5118 відвідувачів онлайн
3 075 36

Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців"

Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців"

Верховна Рада вперше в історії парламенту розглядає електронну петицію.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зазначив, що подібне слухання електронної петиції в парламенті відбувається вперше.

Зокрема, нардепи розглядають петицію з питання "вагнерівців".

"Була на сайті Верховної Ради петиція Віталіни Тарасової, яка набрала 25 705 підписів про необхідність створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування обставин розслідування можливої ​​державної зради під час організації та проведення операції з вивезення на територію України російських найманців і бійців ПВК "Вагнер", причетних до знищення українських військових літаків", - сказав Стефанчук.

Раніше петиція родичів загиблих воїнів з вимогою створити ТСК з розслідування справи "вагнерівців" набрала необхідну кількість голосів на сайті Ради.

Нагадаємо, вночі 29 липня в Білорусі були затримані 32 іноземних бойовиків. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати обстановку напередодні президентських виборів.

Частина затриманих значаться в базі "Миротворця" як ті, що воювали на Донбасі та в Сирії. Російський терорист Захар Прилепін підтвердив, що серед пійманих у Білорусі найманців є колишні бойовики його "батальйону".

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК "Вагнер", проігнорувавши запит України на їхню екстрадицію.

Головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася.

Російський президент Володимир Путін заявив 27 серпня, що групу росіян, яких затримали в Білорусі як найманців приватної військової компанії, заманили в країну в рамках операції американських та українських спецслужб.

Топ коментарі
+10
Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців" - Цензор.НЕТ 3304
показати весь коментар
29.09.2020 14:26 Відповісти
+9
А петиция на сайте зебила Украины была или он ее отклонил?
показати весь коментар
29.09.2020 14:19 Відповісти
+6
Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців" - Цензор.НЕТ 1133
показати весь коментар
29.09.2020 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А петиция на сайте зебила Украины была или он ее отклонил?
показати весь коментар
29.09.2020 14:19 Відповісти
наскільки я читав - такої там не було.
показати весь коментар
29.09.2020 14:25 Відповісти
Тобто вирішили не марать руки об це зелене лайно і подати петицію на сайт Верховної Ради? Мудре рішення
показати весь коментар
29.09.2020 14:26 Відповісти
ну, а шо? Скільки раз клован вже відморозився на цих петиціях?
показати весь коментар
29.09.2020 14:47 Відповісти
Взагалі то я згоден стосовно лайна, але навіщо петицію про створення ТСК в Верховній Раді подавати на сайт говнокомандуючего? Це ж петиція до Ради.
показати весь коментар
29.09.2020 15:25 Відповісти
Перевірити зебуїна на вшивість
показати весь коментар
29.09.2020 15:27 Відповісти
То порохоботи шуткують.
показати весь коментар
29.09.2020 14:25 Відповісти
А толку?! Хотите чтобы он признался и сам себя наказал посадив на кол
ВСК создает то не он! Он бы тупо отписался, что это не его компетенция (в отлиции от строительства дорог и разноса посылок), а пар паментского большинства, которых он знать не знает и не может ими управлять
показати весь коментар
29.09.2020 15:49 Відповісти
Тільки депутатів в залі не має, щоб проголосувати за її створення(((((
показати весь коментар
29.09.2020 14:25 Відповісти
Не мьітьем, так катаньем.(С)
показати весь коментар
29.09.2020 14:27 Відповісти
уродів вигнали з залу голосування. Спеціально.

ТСК не буде.
показати весь коментар
29.09.2020 14:26 Відповісти
Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців" - Цензор.НЕТ 3304
показати весь коментар
29.09.2020 14:26 Відповісти
Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців" - Цензор.НЕТ 1133
показати весь коментар
29.09.2020 14:37 Відповісти
Обговорення в порожньому залі, слуги кремля пішли обідати. В залі присутні депутати Європейської солідарності, Голосу і Батьківщини.
показати весь коментар
29.09.2020 14:28 Відповісти
Дивлюся зараз трансляцію і розумію - Україна закінчилась! Парламент став повністю реваншисько-рашистським... Сумно за слуг народу, сумно за той народ, сумно за марно втрачені життя людські...
показати весь коментар
29.09.2020 14:36 Відповісти
парламент став просто продажним. А продається тому, хто має змогу заплатити.
показати весь коментар
29.09.2020 14:48 Відповісти
Краще було б сумно, коли бюлетеня до урни кидав на попередніх виборах.
показати весь коментар
29.09.2020 15:26 Відповісти
https://censor.net/ru/user/4014 не був помічений в зебілізмі. Принаймі, в моєму кондуїті - не зазначений.
Але я можу помилятися...
показати весь коментар
29.09.2020 15:31 Відповісти
Зал почти пустой.....☹️
показати весь коментар
29.09.2020 14:39 Відповісти
саботаж. отрабатывают свои 30 сребреников. Потому что в ходе расследования, как бы самих себя не найти .
Рада розглядає електронну петицію про створення ТСК у "справі вагнерівців" - Цензор.НЕТ 9011
показати весь коментар
29.09.2020 15:08 Відповісти
"служки" во главе с ломбардным бароном Разумковым убежали из зала.
показати весь коментар
29.09.2020 14:48 Відповісти
Да не будет ТСК ,сколько бы не верещали орущие.
показати весь коментар
29.09.2020 14:50 Відповісти
Не будет ТСК, следом не будет Зеленского. Заруби себе это на своем рыле, Russisches Schwein
показати весь коментар
29.09.2020 15:02 Відповісти
Я запам'ятав.
Чекаю.
показати весь коментар
29.09.2020 15:11 Відповісти
Чим ти запам'ятало, недолуге? Твій Бандюкович теж вважав, що став президентом на все життя. Поки чекаєш , біжи портки міняй.
показати весь коментар
29.09.2020 15:29 Відповісти
А ты ко всем вагинам затычка, Вася?
показати весь коментар
29.09.2020 15:38 Відповісти
Завидно? Известно, шо петики по другим делам...
показати весь коментар
29.09.2020 15:53 Відповісти
Еще одна кацапская свинья прихиляла . Чей Крым, шлепер?
показати весь коментар
29.09.2020 15:55 Відповісти
ОЛЗЖ, та самая которая не поддерживает создание ТСК по "вагнеровцам" нечаянно слила самого Зеленского. Если операцию провалил президент, так он "главнокомандующий и глава государства" И ему решать арестовывать убийц из ЧВК "Вагнер" или отпустить их. Он же президент. А то что такие действия расцениваются как гос. измена, со слов ОПЗЖ не имеет значения, что не сделаешь ради "мира" на Донбассе.
показати весь коментар
29.09.2020 14:59 Відповісти
Оппозиция пускает громкие мыльные пузыри,наполненные сероводородом..
показати весь коментар
29.09.2020 15:05 Відповісти
Т.е. не нужно было даже пытаться?! Чтобы потом сказали, что мол мы все были "за", но никто ж даже не попытался?!
Все они правильно делают!!!
показати весь коментар
29.09.2020 15:53 Відповісти
Оце так диво!
Не можуть знайти людину, яка написала петицію.
Не вірно вказані контактні данні.
Чи може її вже вбили?


Отакі вони - петиції від усього народу.
показати весь коментар
29.09.2020 15:10 Відповісти
Отакі вони - ******, що голосують за зелену шмарклю