10696 відвідувачів онлайн
13 491 50

Ситник: у Татарова немає адвокатського імунітету, підозру йому вручили законно

Ситник: у Татарова немає адвокатського імунітету, підозру йому вручили законно

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник наполягає, що у заступника голови Офісу президента Олега Татарова немає адвокатського імунітету, і підозру у справі про корупцію йому вручили законно.

Про це Ситник заявив у коментарі "Дзеркалу тижня", інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, в. о. голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук мав повне право підписати документ.

"Він входить до групи прокурорів, яка займається справою. Татаров не має адвокатського імунітету, тому підозру може підписувати прокурор із групи", - зазначив Ситник.

Раніше Татаров вів адвокатську практику, однак зараз дія його свідоцтва призупинена. За словами Ситника, адвокатський імунітет поширюється на осіб поки вони безпосередньо є діючими адвокатами.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 18 грудня керівник САП Грищук підписав підозру заступникові голови ОП Татарову у справі про заволодіння майном Нацгвардії. Детективи НАБУ і САП вручили Татарову підозру. При цьому нардеп Гончаренко повідомляє, що детективів не пускали в будівлю Офісу президента. А головний редактор Цензор.НЕТ Бутусов стверджує, що Татаров зник, його немає ні вдома, ні на роботі, і підозру передали за місцем служби.

Сам Татаров спочатку пообіцяв у Telegram "пройти цей шлях, довести невинуватість і гідно відповісти". Пізніше додав, що санкцій на його затримання ніхто не давав.

В ОП підозру Татарову прокоментував його колега, заступник голови Офісу президента Смірнов: він сказав, що вручення підозри "не повинно створювати враження про зведення особистих рахунків".

Топ коментарі
+18
Вонь на всю страну из-за не пойми кого. Позорище.
показати весь коментар
18.12.2020 20:12 Відповісти
+17
Зелені недоумки не знають Законів України бо ії батьківщина параша - не дамо їм захопити Україну.
показати весь коментар
18.12.2020 20:13 Відповісти
+16
Ловите его и на нары ,хватит сюсюкать ..
показати весь коментар
18.12.2020 20:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вонь на всю страну из-за не пойми кого. Позорище.
показати весь коментар
18.12.2020 20:12 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=R-4udGzX9rw

По замашкам вроде бы фраер,но не фраер,это точно
показати весь коментар
18.12.2020 20:15 Відповісти
От гнида московська почала дупою крутити !!)))
показати весь коментар
18.12.2020 20:19 Відповісти
Два сапога - пара.
показати весь коментар
18.12.2020 20:12 Відповісти
Зелені недоумки не знають Законів України бо ії батьківщина параша - не дамо їм захопити Україну.
показати весь коментар
18.12.2020 20:13 Відповісти
Шпионы там шпионы здесь.. без них не встать без них не сесть..
показати весь коментар
18.12.2020 20:13 Відповісти
у нас в палате сплошь разведчики, може поменяемся?..😁
показати весь коментар
18.12.2020 20:23 Відповісти
"Шизофреники ,вяжут веники,а параноики,рисуют нолики" !!!))
показати весь коментар
18.12.2020 20:25 Відповісти
Так вручили, или не вручили? -- а то я уже за Татарова совсем не волнуюсь...*)
показати весь коментар
18.12.2020 20:14 Відповісти
Ловите его и на нары ,хватит сюсюкать ..
показати весь коментар
18.12.2020 20:15 Відповісти
а ты поймай попробуй ,он у зели дома спрятался
показати весь коментар
18.12.2020 20:16 Відповісти
Первий приём Чипполино--Убегать и прятаться !!))
показати весь коментар
18.12.2020 20:23 Відповісти
у клована нет дома - продал же говорит...
показати весь коментар
18.12.2020 20:25 Відповісти
Татаров - лютий ворого Украіни !
показати весь коментар
18.12.2020 20:22 Відповісти
"Если будет такой как Свинарчук, я считаю, что президент должен уйти в отставку." (с) зе

Уходи, сделай людям праздник.
показати весь коментар
18.12.2020 20:24 Відповісти
На імпічмент і суд зеленський вже накерувався.
показати весь коментар
18.12.2020 21:37 Відповісти
Ситник: у Татарова немає адвокатського імунітету, підозру йому вручили законно - Цензор.НЕТ 9416
показати весь коментар
18.12.2020 20:24 Відповісти
а теперь Зеленый !
показати весь коментар
18.12.2020 20:29 Відповісти
клоун щас под дурачка косит ,мол ничего не знаю
показати весь коментар
18.12.2020 20:27 Відповісти
Ему и косить не надо - типичный дурак.
показати весь коментар
19.12.2020 12:29 Відповісти
Посадіть цю мерзоту. Є ж за що.
показати весь коментар
18.12.2020 20:28 Відповісти
перед Законом "рівні" всі...
показати весь коментар
18.12.2020 20:41 Відповісти
Прикалываешся? Если бы было так, то мы бы не видели каждый день столько мерзких харь во всех новостях.
показати весь коментар
19.12.2020 12:31 Відповісти
Портнов опять обосрался со своим видением юриспруденции
показати весь коментар
18.12.2020 20:43 Відповісти
одеяло будет?????
чебурек из налоговой небось еще не выкинул))
показати весь коментар
18.12.2020 20:48 Відповісти
а ты думаешь куда татаров поехал?
показати весь коментар
18.12.2020 20:55 Відповісти
Бесконечная череда согласованных грязных компаний от продажных сми.Кем ещё недовольны политтрупы?
показати весь коментар
18.12.2020 20:52 Відповісти
Лапоть, сиди на бутылке ровно
показати весь коментар
19.12.2020 10:22 Відповісти
Не успели договорится со свидком.
показати весь коментар
18.12.2020 20:54 Відповісти
ГЛАВНАЯ СРАНЬ В ОФИСЕ АП - ЕРМАК . ОН ВСЕ ПОКРЫВАЕТ А ЗЕ МАЛЬЧИШКА -СОЛЯК НАХОДИТСЯ ПОД ЕГО ПЛИЯНИЕМ .
показати весь коментар
18.12.2020 20:54 Відповісти
"Мальчишке-сопляку" 42 года и он не лох.
показати весь коментар
19.12.2020 12:34 Відповісти
https://www.facebook.com/korchynskyi?__cft__[0]=AZXIJBkmkN-wm4a7W81Q8dkGvznV5uCUcbKZrQDSkCAZ9NO2EdyX6p4rpz3VQMKB10DipBbIF_m54UX6NXt9cLqrjTYXUVK1tYtHV9odCVb8MJDFrIUvRUiGywVNcqf8clM&__tn__=-UC%2CP-R Дмитро Корчинський

https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/3575054642560042?__cft__[0]=AZXIJBkmkN-wm4a7W81Q8dkGvznV5uCUcbKZrQDSkCAZ9NO2EdyX6p4rpz3VQMKB10DipBbIF_m54UX6NXt9cLqrjTYXUVK1tYtHV9odCVb8MJDFrIUvRUiGywVNcqf8clM&__tn__=%2CO%2CP-R 39 хв ·

Повідомляють, що детективів НАБУ, всупереч попереднім повідомленням, так і не пустили до офісу президента вручити підозру Тартарову - відомому корупціонеру й адепту пропагандистсько-агентурної мережі окупантів УПЦ ФСБ.

Колись у Царгороді, правоохоронні органи не мали права схопити злочинця, який знайшов притулок у храмі Святої Софії. Вважалося, якщо він добіг і сховався біля вівтаря, то його захищає Богородиця.

Нині в Києві притулок корупціонерам і московським агентам надає не храм, але офіс президента, замість Богоридиці - Єрмак, замість вівтаря - Зеленський.

В храмі Ая Софії молилися до Бога. В офісі теж моляться - до мамони (це такий хлопець з ратицями і хвостом).
показати весь коментар
18.12.2020 21:10 Відповісти
Самое время освободиться от всех адвокатских объединений. Это преступные, по сути своей, группировки.
показати весь коментар
18.12.2020 21:46 Відповісти
Треба Єрмака затримувати))
показати весь коментар
18.12.2020 22:05 Відповісти
Во главе адвокатури стоит медведчук.
показати весь коментар
18.12.2020 23:24 Відповісти
а потом сітник задержит ермака - прямо в офисе президента - сразу после инаугурации Байдена
показати весь коментар
19.12.2020 00:14 Відповісти
а три недели президентом США станет Байден. и очелло Ермака крепко сожмётся и запульсирует, ибо сейчас Сытник задержал его зама, а Байден еще не президент
показати весь коментар
19.12.2020 00:34 Відповісти
За зебры урода!
показати весь коментар
19.12.2020 01:55 Відповісти
За зябра.
показати весь коментар
19.12.2020 08:05 Відповісти
Очередной цирк. Ну вызовут, потравят анекдоты, выпьют по стаканчику французского коньяка. Посмеются, похлопают друг друга по плечу И на этом все завершится.
показати весь коментар
19.12.2020 04:03 Відповісти
Вот если Татарова посодют в СИЗО, пусть даже в ВИП камеру с кормежкой из ресторана и Интернетом. Тогда поврю. А так не верю, не верю,не верю,не верю!
показати весь коментар
19.12.2020 04:06 Відповісти
Зеля перетворив свій офіс у притулок шпигунів і диверсантів, ліжбище антиукраїнської хунти.
показати весь коментар
19.12.2020 08:10 Відповісти
саме так..а до нього було інакше..?
показати весь коментар
19.12.2020 11:47 Відповісти
Є правильна корупція і неправильна. Якщо наші при владі, то корупція правильна.
Ситник, руки геть від свинарчуків-кононенків-грановських!
Ситник, щеми єрмаків-татарових!
показати весь коментар
19.12.2020 12:25 Відповісти
татар проти ситого..посіпаки олігархату трохи *********..