 посетителей онлайн

США ищут компромисс относительно Донбасса, - Зеленский

Что будет с Донбассом? Зеленский заявил, что США ищут компромисс

Президент Зеленский заявил, что Соединенные Штаты в настоящее время ищут компромиссный вариант для Украины и РФ относительно Донбасса. 

Как передает Цензор.НЕТ, об этом глава государства сказал журналистам.

Что известно

"Мы все знаем позицию России. Они хотят тотального захвата Донбасса. А сейчас они хотят, чтобы мы уходили с Донбасса. Это была их позиция.

Наша открытая позиция, что мы не готовы на соответствующие шаги. И США ищут компромисс по обсуждению этого плана, 20 пунктов, гарантий безопасности, договора о восстановлении, всех документов и возможных шагов", - рассказал он.

По словам Зеленского, команда Украины в пятницу-субботу будет в США.

"Она уже в пути в США. И там американцы их ждут. Я не знаю, кто еще может присутствовать, может быть, будут европейцы", - добавил глава государства.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+8
США потрібно шукати мізкі та совість
показать весь комментарий
18.12.2025 11:19 Ответить
+6
От тобі і Мінські.
Порошенко сам знайшов компроміс і уникнув повномасштабки,а цей-вже інші країни шукають компромісу,а він лише,як статичний споглядач,та і позаду себе залишає руїни.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:25 Ответить
+6
там скоро женская мобилизация подьедет если не добазарятся между собой. и снижение моб возраста до 18-22. Так что у тебя будет хорошая возможность лично приложить руку к українізації бамбасса если он еще будет наш
показать весь комментарий
18.12.2025 11:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
США потрібно шукати мізкі та совість
показать весь комментарий
18.12.2025 11:19 Ответить
Можна було б у кацапів відкупити їх же цими замороженими грішми ЗАЕС і неокуповану частину Донецької області! Але ж наші жлоби на таке не погодяться і далі будуть тягнути кота за хвіст.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:51 Ответить
Чергова кацапсяча маніпуляція.
показать весь комментарий
18.12.2025 12:56 Ответить
Ці гроші в Україні все рівно украдуть зелені!
показать весь комментарий
18.12.2025 13:04 Ответить
Трамп же казав - вільна економічна зона а кацапи добавили - з нашим ФСБ - отакі шукачі
показать весь комментарий
18.12.2025 11:21 Ответить
Весь текст проєкту рамкової угоди - в студію!
показать весь комментарий
18.12.2025 11:22 Ответить
Компроміс як дві гієни будуть ділити український дамбас? Ти ідіот? Ти думаєш ти для тих гієн партнер? Згадався анекдот, як заяць і вовки ділили бізнес. В результаті в процесі дєлєжа заяця зжерли а його кості зібрали і поховали і на пам'ятнику написали ''від партнерів по бізнесу''
показать весь комментарий
18.12.2025 11:23 Ответить
От тобі і Мінські.
Порошенко сам знайшов компроміс і уникнув повномасштабки,а цей-вже інші країни шукають компромісу,а він лише,як статичний споглядач,та і позаду себе залишає руїни.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:25 Ответить
показать весь комментарий
18.12.2025 11:26 Ответить
ти повине захищати Україну ,і вимагати кордони 1991р...а ти ****🤡 говнокомандуючий, якій дає можливість США вирішувати те, шо вони з москвою хочуть ...правильно кажуть в Одесі : Як шо українські євреї не можуть написати мирний план ,то амеріканські євреї пишуть Україні , план капітуляції !!!
показать весь комментарий
18.12.2025 11:25 Ответить
Незрозумілий цей дурний базар за Донбас. Донбас це Україна і крапка. Кацапи мають здриснути звідти назавжди. Іншого компромісу не має бути.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:28 Ответить
там скоро женская мобилизация подьедет если не добазарятся между собой. и снижение моб возраста до 18-22. Так что у тебя будет хорошая возможность лично приложить руку к українізації бамбасса если он еще будет наш
показать весь комментарий
18.12.2025 11:38 Ответить
...але і з декацапізацією всієї України зволікати не варто.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:48 Ответить
Шкода, але мене вже не візьмуть. Я набагато старіша ніж ви собі уявили. Але дуже приємно. Сприймаю як комплімент.
показать весь комментарий
18.12.2025 12:01 Ответить
Тому ви пишете, бо стара і знаєте, що на фронт вас ніхто не пожене! Життя прожили, а совісті не маєте! Соромно має бути!
показать весь комментарий
18.12.2025 13:08 Ответить
Соромно має бути вам, якщо ви згодни зрадити громадян України та віддати їх на поталу загарбникам. Якщо Держава Україна, це для вас порожні слова і ви не маєте до неї ніякої поваги.
показать весь комментарий
18.12.2025 13:36 Ответить
Така стара як ви "розумаха" вже може писати, що завгодно, бо з розуму вижила! Але є підозра, що сидячи на пенсії не в Україні, вирішили підзаробити: кидатися патріотичними гаслами для ведення війни до останнього українця, так? Добровольців на фронт беруть в будь-якому віці і будь-якої статті, тому - вперед! Нема чого сидіти в теплому місці і роздавати поради!
показать весь комментарий
18.12.2025 14:00 Ответить
Самі дали повод американському єврею відкофу ділити Україну ,якісь переговори як правило ні про що. Якби в української влади була чітка позиція, а саме є Конституція України де чітко все записано і ми ніколи не порушимо, ніяких територіальних поступок ,чи змін до конституції не буде.
показать весь комментарий
18.12.2025 11:36 Ответить
Якби в українській владі були українці...
показать весь комментарий
18.12.2025 11:41 Ответить
Кого обирали-тих і отримали
показать весь комментарий
18.12.2025 11:54 Ответить
100%Нинішня ситуацію-результат зовн політики 5-6 дефективних менедженів на чллі з зе
показать весь комментарий
18.12.2025 11:53 Ответить
Трамп и его холуи-барыги, скорее мозги в своей жопе найдут чем компромисс между Украиной и **********...
показать весь комментарий
18.12.2025 11:45 Ответить
ЗеВіслюк з купленим дипломом юриста шукає компроміс з Конституцією України,Міжнародним правом,засадничими документами ООН. Сам пошук такого "компромісу" добре описаний в Кримінальному кодексі ст.110."Посягання на територіальну цілісність держави".
показать весь комментарий
18.12.2025 11:45 Ответить
Трампонутий не компроміс шукає, в чекає інструкції від ху...ла, або куратора від фсб
показать весь комментарий
18.12.2025 11:50 Ответить
А що вже "погодили" хтось розкаже?
показать весь комментарий
18.12.2025 11:52 Ответить
Компроміс виконуйте ьудапештський договір давайте зброю і ракети а ми самі наведем лад
показать весь комментарий
18.12.2025 11:54 Ответить
А в будапешстському прописані поставки зброї?Чесно?
показать весь комментарий
18.12.2025 12:06 Ответить
Не дадуть зброї-грошей і питання компромісу відпаде само по собі...
показать весь комментарий
18.12.2025 12:00 Ответить
Крим,Херсон,Запоріжжя,Донецьк,Луганськ це Україна,крапка.Це ввесь компроміс.На цьому треба стояти.Поки Україна не визнає окуповані території за московієй ніхто не признає ці території болотними.Хай шукають америкоси той компроміс але територіальна цілісність повинна бути збережена.ЗЕленського попередити що за зраду -розстріл.
показать весь комментарий
18.12.2025 12:15 Ответить
Ми можемо мати компроміс лише в питанні як само має зникнути кацапстан. З екстемінацією популяції, чи все ж відсотків 5 залишити
показать весь комментарий
18.12.2025 12:59 Ответить
Який ще компроміс ? Хоча це питання треба було ставити під час Оманських домовленностей.
показать весь комментарий
18.12.2025 15:28 Ответить
а чого шукати-є міжнародне право,визнані кордони,оон