6942 посетителя онлайн

РФ нанесет удар по "центрам принятия решений" в Киеве, если Украина сорвет парад 9 мая, — МИД России

захарова

В России накануне 9 мая вновь пригрозили нанести удары по "центрам принятия решений" в Украине, если парад в Москве будет сорван. Там призвали Запад эвакуировать своих дипломатов из Киева.

Об этом заявила представитель МИД страны-агрессора Мария Захарова, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

Что говорят?

Она заявила, что МИД России направил дипломатическим миссиям и международным организациям ноту с призывом эвакуировать персонал из Киева из-за якобы намерений Украины нанести удар по Москве в "священный для всех россиян праздник" — день Победы в "Великой Отечественной войне".

"МИД России настоятельно призывает… обеспечить заблаговременную эвакуацию персонала дипломатических и других представительств, а также граждан в связи с неизбежностью нанесения Вооруженными силами РФ удара по Киеву. Если Киев реализует преступные планы в дни празднования Победы, удар будет нанесен, в частности, по центрам принятия решений", — говорит Захарова.

В МИД России утверждают, что предупреждение следует воспринимать "серьезно", и обвинили западные страны в поддержке Украины.

"Мы не выступаем с позиции агрессии, мы выступаем с позиции неизбежного ответа на агрессию",- добавила Захарова.

Прекращение огня

  • Напомним, 29 апреля диктатор РФ Владимир Путин провел телефонный разговор с президентом США Дональдом Трампом, который длился более полутора часов.
  • Во время разговора Путин сообщил о готовности России к перемирию с Украиной на "День Победы", который в России отмечают 9 мая.
  • Трамп сказал, что предложил диктатору"небольшое прекращение огня" в войне с Украиной.
  • В свою очередь президент Владимир Зеленский подчеркнул, что предложение Кремля о перемирии на "День Победы" 9 мая является стремлением диктатора РФ Путина "спокойно" провести военный парад и после этого возобновить обстрелы.
  • 4 мая Россия в одностороннем порядке объявила перемирие 8 и 9 мая. В российском Минобороны заявили, что рассчитывают, что украинская сторона "последует" примеру. Если же Украина нанесет удар "с целью срыва празднования Дня Победы", то российские войска "нанесут ответный удар по центру Киева".
  • В то же время президент Владимир Зеленский сообщил, что Украина объявляет режим тишины с 00:00 в ночь с 5 на 6 мая и будет действовать зеркально в случае нарушения перемирия.
  • В МИД Украины заявили, что руководство России в очередной раз проигнорировало призыв к прекращению боевых действий и нарушило режим прекращения огня.
Топ комментарии
+33
https://t.me/eRadarrua 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека

Уважаємі падпіщікі.
Скажіть - но пожалуста, чи була атака на мацкву 30 липня 2025 року ? Якщо 31 липня 2025 була одна з масованіших атак на Київ.

Чи летіли наші ракети чи безпілотники на мацкву 28 грудня 2023 року ? Якщо 29 грудня цього ж року була одна з наймасованіших атак на Київ.

Ми можемо продовжувати цей список довго й нудно, щоб пояснити : причинно - наслідкового звʼязку, «помсти», «атвєткі» НЕ ІСНУЄ.

Існує РОСІЙСЬКА ЗБРОЙНА АГРЕСІЯ проти УКРАЇНИ. Крапка.

Єдина причина, через яку на нас летять ракети, бомби, безпілотники - це русняві підари - окупанти на чолі з ****** з імперіалістичними амбіціями.

Україна проводить оборонну війну.

На нас полетять російські ракети та шахеди незалежно від того, чи вʼєбемо ми по їхньому параду пабєдобєсія.

Тому, так, ми «за» те, щоб їх там разʼєбало.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:16 Ответить
+12
Дайте їй мішок червоних олівців.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:14 Ответить
+12
А до цього що заважало?
Невже совість? Та, звідки вона там?
показать весь комментарий
06.05.2026 22:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дайте їй мішок червоних олівців.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:14 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2026 22:31 Ответить
Ахахахах!!!
показать весь комментарий
06.05.2026 22:15 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2026 23:22 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2026 23:24 Ответить
Ми не виступаємо з позиції агресії, ми виступаємо з позиції неминучої відповіді на агресію", Джерело: https://censor.net/ua/n4001864
хуцпа як метод, за яким було створено ссzp
показать весь комментарий
06.05.2026 22:15 Ответить
А до цього що заважало?
Невже совість? Та, звідки вона там?
показать весь комментарий
06.05.2026 22:15 Ответить

Тому, так, ми «за» те, щоб їх там разʼєбало.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:16 Ответить
Болотяні утирки й так 10 будуть лупити по нас всім, що є..то я теж за святкой салют по красной площаді))) і не тільки, бажано - цілодобово)))
показать весь комментарий
06.05.2026 22:25 Ответить
і ви знаєте , а ми і не будемо вам росказувати про свої бажання ...бо ви всеодно б'єте, коли Банкова у відрядженні ....
показать весь комментарий
06.05.2026 22:16 Ответить
Боже, яка жалюгідна безпорадність... П'ятий рік бездарної і безглуздої аійни. русня принизливо благає, щоб їй не заважали відсвяткувати пабєдобєсіє. Ще й до міжнародної спільноти бігає з листами-попередженнями.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:17 Ответить
піди підмийся бо ********** смердиш !
показать весь комментарий
06.05.2026 22:18 Ответить
Отже,треба вас там вимкнути,тоді вже не буде кому відповідати))
показать весь комментарий
06.05.2026 22:18 Ответить
Це червоні лінії?
показать весь комментарий
06.05.2026 22:18 Ответить
..штрихпунктирні))
показать весь комментарий
06.05.2026 22:20 Ответить
І коричневі.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:24 Ответить
не промахніться ..у нас Центр Прийняття Рішень в квартирі на Грушевського ))
показать весь комментарий
06.05.2026 22:20 Ответить
« вторая армія миру» СКУЛИТЬ

так це треба на весь світ зараз показувати
показать весь комментарий
06.05.2026 22:21 Ответить
Огидна хазарська свиня 🔪🐷
показать весь комментарий
06.05.2026 22:22 Ответить
Кацапи злетіли з котушок
показать весь комментарий
06.05.2026 22:24 Ответить
українські дитсадки та школи, як і цивільні українці, давно вже знайомі з людожерськими ударами по "центрах прийняття рішень"., нові кремлівські коричневі та жовті лінії - то ваша кацапська проблема..
показать весь комментарий
06.05.2026 22:24 Ответить
колись давно, років тисяч 15-20 тому, люди знали, що навколо шастають лихі тварини. І якби тоді якийсь вождь племені сказав, шо не бздіть, а смажте шашлики, то його першого плем'я відправило б на ті шашлики.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:29 Ответить
"років тисяч 15-20 тому" - це ті самі "іспокон вЄков, как стоІт тисячєлєтній кацапскій рейх"?...
не наганяйте вітру у сраку... - це контрпродуктивно...
хіба що це наказ "таварісча майора про паслєдній бой, а он трудний самий"?..
показать весь комментарий
06.05.2026 22:43 Ответить
мужичьок прокацаплений, де ти в мене в коменті побачив "іспокон вЄков " ?

15-20 тисяч років - це межа між палеолітом і мезолітом, коли розтанули льодовики.

чи ти слово "іспокон" вжив до австралопітеків ?
показать весь комментарий
06.05.2026 22:58 Ответить
кстаті, дурбецало неосвічене, віки стали рахувати лише з середини 15 століття
показать весь комментарий
06.05.2026 23:01 Ответить
Москва заради параду побєдобєсія відтягла до себе ППО, чим оголила спокусливі обєкти. Марширантів ми і так повбиваємо пізніше. А зараз склади, НПЗ та ВПК. І всі задоволені - ***** прийме парад, кацапи приймуть піздюлєй, а ми тихо і спокійно, на вибір!, вразимо важливі обєкти.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:24 Ответить
Блін, а можна і спокусливі об'єкти і красную площадь?🥴🇺🇦
показать весь комментарий
06.05.2026 22:28 Ответить
Ніз-зя! На красній площі, крім мавзолєю з мумією пасивного підараса Бланка, немає ні-чо-го. Мумія нам і на фіг не потрібна - на перебіг бойових дій на фронті аж ніяк не впливає. Більш того, сам мавзолєй з мумією підараса це ганьба. Хай стоїть і нехай кацапи моляться на підора, чий труп при будівництві затопила каналізація. На що тодішній патріар скзав "по мощам і єлєй"...
показать весь комментарий
06.05.2026 22:38 Ответить
Так парад калік буде🐿

І це ж так епічно буде..вдарити по скрєпному місцю..

Крім того, в мене заставка палаючого кремля на телефоні стоїть з 22 року! Дарма?😭
показать весь комментарий
06.05.2026 23:16 Ответить
Для кацапського рекрута "на міру і смєрть красна". А здохнути на красній площі це взагалі джек-пот "прямо в рай" - мєчта. Ніт! нехай ще посидять в норах, напьються сечі влітку, поголодують на передку (очистяться) і оише після цих "маленьких радостей" здохнуть в штурмах і розлетяться на клапитики від влучаня наших дронів... А москва згорить. Самі спалять під час чергового голодного бунту. Це ж традиція - палити москву і грабувати жиробасів. Ну от нащо нам виконувати за них та ще й за наші гроші?
показать весь комментарий
06.05.2026 23:36 Ответить
красная площадь не цікаво. Найкращій салют на дєвятамая для масквічєй може забезпечити пару гарних влучань у МНПЗ, ну і щоб два рази не вставать - там ще на протилежному боці вулиці ПС "Чагіно" на 2000 МВА.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:32 Ответить
Так одне іншому не заважає!! Я взагалі бажаю, щоб палала вся масКВА, вся сросія..тваринок шкода правда, але..
показать весь комментарий
06.05.2026 23:35 Ответить
та хай собі там марширують під захистом стягнутого з усюд ППО та натягнутих над площею сіток. У них он ще нетронуті порохові заводи у Пермі та Казані, які займають площу у сотні гектарів . Площа одних тільки восьми сараїв в алабузькому "Політєху" досягла двадцяти гектарів. Це не один жалюгідний корпус ВНІІР "Прогрес", у який важко влучити.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:51 Ответить
Правління Зеленського в Україні - це те найкраще, що має путін.
Так куди ж, по якому "центру прийняття рішень" у Києві, будуть бити? Невже по тюрьмі, де "сидить?" коломойський?
показать весь комментарий
06.05.2026 22:26 Ответить
Готуйтесь до параду, не відволікайтесь, курви!
показать весь комментарий
06.05.2026 22:27 Ответить
Дайте нам відсвяткувати день перемоги а то знову вдаримо! Якийсь кринж і сюрреалізм, а ні, це реальність.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:27 Ответить
І кринж святкування якісь там перемоги СРСР під час коли триває війна і рахунок пішов на мільйони. Можна ще святкувати і інші перемоги. Над Наполеоном, над Казаню і Новгородом, Карфагеном та битві за Вінтерфелл та битві при Чорноводній, та битви за Ендор і Скаріф, та битві при Набу.
показать весь комментарий
07.05.2026 00:07 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2026 22:30 Ответить
ці суки якби могли то вже б зробили подібне
показать весь комментарий
06.05.2026 22:32 Ответить
На Банковій - «центр виконання рішень», «центр прийняття рішень» - в Кремлі. Можете бити, ми не проти.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:39 Ответить
Да нуу? І кого вони цим вже 4 роки лякають коли кожен день це роблять і кожен день верещать що їхня ціль знищити і захопити не тільки Київ а і всю Україну. Тоді яка різниця коли московські людоїди вдарять 9 чи 10 травня? Всі ракети які рашисти накопичують все одно рано чи пізно вони використають по Україні. Да і хто сказав що центр прийняття рішень в Київі? Чи хто сказав що українці будуть більше переживати за удар по Печерську ніж за удар по Харкову чи по Херсону? В Київі хоча б є Петріоти
показать весь комментарий
06.05.2026 22:48 Ответить
А те що потрібнонанесту удар по моцкві щоб провчити московських неонацистів це факт. Тому що вони постійно нас і весь світ залякують і привчають до того що коли рашисти кожен день ******** українські міста то це все нормально і життєва ситуація. А от якщо Україна вдарить по моцкві то рашисти будуть жорстоко відповідати. Хоча це на Україну напали і це Україна відповідає на напад і щоденні вбивства українців.
показать весь комментарий
06.05.2026 22:55 Ответить
Вони самі спалять і розграбують москву. Вони вже таке робили. Протягом осені-весни з 1917 на 1918 вони вирізали жиробасів Санкт_Петербурга. 1,5 мільйона. Місто смерділо трупом так що керівництво на чолі з Бланком втекло від трупного смороду до москви. Тепер можуть повернутися в Пітер, коли голодні орди з колоній виріжуть москву...
показать весь комментарий
06.05.2026 23:45 Ответить
Нафіга єтот цирк, зеля ніколи не атакував Москву а 9 травня. І зараз він щось прогундосит, но не буде.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:02 Ответить
"Ну, сделай! Сделай мне больно!" (Верка Сердючка)
показать весь комментарий
06.05.2026 23:05 Ответить
значить до запланованої кількості ударних засобв, які будуть спрямовані на маскву треба додати ще пару десятків. А краще пів сотні, щоб їх там усіх накрило ковйором.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:16 Ответить
Виявляється, це ми--агресори... Забагато уваги цим під@рам ми приділяємо.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:17 Ответить
да зад собі та рф надірве, а то вони тут не кожний день обстрілюють
показать весь комментарий
06.05.2026 23:20 Ответить
а так то з подібних заяв 100% в цих лайножерів все іде за планом
показать весь комментарий
06.05.2026 23:35 Ответить
Машка, щоб дійсно подивитися на перемир'я 9 ого травня, особисто з України вилетять безпілотники і будуть його дотримувати в прямому ефірі, нічого особистого..
показать весь комментарий
06.05.2026 23:29 Ответить
Військовий злочинець Прутін повинен бути знищений привселюдно щоб всі бачили і не було можливості замінити на нового юніта. Таким чином є шанс на закінчити геноцидну війну. Це пріоритетна ціль ЗСУ.
показать весь комментарий
06.05.2026 23:49 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2026 23:53 Ответить
" Держите вора!! "--вор кричит.
показать весь комментарий
07.05.2026 00:04 Ответить