6424 посетителя онлайн

Галущенко взяли под стражу с возможным залогом в 200 млн грн

Герман Галущенко

Высший антикоррупционный суд (ВАКС) взял под стражу бывшего министра энергетики Германа Галущенко.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Решение суда

Альтернативный залог в качестве меры пресечения для Галущенко определили в размере 200 млн грн. Решение принял следственный судья Виктор Ногачевский.

Прокурор САП просил определить залог в размере 425 млн грн.

В случае внесения залога Галущенко должен будет соблюдать следующие обязанности:

  • не отлучаться из Киева и Киевской области;
  • сообщать об изменении места жительства;
  • воздерживаться от общения с Миндичем, Цукерманом, Миронюком, Басовым и другими подозреваемыми по делу "Мидас";
  • сдать загранпаспорт;
  • носить электронный браслет.

Дело Германа Галущенко

  • Ранее СМИ сообщили, что Галущенко задержали при попытке пересечь границу. Впоследствии в НАБУ подтвердили, что при пересечении государственной границы детективы НАБУ задержали бывшего министра энергетики в рамках дела "Мидас".
  • Также СМИ сообщили, что Галущенко объявят о подозрении после доставки в Киев.
  • Галущенко сообщили о подозрении в отмывании более $112 млн.
  • Галущенко обжаловал в ВАКС "незаконное задержание", однако суд оставил его под стражей.
Топ комментарии
+7
показать весь комментарий
17.02.2026 19:42 Ответить
+5
Кум в біді не кине 200 лямів не такі вже й великі гроші
показать весь комментарий
17.02.2026 19:33 Ответить
+5
але похрестника можуть відрахувати за неуспішність))))
показать весь комментарий
17.02.2026 19:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
425 : 2 = ну явно не 200 (разом із Гринчук пополам)
Суддя нічого не сплутав?
показать весь комментарий
17.02.2026 19:33 Ответить
4,835 мільярда вкрав, то 200 млн. знайде.
показать весь комментарий
17.02.2026 19:49 Ответить
Кум в біді не кине 200 лямів не такі вже й великі гроші
показать весь комментарий
17.02.2026 19:33 Ответить
але похрестника можуть відрахувати за неуспішність))))
показать весь комментарий
17.02.2026 19:34 Ответить
4 млн євро ..
це вони тільки в багажнику автівки стільки возять..
кожен день..
общак там у адептів ру міра... тріщить по швах..
нелегальних грошей..
показать весь комментарий
17.02.2026 19:49 Ответить
Я думаю, что скоро выйдет на свободу. Кумовья и крестные могут насобирать...
показать весь комментарий
17.02.2026 19:33 Ответить
Шмигаль з свириденко, можуть вчинити і прикре самогубство, за Регламентом КМУ, з допомогою держсекретарів з КМУ та ЦОВВ!!!
Вони ж як співучасники, у цьому ОЗУ!!!!
показать весь комментарий
17.02.2026 19:34 Ответить
Ну що українці - натішились? Подальша доля цього ЗЕмародера відома - арешт, підозра, застава, общак і з "чистою" совістю на волю! Не він перший і далеко не останній!
показать весь комментарий
17.02.2026 19:34 Ответить
Ну вот-апять хатят атабрать всю карманную мєлачь...
показать весь комментарий
17.02.2026 19:36 Ответить
Іщо знайде 200 і вийде ви шо на приколі. Суку на нари під час війни мародерив. Якщо ця потвора вийде судді і прокурори щоб здохли
показать весь комментарий
17.02.2026 19:36 Ответить
вечір в хату Хєра ...
показать весь комментарий
17.02.2026 19:42 Ответить
Читайте кримінальний кодекс при ........., бо бан
показать весь комментарий
17.02.2026 19:42 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2026 19:42 Ответить
що за торговля з тими заставами..
за таке під час війни - шнурок на шию ..
та табличка на груди..
показать весь комментарий
17.02.2026 19:43 Ответить
а "клєтчате одіяло" в нього не забрали? ну шо ж ви так! )))
показать весь комментарий
17.02.2026 19:46 Ответить
Якщо ти не Міндіч та Цукерман, а все-навсего Галущенко, можешь і не встигнуть злинять.
показать весь комментарий
17.02.2026 19:47 Ответить
А то морді галущенка не видно, що він з їхнього кодла?
показать весь комментарий
17.02.2026 20:47 Ответить
Відкупиться! Випотрошать голубчика і відпустять! Ще не одного не посадили!
показать весь комментарий
17.02.2026 19:52 Ответить
Це якийсь не суд, а розпродаж на чорний пʼятниця вівторок. Наскиглив, блд. Ще квиток на поїзд до Польщі купіть йому.
показать весь комментарий
17.02.2026 19:53 Ответить
Який квиток?Він що,свої безплатні 3000 км вже використав?
показать весь комментарий
17.02.2026 20:34 Ответить
Він використав всі квитки наших потомків на декілька поколінь вперед.
показать весь комментарий
17.02.2026 20:42 Ответить
Щоб ти здохло в цьому сізо!!! Падло!!!
показать весь комментарий
17.02.2026 19:54 Ответить
класика жанра, сейчас апеляции залог уменьшат до 30-50 млн, заплатит, выдет и наступит на пятки)))
показать весь комментарий
17.02.2026 20:01 Ответить
Бізнес на широку - вкрав мільярд - віддав мільйон і "по тихому в Австрії".
показать весь комментарий
17.02.2026 20:10 Ответить
Ця потвора кінчена не потрібна на свободі взагалі ні кому...
показать весь комментарий
17.02.2026 20:11 Ответить
... пора на гілляку?
показать весь комментарий
17.02.2026 20:18 Ответить
Цих потвор стільки, що, боюсь, гілляк на всіх не вистачить!
показать весь комментарий
17.02.2026 20:48 Ответить
кум заплатит, по словам галушенки, кум за сына платит , ему помогает и наверное жену натягивает
показать весь комментарий
17.02.2026 20:31 Ответить
яка застава ? зробив всій країні холодомор - і відпустять ? ***** тоді воювати коли зсередини ворог безкарно руйнує державу.
показать весь комментарий
17.02.2026 20:36 Ответить
а галущенка на посаду хто призначив,Порошенко чи яка зелена блдь?
показать весь комментарий
17.02.2026 20:44 Ответить
Це черговий спектакль!
показать весь комментарий
17.02.2026 22:06 Ответить
Гетьманцов купив квартиру у Парижі під час війни, має купу закордонних активів і зв'язки з росією.
https://www.facebook.com/share/r/1CqCV5kHWh/
Я думаю, що він є агентом кремля, бо колись навіть ніс рашапропаганду про "бандерівців" чи щось таке.

До того ж, плагіатор.
https://life.pravda.com.ua/society/u-disertaciji-deputata-danila-getmanceva-znayshli-plagiat-311157/
І чому така людина досі в кріслі? Це жах!
показать весь комментарий
17.02.2026 22:11 Ответить
І через отаку гниду в окулярах зараз мерзне вся країна...
показать весь комментарий
17.02.2026 22:22 Ответить
Копійки.
показать весь комментарий
17.02.2026 23:24 Ответить
Ситуація виглядає так: прокуратура вимагає антикорупційну заставу 425. Адвокати, ймовірно, наполягають на негайному звільненні, вибаченнях і нагородженні Галущенка. А суддя, як ми бачимо, обирає щось середнє між цими позиціями.
У будь-якому разі суддя зобов'язаний обґрунтувати своє рішення, бо «щось середнє» - це, звісно, жарт. Між нулем і 425 середнє приблизно так і виглядає. Але рішення не може бути арифметичним компромісом. Має бути мотивація.
Хотілося б почути, чому прокуратура визначила заставу саме 425 і чому суддя дійшов до суми 200. Поки що це виглядає як жонглювання цифрами без належного обґрунтування з усіх сторін.
показать весь комментарий
17.02.2026 23:42 Ответить